گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / تخم گشنیز / خرید عمده گشنیز از نهاوند پایتخت تخم گشنیز ایران

خرید عمده گشنیز از نهاوند پایتخت تخم گشنیز ایران

خرید عمده گشنیز از نهاوند که آن را پایتخت تخم گشنیز ایران نامیده اند توانسته از آن جایی که مستقیماً از کانون تولید خریداری می گردد، نظر خریداران را تأمین نماید. فروش گشنیز با نرخی زیر قیمت بازار انجام می شود.

خرید عمده گشنیز خرید عمده گشنیز

خرید عمده گشنیز نهاوند

از مزیت های فروش مستقیم محصول برای خریداران، می توان به خرید ارزان اشاره نمود. خرید عمده گشنیز نهاوند توسط خریدارانی صورت می گیرد که هر یک برای استفاده هایی خاص و گوناگون آن را تهیه می کنند. این نشان از ارزش و کاربردهای گسترده محصول دارد.
کلیه خریداران عمده گشنیز می توانند این گیاه دارویی را در انواع مختلف از مرکز دُرگیاه تأمین نمایند. خریداران داخلی و خارجی تخم گشنیز ناب ایرانی نسبت به مرغوبیت آن آگاهند. خرید سالانه هزاران تن از این محصول و استفاده از آن در بخش های گوناگون، نمایانگر ارزش بالای این گیاه می باشد.
گشنیز از کهن ترین گیاهان دارویی شناخته شده است. هم اکنون مرکز دُرگیاه امکان خرید عمده گشنیز را به طور مستقیم از استان همدان برای همه نقاط کشور فراهم نموده است.

خرید عمده گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند استان همدان

حضور دائمی و همزمان تخم گشنیز در بازار خارجی و داخلی نشان دهنده جایگاه بی نظیر و ممتاز آن در سطح بازار است. خرید عمده گشنیز با مناسب ترین قیمت صرفاً از منطقه تولید امکانپذیر است. قیمت گشنیز در نهاوند استان همدان، در واقع قیمت کف و پایین ترین نرخ این محصول محسوب می شود.
ارسال این گیاه ارزشمند و سایر محصولات مستقیماً به تمام نواحی کشور انجام می شود. دُرگیاه تخم گشنیز مرغوب ایران را از استان همدان عرضه می نماید.

خرید عمده گشنیز

مناسب ترین قیمت گشنیز توپی

مناسب ترین قیمت گشنیز توپی مربوط به عرضه آن از پهنه تولید انبوه تخم گشنیز برتر ایران است. توصیه می گردد افرادی که قصد خرید این محصول را با قیمت و کیفیت دلخواه خود دارند، آن را از منطقه تولید تأمین نمایند. تا از امتیاز خرید بدون واسطه بهره مند گردند.
به طور طبیعی تهیه این گیاه دارویی از بازارهای سنتی شهرها دارای قیمت بالاتری نسبت به قطب کشت و تولید آن می باشد. در مقاطعی مانند سال قبل، افزایش قیمت این محصول نسبت به سال پیش از آن، به علت افت میزان تولید اتفاق افتاد.

خرید عمده گشنیز

قیمت گشنیز خشک

قیمت خرید و فروش گشنیز خشک را می توان از بازار و فضای اینترنت استعلام نمود. بهای این محصول با توجه به انتخاب محل خرید آن متفاوت است. قیمت گذاری روی این محصول در منطقه ای که کشاورزان آن را تولید می نمایند آغاز می گردد.
قیمت دانه گشنیز درجه یک در ماه های گذشته همواره با بهایی بیش از 8000 تومان به فروش رسیده است. دوره ای پر نوسان را در مقاطعی از یک سال اخیر پیرامون نرخ گیاه دارویی گشنیز شاهد بوده ایم.

خرید عمده گشنیز

تولید گشنیز در پایتخت تخم گشنیز کشور

هزاران تن از کشاورزان گستره وسیعی از غرب کشور سالانه اقدام به تولید هزاران تن تخم گشنیز می نمایند. تولید گشنیز در پایتخت تخم گشنیز کشور و صادرات آن به چندین کشور در منطقه و در دیگر نقاط جهان، بخش پر اهمیتی از حوزه گیاهان دارویی ایران است.
هر ساله با پایان یافتن دوره برداشت محصول، عرضه آن به سراسر بازارها آغاز می گردد.

 خرید عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید عمده گشنیز با بهترین قیمت

خرید عمده گشنیز در حالتی که از منطقه تولید گیاه انجام شود، دارای بهترین قیمت …

گیاهان دارویی دُرگیاه