گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایران / مرکز اصلی خرید و فروش خاکشیر ایران کجاست؟

مرکز اصلی خرید و فروش خاکشیر ایران کجاست؟

فروش خاکشیر ایران در مرکز اصلی خرید و فروش عمده خاکشیر در همدان و همچنین بازار تهران جزو مهمترین فعالیتهای حوزه گیاهان دارویی در مکان های نامبرده است.

فروش خاکشیر ایران

عرضه خاکشیر عمده همدان از مقر تولید

زمانی که در چندین دهه قبل به دلیل عدم امکان دسترسی یا مشقت فراوان در دسترسی ها به نقاطی که بتوان برخی محصولات را از مقر تولید یا محوریت اصلی آنها خریداری کرد، گذشته است.
امروزه علاوه بر گیاهان دارویی، در صورتی که حتی فاصله ای بسیار دور بین خریدار و تولیدکننده وجود داشته باشد، به سهولت می شود هر نوع کالا یا محصول را مستقیما تأمین کرد.
اما موضوع بحث ما خاکشیر است. عرضه خاکشیر عمده همدان از پایگاه تولید و پخش آن در غرب کشور به تمامی شهرها حتی در دورترین نواحی انجام می شود.
بازار خاکشیر ایران و فعالین مربوطه، به خوبی محصول ممتاز این دیار کهن را می شناسند.

فروش خاکشیر ایران

مقایسه قیمت خاکشیر در سال 97 و 98

در قیاس اعداد قیمتی مربوط به شش ماهه دوم سال 97 با نیمه اول سال 98 به موارد حائز اهمیتی بر می خوریم که در مطالب قبلی نیز از زوایایی به آن پرداخته شد.
شاید پیش بینی میزان کاهش قیمت خرید خاکشیر که در اواخر فصل بهار سال جاری اتفاق افتاد، در زمستان گذشته اندکی سخت بود.
اما با فرا رسیدن سال جدید و خصوصا از از ابتدای دومین فصل سال می شد در خصوص حجم تولید محصول جدید و حتی در خصوص میزان افت بها، حداقل به صورت کلی پیش بینی هایی را انجام داد. همانطور که فعالین در این خصوص اظهاراتی را بیان می کردند.
قیمت خاکشیر در سال 98 از نظر چگونگی افت و خیز در مقطع برداشت، شرایطی کاملا برعکس با دوره قبل داشت. یعنی آغاز روند رو به بالا در دوره 97 همزمان با روزهای منتهی به خردادماه و شروع سیر نزولی نرخ محصول در زمان مشابه یاد شده در سال 98.

فروش خاکشیر ایران

خرید و فروش عمده خاکشیر تازه آغاز شد

همزمان با سپری شدن روزهای بهار و خصوصا نیمه دوم آن، فعالان بازار نیز در حال پیگیری و منتظر ورود خاکشیر تازه به عرصه داد و ستد می باشند.
خرید و فروش عمده خاکشیر امسالی از چندی پیش آغاز گردیده و خریداران و فروشندگان کلی و جزئی محصول در حال معاملات خود هستند.
امسال نیز همانند برخی دوره های یک دهه اخیر، فراوانی این گیاه پر شهرت ایرانی، بارزترین مورد مربوط به آن است.
توزیع خاکشیر علاوه بر اینکه هر ساله پس از فصل برداشت در سطح کشور آغاز می شود، در بازار خارجی نیز در طول سال عرضه می گردد.

فروش خاکشیر ایران فروش خاکشیر ایران

حجم انبوه و مرغوبیت خاکشیر همدان

با توجه به حجم فراوان آن در استان مذکور، خرید و فروش گیاه دارویی خاکشیر در آنجا رونق زیادی دارد. مرغوبیت خاکشیر همدان موجب پیدایش مشتریان متعدد داخلی و خارجی گشته است. هر ساله حجم قابل توجهی از این گیاه ارزشمند صادر میگردد.
فعالان و کشاورزان این حوزه در همدان بر این باورند که صرفا خاکشیر خودرو، دارای مرغوبیت و خواص کامل گیاه است. در صحراهای این خطه از ایران، خاکشیر در حجم انبوه و به صورت خدادادی می روید.
این دیار به عنوان یکی از قطب های گیاهان دارویی کشور، دارای اقسام گیاهان دارویی نظیر خاکشیر است و خرید خاکشیر همدان به طور مستقیم توسط مشتریان صورت می گیرد.

فروش خاکشیر ایران

محور تولید و فروش خاکشیر ایران

محور تولید و فروش خاکشیر ایران توانسته به جهت سطح کیفی مطلوب این محصول، بازار پر رونقی را از آن خود نماید. رجوع بیشتر به مسیرهای درمانی از طریق گیاهان دارویی نظیر خاکشیر به جای داروهای شیمیایی و همچنین استفاده بیشتر از آشامیدنی های سالم، مفید و سنتی، به جای نوشیدنی هایی که اغلب ناسالم و فاقد مواد مغذی می باشند، می تواند باعث گسترش بیش از پیش مصرف خوراکی های سرشار از فایده شود.
در حال حاضر نیز نسبت به قبل، شاهد افزایش آگاهی ها پیرامون خواص خاکشیر هستیم که این امر در فروش گیاه دارویی خاکشیر موثر بوده است.

فروش خاکشیر ایران

قیمت خاکشیر اعلا در بازار تهران و محدوده تولیدکنندگان

اگر به بازار تهران یا دیگر بازارهای شهری مراجعه نماییم، به راحتی می شود کار استعلام قیمت ها را انجام داد و این اعداد را با سایر نواحی و خصوصا محدوده تولید کنندگان مقایسه نمود. تا تفاوت موجود بیشتر مشخص گردد.
در مورد قیمت خاکشیر اعلا هم اینگونه می باشد و همیشه یک فاصله قیمتی در مکان ها مختلف عرضه وجود داشته است. متقاضیان نیز با در نظر گرفتن ملاکهای خود، اقدام به تهیه کالای خود می نمایند.

فروش خاکشیر ایران

خرید و فروش خاکشیر از قدیم

در روزگاران قدیم نیز، جهت پیشگیری از برخی مشکلات و بیماری ها و همچنین درمان بعضی امراض، استفاده از خاکشیر مرسوم بوده است. جایگاه ویژه این گیاه دارویی پر خاصیت در طب سنتی نیز از این موضوع ناشی می گردد. به طوری که یکی از دلایل کثرت خرید و فروش آن در قدیم، همین موضوع بوده است.
خاکشیر سبب بهبود بسیاری بیماری ها است. در منابع معتبر نیز نسبت به فواید و نوع کاربرد آن تأکید شده است.
فروش عمده خاکشیر و ارسال آن به سراسر کشور، جزو خدمات مرکز تولید و فروش گیاهان دارویی دُرگیاه است.

فروش خاکشیر ایران

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید خاکشیر عمده

خرید خاکشیر عمده از مرکز پخش عمده خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از مرکز پخش عمده خاکشیر ایران و موضع تولید انبوه خاکشیر کشور …

گیاهان دارویی دُرگیاه