گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه عمده / قیمت فروش رازیانه به صورت عمده 12800 تومان

قیمت فروش رازیانه به صورت عمده 12800 تومان

قیمت فروش رازیانه همدان دارای رقم میانگین 12800 تومانی در نیمه اول سال 98 بوده که در ایام آتی احتمال تغییر قیمت خرید این محصول وجود دارد. بهای روز را طی ارتباط با ما جویا شوید.

قیمت فروش رازیانه

خرید و فروش رازیانه

از نکات مهمی که در خصوص این موضوع می توان به آن اشاره نمود، راه های بهبود شرایط و رونق خرید و فروش رازیانه در بازار گیاهان دارویی کشور و بازار خارجی می باشد.
امری که قطعا در اموری همچون اشتغالزایی، گسترش کشت و تولید این گیاه، ارتقای سلامت افراد جامعه (مزایای مصرف گیاه دارویی)، صادرات غیر نفتی، رونق یافتن بازار فراورده های رازیانه و دیگر موارد، اثرات مثبتی خواهد داشت.
هم اکنون نیز داد و ستد در این بخش صورت می گیرد. اما جا برای ایجاد وضعیتی بهتر در این خصوص وجود دارد.
خرید و و فروش این گیاه سرشار از مواد مغذی در حالی که به همراه چند گیاه دیگر می توانند به عنوان دارویی ناب و موثر، درمانگر بسیاری بیماری ها باشند، به صورت کلی و جزئی در حال انجام است.

قیمت فروش رازیانه

خرید رازیانه تازه به صورت عمده

در کل، مقصود از ذکر موارد مختلف پیرامون رازیانه در این مطالب، حجم عمده محصول می باشد و با توجه به اینکه این مجموعه به صورت تولید و عرضه فعالیت می نماید، فروش و توزیع جزئی را در دستور کار خود ندارد.
خرید رازیانه تازه هم یکی از اموری است که خریداران و فروشندگان به خوبی نسبت به شرایط آن و دوره داد و ستد آن و همچنین مزیت تهیه و ارسال مستقیم آن آگاهند.
با توجه به برتری هایی که تأمین مستقیم گیاه دارویی رازیانه نسبت به سایر انواع خرید محصول برای مشتریان دارد، آنان به صورت مستمر این کالا را از تولیدکنندگان تهیه می کنند.
خاستگاه تولید بادیانه ایرانی همواره آماده ارائه کردن خدمات خود به متقاضیانی است که همدان را برای خریداری این گیاه صادراتی برگزیده اند.
در این بخش به برخی روشهای عرضه رازیانه اشاره می نماییم:

  • توزیع کلی و عمده از ناحیه تولید
  • فروش عمده از طریق بازارهای شهری خصوصا کلانشهرها
  • عرضه عمده توسط شرکت ها
  • فروش جزئی از طریق فروشگاه های گیاهان دارویی و عطاری ها
  • فروش توسط فروشگاه های اینترنتی

قیمت فروش رازیانه

قیمت فروش رازیانه خشک درجه یک

ارقامی که برای قیمت فروش رازیانه خشک و درجه یک ذکر می شود، طی زمان ممکن است تغییر نموده و ما همواره آمادگی پاسخگویی به ارتباطات گرفته شده جهت استعلام قیمت روز را داریم.
از ابتدای سال جاری که رازیانه موجود در بازار مربوط به تولید دوره اخیر بوده و اثرات قیمتی ناشی از چگونگی و حجم برداشت اخیر را به همراه داشته است، این محصول دارای عدد فروش بیش از 11500 تومانی بوده است.
که در پایان سا ماهه نخست سال 98 به بیش از 12200 تومان و در میانه تابستان به بالغ بر 12800 تومان رسید. همانطور که مشخص می باشد نمودار نرخ عرضه محصول صعودی بوده است. که این رویه صعودی از بیش از یک سال پیش آغاز و تا به حال هم ادامه داشته است.
نیمه دوم سال 98 بهای رازیانه تحت تاثیر وضعیت تولید، دارای یک مسیر جدید قیمتی است.

قیمت فروش رازیانه

خرید عمده رازیانه و ارسال مستقیم

همانطور که اشاره گردید نظر به اینکه بسیاری خریداران خواهان ارسال مستقیم بادیان سبز و معطر ایرانی از مبدأ تولید به محل های دور و نزدیکی هستند که استقرار دارند و در واقع خرید عمده رازیانه از مرکز فروش رازیانه کشور و مرجع تولید آن را برگزیده اند، ما نیز در صددیم این مهم را به مناسب ترین وجه انجام دهیم.
تا شاهد ایجاد رضایت خرید در متقاضیان باشیم. البته با توجه به گستردگی مصرف در کشور، رازیانه ایرانی را می توان در سطح شهرها از طریق بازارهای مستقر و مراکز فروش نیز تهیه نمود.

قیمت فروش رازیانه

قیمت رازیانه در سال 98

سال 98 تا بدین جا نشان داده که از ثبات قیمتی بیشتری نسبت به سال 97 برخوردار می باشد. یادآوری شرایط سال قبل به ما نشان می دهد که تفاوت قیمت این محصول در ماه های مختلف و حتی گاه در هفته های مختلف چشمگیر بوده است.
اما نرخ خرید بادیان در سال 98 حتی در اولین روزهای پس از برداشت نیز تغییر خاصی نداشته است. در واقع در آستانه پایان اولین ماه پاییز هم صعود و فرود خاصی در بخش قیمتی بروز نکرده است.

قیمت فروش رازیانه

بازار فروش عمده رازیانه در دو سال گذشته

بررسی کوتاهی می توان نسبت به دو سال گذشته پیرامون بازار فروش عمده رازیانه داشت. دو سال متوالی که بازار شرایطی مختلف را در این خصوص به خود دیده است. خصوصا از نظر تفاوت های رقم های مربوط به ارزش ریالی گیاه.
سال های 96، 97 و 98 از نظر میزان تولید تفاوت هایی با هم داشتند. که این اختلاف در میزان برداشت سبب اثر مستقیم بر نرخ محصول نیز بود. که ارقام سال های اخیر نشان دهنده این امر می باشد. ارقام 4500 تا بالاتر از 13000 تومانی در طی دو سال، نشان از شرایط مختلفی می دهد که در طی دوره مذکور برقرار بوده است.

فروش عمده رازیانه

قیمت هر کیلو رازیانه در بازار

هم اکنون قیمت هر کیلو رازیانه در بازار بیش از 12000 تومان است. که طی ایام جاری ممکن است تغییراتی را در این زمینه شاهد باشیم.
پیش بینی هایی که در مورد چگونگی بهای محصول در ماه های آتی صورت می گیرد نیز مختلف و جالب توجه هستند. اما موضوعی که قطعی می باشد، تأثیر وضعیت تولید در بحث نرخ آینده رازیانه است.
از آنجا که موضوع ریالی قسمت مهم بازار و معاملات می باشد، کسب اطلاع در مورد آن از اولویت های بسیاری از خریداران و دیگر فعالان است.

قیمت فروش رازیانه

خرید اینترنتی رازیانه و عرق رازیانه

خریدهای اینترنتی بخش ثابتی را از عالم تجارت برای خود ایجاد کرده اند. پیرامون گیاهان دارویی نیز می توان این امر را مشاهده کرد.
خرید اینترنتی رازیانه و عرق رازیانه نیز به عنوان یکی از فعالیت های ایم بخش به حساب می آیند. چه بسا مشتریانی که برخی خریدهای جزئی خود را در این قالب تهیه می نمایند.
فروش آنلاین امروزه به اکثر حوزه ها نفوذ پیدا کرده است.

قیمت فروش رازیانه

(رازیانه گیاهی گلدار است. این گیاه معطر و پرخاصیت طبیعتی گرم دارد.
رازیانه بومی جنوب غربی آسیا و جنوب اروپا بویژه بخش مدیترانه‌ای می باشد.
تمام قسمتهای گیاه رازیانه خاصیت درمانی دارد.
بیشترین بخش مورد استفاده آن بذر (دانه یا تخم) رازیانه است.)

قیمت فروش رازیانه قیمت فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه همدان

قیمت خرید رازیانه ایرانی از مرجع بزرگ تولید و فروش

قیمت خرید رازیانه ایرانی را از منابع متعددی همچون بازار شهری و مرجع بزرگ تولید …

گیاهان دارویی دُرگیاه