گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , می 27 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایران / قیمت روز خاکشیر در بازار ایران

قیمت روز خاکشیر در بازار ایران

قیمت روز خاکشیر در بازار های سطح کشور به دلایل گوناگونی متفاوت است. مناسب ترین قیمت خاکشیر مربوط به مرکز تولید آن می باشد. خرید خاکشیر به صورت مستقیم از همدان از لحاظ قیمتی موجب صرفه برای خریداران است. به عبارتی این محصول را بدون واسطه و از رأس تولید آن تأمین می نمایند.
گیاه دارویی خاکشیر توسط دُرگیاه از قطب تولید آن به کل مناطق کشور عرضه می گردد.

قیمت روز خاکشیر قیمت روز خاکشیر

بررسی قیمت روز خاکشیر

قیمت روز خاکشیر را از طریق تماس با مجموعه دُرگیاه مطلع شوید. از ابتدای پاییز سال 97 تا میانه اولین ماه از زمستان، قیمت هر کیلو خاکشیر درجه یک و اعلا از 27000 الی 33000 تومان بوده است. طی سال جاری با سردتر شدن هوا قیمت این محصول افزایش یافته است. خاکشیر موجود در انبارها و بازار می بایست جوابگوی مصرف طی ماه های آینده و ایام منتهی به ماه رمضان باشد.

قیمت روز خاکشیر قیمت روز خاکشیر

خاکشیر در بازارها

خاکشیر یکی از اقلام دارای جایگاه و پر مصرف در بین مردم و در بازار گیاهان دارویی می باشد. این گیاه دارویی سنتی و محبوب بین ایرانیان در تمام شهرها و روستاهای سردسیر و گرمسیر کشور مصرف می گردد. بازار خاکشیر در مناطقی که دارای ایام گرم طولانی در طی سال می باشند دارای رونق بیشتری است. در نواحی سردسیر کشور نیز که دارای زمستان های طولانی تری می باشند، دوره مصرف این محصول نسبت به سایر نواحی کمتر است.
لازم به ذکر است استفاده های دارویی از این گیاه با ارزش جهت درمان و پیشگیری بسیاری از بیماری ها، محدود به فصل و زمان خاصی نمی باشد.

قیمت روز خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر

فروش خاکشیر عمده همدان از مرکز تولید با قیمت ویژه سال 98

فروش خاکشیر از مرکز تولید در همدان با قیمت ویژه سال 98 آغاز گردیده است. …

گیاهان دارویی دُرگیاه