گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر همدان / قیمت خاکشیر در بازار تهران و همدان

قیمت خاکشیر در بازار تهران و همدان

قیمت خاکشیر در بازار تهران و مرکز تولید همدان در نیمه اول سال 98 که نوع درجه 1 در فروردین از رقم 34000 تومان نیز عبور نمود، پس از چند هفته به کمتر از 24000 تومان کاهش یافت.

قیمت خاکشیر در بازار تهران قیمت خاکشیر در بازار تهران

قیمت عمده خرید و فروش خاکشیر 98 در همدان

ارقام قیمتی گیاه دارویی خاکشیر در سال 97 نشان دهنده شرایطی کم سابقه بود. جریان صعودی نرخ خاکشیر پس از پایان تابستان و ادامه آن تا پایان سال که به هفته های ابتدایی سال 98 هم رسید، وضعیتی کم پیشینه را رقم زد.
در میانه زمستان سال 97 قیمت بیش از 32000 تومانی فروش خاکشیر اعلا، افزایش قابل توجه نسبت به ابتدای تابستان گذشته را نشان می داد.
قیمت خرید و فروش عمده خاکشیر 98 در نیمه نخست یعنی در بهار و تابستان دارای دو نوع دوره قیمتی بود. ورود روند بهای محصول از سال قبل به آغازین روزها و هفته های سال، یک نوع شرایط را با عددی فراتر از 34000 تومان رقم زد و نقطه عطف مقطع برداشت نیز شرایطی دیگر را با اعدادی نازلتر از 23000 تومان پدید آورد.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

قیمت خاکشیر در بازار تهران طی امسال

بازار تهران محل و مرجعی مهم است که حجمی انبوه از خاکشیر کشور که از مرکز تولید وارد این بازار بزرگ شده است، داخل آن داد و ستد می گردد.
این فراورده ارزشمند از مناطق مختلف ایران خصوصا همدان که قلمرو بزرگ تولید خاکشیر می باشد، وارد بازار پایتخت شده و به صورت عمده و خُرده به فروش می رسد.
قیمت خاکشیر در بازار تهران هم تحت تأثیر مناطق تولید، دو نوع وضعیت را در حالت کلی تجربه نمود. در فصل بهار و پیش از ورود محصول تازه به بازار، نرخ نوع مرغوب خاکشیر در این محل بالغ بر 36000 تومان بوده است. اما با وارد شدن بار امسالی، افت قیمتی قابل ملاحظه ای بروز نمود.
دُرگیاه امکان خرید خاکشیر از همدان را برای تمام متقاضیان آن آسان نموده است.

  قیمت خاکشیر در بازار تهران

بازار خاکشیر در سال 1397 و 1398

بازارها متأثر از عواملی همچون قیمت، افزایش یا کاهش تولید محصول و غیره، می توانند شرایط مختلفی را از لحاظ رونق خرید و فروش تجربه نمایند.
بازار خاکشیر نیز در سال 97 تحت تأثیر کاهش تولید و افزایش قیمت بوده است. عکس این موضوع نیز سبب ایجاد یک شرایط کاملا متفاوت در سال 98 گردید.
بازار محصول گیاهی خاکشی یا خاکشیر در دو سال مذکور، روال قیمتی و وضعیت تولید خاص خود را داشته است. طی سال 1398 از هفته ها قبل از اینکه عملیات برداشت محصول در گستره تولید آغاز گردد، زمزمه های افت قیمتی همزمان با امور برداشت وجود داشت و نهایتا به وقوع پیوست.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

نرخ خاکشیر در اصفهان و مشهد

همیشه مراکز استان و خصوصا کلانشهرهای کشور به دلیل دارا بودن بازار مطرح و فعال در زمینه گیاهان دارویی، از دیگر نقاط از اهمیت بالاتری در زمینه چگونگی حال و هوای بازار برخوردار بوده اند.
حوزه خاکشیر نیز بازارهایی چون؛ اصفهان، مشهد، تهران، شیراز، تبریز، اهواز و سایر شهرها که تعدادشان بسیار است را به عنوان مقصد همیشگی ارسال محصول از عرصه تولید می شناسد.
نرخ خاکشیر در شهرهای اصفهان و مشهد هم به تبعیت از شرایط کلی این محصول در سال جاری دو نوع روند قیمتی داشته است. ارقام بالا در ابتدای سال و اعداد کاهش یافته همزمان با شروع تابستان.

قیمت خاکشیر در بازار تهران

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر در تهران

قیمت خاکشیر در تهران شیراز مشهد اصفهان و مرجع تولید همدان

قیمت خاکشیر در تهران و شهرهای شیراز مشهد اصفهان و مرجع تولید این محصول در …

گیاهان دارویی دُرگیاه