گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , می 25 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر همدان / قیمت خاکشیر همدان در بازار

قیمت خاکشیر همدان در بازار

قیمت خاکشیر همدان و بهای آن در بازارهای سطح کشور اعداد مختلفی را دارا می باشد. طی سال 1397 نرخ خرید خاکشیر عمده در نیمه دوم سال نسبت به ماه های گرم سال بالاتر است.
در 6 ماهه اول سال قیمت فروش خاکشیر همدان نسبت به پاییز و زمستان ارزان تر بوده است.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

خاکشیر در بازار

در هر فصل از سال در بازار گیاهان دارویی، برخی از انواع گیاهی در صدر میزان فروش قرار دارند. خاکشیر هم از جمله گیاهان پر مصرف است. پخش عمده خاکشیر در ماه های ابتدایی سال رونق بیشتری نسبت به دیگر ایام دارد. اگر بخواهیم بطور دقیق تر ذکر کنیم؛ از اواخر فصل بهار تا پایان تابستان، محصول خاکشیر جزو اقلام پر فروش بازار می باشد.
در واقع در این ایام خاکشیر جزو پر مصرف ترین گیاهان دارویی است که توسط مردم خریداری می شود. در حجم عمده هم این قاعده با کمی تغییر در دوره زمانی مذکور، برقرار است.
عده زیادی خاکشیر را برای بهره مندی از خواص درمانی آن در طول سال مصرف می کنند. که استفاده از آن جهت فواید درمانی، محدود به فصل یا فصول خاصی نیست.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

قیمت خاکشیر همدان

قیمت خاکشیر همدان در نقاط مختلف کشور دارای ارقام متفاوتی است. اعداد قیمتی ذکر شده در این مطلب مختص مرکز و محور تولید خاکشیر ایران می باشند.
دُرگیاه، این محصول پر مصرف و محبوب ایرانیان را از همدان به کل شهرها عرضه می دارد. تا با این روش خریداران از مزیت های خرید مستقیم آن بتوانند بهره مند گردند.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

قیمت خاکشیر سال 1397

نرخ افزون بر 31000 تومانی خاکشیر درجه 1 و اعلا در آغاز زمستان، در اواسط تابستان قبل که میانگین ارزش هر کیلو خاکشیر مرغوب 24000 تومان بوده است، برای بسیاری باور پذیر نبود.
می توان گفت قیمت بیش از 30000 تومانی خاکشیر برای فصل زمستان، در ماه های گذشته را صرفاً کسانی می توانستند پیشبینی کنند که آگاهی کم و بیش دقیقی از میزان خاکشیر برداشتی سال 97 داشتند.
در بعضی از سالهای پیش مانند سال 95، وضعیتی برعکس با شرایط مذکور اتفاق افتاد.

قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان قیمت خاکشیر همدان

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر

فروش خاکشیر عمده همدان از مرکز تولید با قیمت ویژه سال 98

فروش خاکشیر از مرکز تولید در همدان با قیمت ویژه سال 98 آغاز گردیده است. …

گیاهان دارویی دُرگیاه