گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه همدان / قیمت رازیانه همدان در سال 96 و 97 و 98

قیمت رازیانه همدان در سال 96 و 97 و 98

قیمت رازیانه همدان چگونه از فروش هر کیلو 4500 به 13500 تومان رسید؟ در سال های 96 ، 97 و 98 تأثیر تولید بر قیمت خرید و فروش محصول چگونه بوده است.

قیمت رازیانه همدان

قیمت فروش عمده رازیانه در سال های 96 ، 97 و 98

طی سه سالی که ذکر گردیده است بخش بازار گیاهان دارویی کشور نه تنها شاهد ارقام قیمتی مختلفی برای هر محصول بوده، بلکه اختلاف اعداد مربوطه نیز در مدت حدود 2/5 سال، جالب توجه است.
اختلاف قیمت حدود 3 برابری در طول حدود یک سال و حتی کمتر از یک سال در سال 97 شرایط کم نظیری را رقم زد.
قیمت فروش رازیانه سورت در ماه های آخر سال 96 دارای رقم 4500 تومان بود که این رقم در هفته ها و ماه های ابتدایی سال 97 هم ادامه داشت.

قیمت رازیانه همدان

شرایط ریالی رازیانه در سال های 97 و 98

اما شروع تابستان 97 همزمان گشت با نمودار صعودی نرخ مربوطه و در میانه پاییز سال ذکر شده هر کیلو رازیانه عمده به بیش از 12500 تومان هم رسید.
در ادامه یعنی آغاز فصل سرد همراه شد با افت نسبی نرخ رازیانه یعنی رسیدن آن به مرز 11000 تومان که این مدت دوام چندانی نداشت و در آستانه پایان سال 97 و شروع سال 98 مجددا بهای این گیاه به بیش از 12000 تومان رسید.
در دو فصل ابتدایی سال 98 هم مسیر قیمتی آن رو به بالا بوده و در شهریور ماه محصول بیش از 13000 تومان معامله می شد.
موسم ورود محصول تازه هم از عدد قیمتی آن نکاست. در ادامه نیز مشخص نیست چه مسیر قیمتی پیش روی آن قرار دارد.

قیمت رازیانه همدان

خرید عمده رازیانه از مرکز فروش رازیانه ایران

مرکز فروش رازیانه ایران نسبت به پایتخت و مرکز کشور فاصله چندانی ندارد. استان همدان به عنوان یکی از استان های غربی لقب خاستگاه تولید و مرکزیت خرید عمده رازیانه ایران را دارد.
بازار پایتخت کشور یکی از مکان های همیشگی ارسال گیاه رازیانه از مرجع کشت بوده و تهران به همراه چند شهر بزرگ ایران مقصد دائمی ارسال بار توسط تولید کنندگان هستند.
در واقع خرید عمده بیشتر از سوی چند مرکز استان که جزو کلانشهرها نیز می باشند، صورت می گیرد. اما کانون کشت و تولید این گیاه همواره شاهد اقدام مشتریانی جهت خریداری می باشد که متعلق به همه استان ها می باشند.

قیمت رازیانه همدان

قیمت رازیانه همدان در بازار

عددهایی در این مطلب که مربوط به نرخ رازیانه در دوره های مختلف گذشته می باشد مطرح شد. که مربوط به فروش ناحیه تولید است.
اما قیمت رازیانه همدان پس از ورود به بازار شهرهای گوناگون تغییر نموده و در هر بازار شهری قیمت گذاری گردیده و به فروش می رسد. با نگاهی به بازارهای مختلف می شود دریافت که قیمتهای مشخص شده معمولا 15 الی 30 درصد از بهای حیطه تولید بالاتر است.
هزینه هایی که فعالین بازار متقبل می شوند تا رازیانه به محل کسب آن ها برسد و همچنین سودی که برای فروش در نظر گرفته می شود، موجب اختلاف بهای بازارها و مرجعیت تولید است.

قیمت رازیانه همدان

فروش رازیانه درجه یک از مرکز تولید به سراسر کشور

توقفی در فعالیت تولید کنندگان در فروش عمده این کالا وجود ندارد. که این امر از ارزش و جایگاه رازیانه در همه استان ها نشأت می گیرد.
فروش رازیانه نوع درجه یک از مرکز تولید و پخش به سراسر کشور، باعث رفع نیاز در داخل کشورمان می گردد. و همواره ظرفیت صادراتی نیز وجود داشته و دارد و می تواند شرایطی بهتر از حال حاضر هم داشته باشد.
عرضه رازیانه سورت شده به نقاط متعدد به صورت عمده و در کیسه های 30 تا 50 کیلوگرمی صورت می گیرد. ارسال های مستقیم به کل نواحی، که همراه با مرغوبیت مورد نیاز و بهای مختص عرصه تولید بوده، سبب ایجاد رضایت مشترین گردیده است.

قیمت رازیانه همدان

خرید رازیانه تازه همزمان با اتمام عملیات برداشت محصول

طبق روال دوره ها و سال های گذشته که همزمان با موسم پایان دوره کشت گیاه ارزشمند رازیانه خریداران منتظر ورود بار تازه به بازارها هستند، امسال هم خرید رازیانه تازه توسط مشتریان آغاز گردیده است.
برداشت محصول که از چند هفته پیش به مرور آغاز گردیده بود هم اکنون پایان یافته و بسیاری فعالان درحال حملیات سورتینگ و بسته بندی می باشند.
دِرگیاه نیز با آماده سازی این گیاه دارویی توزیع آن را به همه نواحی آغاز نموده است. متقاضیان می توانند جهت آگاهی از قیمت ارتباط حاصل نمایند.
بادیان سبز از طراوت و رنگ و عطر خاصی برخوردار بوده و این مشخصه، آن را از سایر اقلام گیاهی متمایز می سازد.

قیمت رازیانه همدان

نرخ فروش دانه رازیانه خشک در بازار تهران، شیراز، اصفهان و مشهد

همانند قبل، بعضی مراکز و بازارها را می توان پیشقدم در خصوص گیاهان دارویی همچون رازیانه مشاهده کرد. جمعیت حاضر در این شهرها و استان ها یکی از دلایل اصلی بالا بودن حجم خرید و فروش بادیان یا همان رازیانه در این عرصه هاست.
نرخ فروش دانه رازیانه یا همان رازیانه خشک در داخل بازارهای شهری مستقر در تهران، شیراز، اصفهان و مشهد در هفته های قبل به طور متوسط افزون بر 14500 تومان بوده است.
دانه های پر قابلیت رازیانه دارای انواع مواد مغذی بوده و قابل فرآوری های متعددی هستند. که از جمله آن ها روغن گیاهی رازیانه و عرق گیاهی رازیانه و سایر اقلام می باشند.

قیمت رازیانه همدان

فروش گیاه رازیانه به بازار خارجی

اهمیتی که عرضه کالاهای مختلف به بازار خارجی دارند در مورد گیاهانی چون رازیانه هم صدق می نماید. از همین رو حدود 10 کشوری که صادر کننده رازیانه در جهان هستند و ایران هم یکی از مهم ترین آن ها است، به خوبی این موضوع را می دانند.
از طرفی وارد کنندگان هم به بهترین نحو ممکن از مزایای فراوان این گیاه ناب بهره برده و مورد مصارف دارویی و غیره قرار می دهند.
صادرات رازیانه از ایران به کشورهای همسایه و همچنین کشورهای عربی و اروپایی می تواند گسترده تر از قبل باشد. زیرا ظرفیتی خوب و مساعد برای این امر وجود دارد.

قیمت رازیانه همدان

مزایای خرید از تولید کننده رازیانه

درصد بالایی از مشتریانی که خریدار عمده رازیانه می باشند، صرفا به محور تولید محصول رجوع نموده و از این طریق اقدام می نمایند.
تولید کننده رازیانه ایرانی می بایست با آگاهی از ارزش این گیاه دارویی و اطلاع از تبعات مثبت ناشی از گسترش و رونق بازار آن، که متوجه خویش نیز می شود، تلاش نماید تا شرایط کمی و کیفی را با همراهی دیگر فعالان بهبود بخشد.
از مزایایی که خرید مستقیم دارد و مشتری ها به آن اذعان داشته و به گفته خود آنها دلیل اصلی انتخاب این نوع تأمین محصول است، بهایی زیر نرخ بازارهاست.

قیمت رازیانه همدان

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید دانه رازیانه با قیمت ویژه

خرید دانه رازیانه از مرکزیت تولید بادیان سبز کشورمان با قیمت ویژه حیطه کشت محصول …

گیاهان دارویی دُرگیاه