گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه ایران / قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران

قیمت رازیانه در قطب تولید رازیانه ایران چقدر است؟ بسیاری خریداران این گیاه دارویی ارزشمند ایرانی، با جستجوی عبارات اینچنینی، در پی پاسخ این سؤال هستند. عمده ترین دلیل آن هم نوسان قیمت این گیاه دارویی در برخی ایام سال می باشد. قیمت روز رازیانه را به آسانی می توانید از طریق تماس با دُرگیاه مطلع گردید.

قیمت رازیانه قیمت رازیانه

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه در همدان طی یک سال گذشته دارای رقم های مختلفی بوده است. هر کیلو رازیانه عمده به صورت سورت شده، طی یک سال گذشته در بازه 4700 تا 13000 تومان بوده است. در حال حاضر و در طول دی ماه 97 رازیانه درجه یک از 12200 الی 12700 تومان فروخته شده است.
مهمترین موارد در خرید انواع گیاه دارویی همچون رازیانه، قیمت و کیفیت آن است. که تناسب این دو مورد در محصول مورد نظر، می بایست برای خریدار احراز گردد. بسیاری نیز پس از مشخص شدن قیمت، پیگیر کیفیت می شوند.

قیمت رازیانه قیمت رازیانه

قطب تولید رازیانه ایران

همدان از دیرباز به عنوان مرجع و قطب تولید رازیانه کشور مطرح بوده است. در حال حاضر نیز حدود 95 درصد از این محصول در این دیار تولید می شود. کشاورزان این خطه، هر ساله هزاران تن از این محصول را کشت می نمایند. تا بازار داخلی و بین المللی بتوانند از این گیاه سرشار از خواص، بهره مند گردند.
مشتریان خارجی نیز به خوبی نسبت به مرغوبیت رازیانه ایران آگاه هستند و بسیاری از آنان به طور ثابت خریدار این محصول نفیس ایرانی اند. در داخل کشور نیز، گستردگی خواص، عطر و طعم آن، موجب استفاده در حوزه های مختلفی گردیده است.

قیمت رازیانه

خرید رازیانه از محل تولید

امکان خرید رازیانه از محل تولید آن برای همگان به آسانی فراهم است. دُرگیاه رازیانه را از همدان به تمامی نقاط ارسال می نماید. عرضه این فراورده با قیمتی مناسب و کیفیتی مطلوب صورت می گیرد.

قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه سبز در بازار بزرگ تهران و همدان

قیمت رازیانه در بازار بزرگ تهران و ناحیه تولید غرب ایران در همدان چند ویژگی …

گیاهان دارویی دُرگیاه