گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه سبز / قیمت رازیانه سبز در بازار بزرگ تهران و همدان

قیمت رازیانه سبز در بازار بزرگ تهران و همدان

قیمت رازیانه در بازار بزرگ تهران و ناحیه تولید غرب ایران در همدان چند ویژگی دارد که باعث انتخاب محل خرید می شوند. فروش رازیانه سبز در همه مراکز عرضه گیاهان دارویی صورت می گیرد. اما مطلوبیتهای قطب تولید، موضوعی است که مشتریان به آن واقف هستند.

قیمت رازیانه

مقایسه قیمت رازیانه در سال 97 و 98

قیمت رازیانه در آغاز سال 97 به میزان هرکیلو نوع سورت 4500 تومان بوده است. این عدد یعنی ورود شرایط حاکم بر بازار این محصول از سال 96 به سال 97. اما با پایان یافتن مرحله کاشت در بهار 97 و همزمان با هفته های پایانی اولین فصل سال، شرایط تغییر نمود.
نمودار صعودی بهای این گیاه از ابتدای تابستان سال مذکور آغاز گردید. در این بین می بایست به افت میزان کشت در دوره 97 اشاره کنیم. در ادامه این سال و همزمان با پایان یافتن مقطع برداشت، عدد ریالی مذکور به بیش از دو و نیم برابر این رقم هم رسید.
روند قیمتی از سال 97 به سال 98 رسید. در ماه های نخست سال 98 قیمت هر کیلو رازیانه سورت همدان در عرصه تولید آن بیش از 11000 تومان بوده است.

قیمت رازیانه

خرید رازیانه با قیمت ویژه عرصه تولید

هرگاه صحبت از قیمت ویژه می شود، ناخودآگاه نرخی ارزان تر از بهای روز محصولی خاص نسبت به دیگر مراکز عرضه تداعی می شود.
دقیقا خرید رازیانه در صورتی که از مهد کشت و فراوری آن انجام شود، دارای شرایط مذکور است. قیمت های اعلام شده توسط فروشگاه های اینترنتی، عمده فروشان سنتی، شرکتهای پخش گیاهان دارویی و غیره را می توان به آسانی استعلام نموده و با بهای رازیانه در قطب تولید مقایسه نمود.

قیمت رازیانه

فروش رازیانه در بازار بزرگ تهران

جایگاهی که این گیاه خوش عطر و پرکاربرد در بازار بزرگ تهران از قدیم داشته است قابل توجه است. نسل های قبل نیز در شهر و روستا به طرق مختلفی از خواص دارویی رازیانه و همچنین از خاصیت طعم دهندگی آن یا ادویه محصول و حتی از فراورده هایی نظیر عرق آن بهره می برده اند.
فروش رازیانه در بازار بزرگ رونق مطلوبی دارد که می بایست علت آن را در مرجع بودن این مکان و گستردگی کاربرد این گیاه دانست.
اقلام گیاهی بسیاری در بازار وجود دارند که هر کدام نیز فواید خاص خود را دارا می باشند. اما بادیان سبز ایران برجستگی ویژه ای را داراست.

قیمت رازیانه

قیمت دانه رازیانه خشک در بازار گیاهان دارویی

قیمت دانه رازیانه خشک و سرشار از مواد مغذی در بازار گیاهان دارویی تمامی شهرها در دو سال گذشته با تلاطم هایی همراه بوده است.
بالا و پایین شدن های ریالی سبب عدم رضایت اغلب فعالین بوده است. در روزهای قبل ارزش هر کیلو رازیانه در بازارها بالغ بر عدد 10500 تومان بوده است.
فراز و نشیب های نرخ ها در برخی مواقع دامنگیر دیگر اقلام گیاهان دارویی هم بوده و در واقع این مسأله فقط بازار رازیانه را تحت تاثیر قرار نداده است.

قیمت رازیانه

چگونگی خرید رازیانه تازه همدان از بازار

رازیانه تازه را از مراکز معتبر این حوزه می توان خریداری کرد. به غیر از دیار همدان که پایگاه عرضه آن می باشد، از برخی نقاطی که توزیع کننده عمده رازیانه می باشند می توان محصول را در حجم مورد تقاضا تأمین نمود.
خرید رازیانه به صورت عمده از بازار توسط چندین گروه انجام می شود. در واقع گوناگونی مشتریان نشان دهنده وسعت کاربرد رازیانه است.

قیمت رازیانه

نرخ عمده رازیانه همدان کاهش می یابد یا افزایش

سوالی در دو سه سال اخیر در مورد نرخ رازیانه در بازار بیشتر از قبل مطرح می شود. اینکه بهای عمده رازیانه همدان در ایام پیش رو کاهش می یابد یا افزایش.
برخی با دلایلی که مطرح می کنند و سوابقی که در این زمینخ وجود دارد، پیش بینی هایی را مطرح می نمایند که گاها درست و بعضا اشتباه از آب در می آید.
چیزی که وجود دارد این است که جواب اینگونه سوالات را نمی توان دقیق و قطعی مطرح نمود. در حال حاضر چند ماه است که این محصول قیمت نسبتا با ثباتی را داشته است.

قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید دانه رازیانه با قیمت ویژه

خرید دانه رازیانه از مرکزیت تولید بادیان سبز کشورمان با قیمت ویژه حیطه کشت محصول …

گیاهان دارویی دُرگیاه