گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , می 27 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز نهاوند در منطقه تولید

قیمت گشنیز نهاوند در منطقه تولید

قیمت گشنیز نهاوند در آغاز آخرین فصل سال نیز هنوز به ثبات نرسیده است. قیمت ها در منطقه تولید این محصول و با توجه به وضعیت و شرایط حاکم بر بازار این گیاه دارویی تعیین می گردند. در روزهای نخستین فصل سرد سال نیز عدم ثبات بهای تخم گشنیز ادامه داشته است. در 15 روز اول دی ماه هر کیلو گشنیز توپی درجه یک بین 12400 تا 13200 تومان معامله گردیده است.  در بسیاری مواقع تغییرات قیمتی، روزانه بوده است.

قیمت گشنیز نهاوند قیمت گشنیز نهاوند

قیمت گشنیز نهاوند

هر از چندی در برخی سالها دلایلی موجب افزایش یا کاهش قابل توجه قیمت تخم گشنیز می گردد. همچنین نوسان و بی ثباتی قیمت را نیز می توان به مورد مذکور اضافه نمود. رونق بازار خرید و فروش گشنیز هم تحت تأثیر این شرایط قرار می گیرد.
قیمت گشنیز نهاوند در سال 97 همراه با بالا رفتن قیمت، دچار بی ثباتی نیز گردیده است. به نحوی که در دوره ای از فصل پاییز بهای گشنیز توپی به بیش از 13500 تومان نیز رسید. در حالی که در آغاز همین سال این رقم یک چهارم از این میزان و حدود 3500 تومان بوده است.

قیمت گشنیز نهاوند

قیمت گشنیز در منطقه تولید

گیاه دارویی گشنیز در برخی از نقاط کشور کشت و تولید می گردد. از آنجا که این محصول ایرانی همواره دارای مشتریان ثابتی در خارج از مرزها بوده، حجم فراوانی از آن نیز صادر می گردد. قیمتهای ذکر شده نیز مربوط به منطقه تولید این گیاه در استان همدان و شهرستان نهاوند می باشد.
دُرگیاه در تلاش است تا مزایای خرید مستقیم محصول، به طور کامل شامل حال مشتریان گرامی گردد.

قیمت گشنیز نهاوند قیمت گشنیز نهاوند

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز تازه در نیمه اول سال

قیمت خرید گشنیز که به تازگی تولید شده و وارد بازار خرید و فروش گردیده …

گیاهان دارویی دُرگیاه