گیاهان دارویی دُرگیاه
سه شنبه , ژوئن 18 2019
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایرانی / اقلیم تولید و محل فروش خاکشیر اصیل ایرانی

اقلیم تولید و محل فروش خاکشیر اصیل ایرانی

محل فروش خاکشیر ایرانی از باب مرکزیت و اقلیم تولید این گیاه دارویی اصیل، همدان است. تولید و فروش خاکشیر عمده در این دیار امر جدیدی نمی باشد و دارای سابقه ای طولانی است.
از زمان های قدیم بسیاری تجار، پیش از آغاز ایام پر مصرف این محصول، خرید خاکشیر مورد نیازشان را مستقیماً از این ناحیه انجام می داده اند.

محل فروش خاکشیر

قیمت خرید و فروش خاکشیر همدان

در مورد بها و قیمت خرید و فروش محصول خاکشیر در همدان، مطالب زیادی را می توان عنوان نمود. به طور کلی قیمت خاکشیر در بازار به چندین عامل بستگی دارد. می توان به عواملی همچون تولید، حجم، کیفیت و فصل اشاره نمود. در کل، کانون تولید خاکشیر و شرایط موجود در این منطقه، همواره نقشی تعیین کننده در قیمت دارد.
در خصوص اطلاع از قیمت روز به وسیله راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

محل فروش خاکشیر

اقلیم تولید خاکشیر ایرانی

این گیاه دارویی پر فایده و پر آوازه ایرانی در بسیاری نواحی ایران به صورت خودرو رشد می کند. اما استان های همدان و خراسان را می توان اقلیم تولید خاکشیر ایرانی دانست.
در منطقه تولید با توجه به استقرار کارخانه های مربوط به عملیات سورتینگ، این محصول پس از سورت و مشخص شدن درجه کیفی، آماده ارسال به تمام شهرستان ها و مراکز استان می باشد.

محل فروش خاکشیر

محل فروش خاکشیر اصیل ایران

قطعا محل فروش خاکشیر حتی به صورت عمده، محدود به استان همدان نمی باشد. اما تولید انبوه آن از گذشته ها تا بحال، سبب شده که این دیار به عنوان قلمرو اصلی تولید و عرضه خاکشیر اصیل ایران مطرح و دارای شهرت باشد.
در نقاط متعددی از کشور می توان خاکشیر را حتی به صورت کلی تهیه نمود. برخی از این نواحی مستقر در شهرهای تبریز، اصفهان، شیراز و مشهد می باشند. بسیاری نیز ترجیح می دهند از طریق خرید مستقیم از محور تولید، این فرآورده را تأمین کنند.

محل فروش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر همدان

فروش خاکشیر همدان از کانون تولید به کل کشور

فروش خاکشیر همدان یکی خدمات ماست. که همانند دیگر محصولات از کانون تولید خاکشیر ایران …

گیاهان دارویی دُرگیاه