گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , دسامبر 13 2019
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / قیمت عمده گشنیز ایرانی در فروش مستقیم

قیمت عمده گشنیز ایرانی در فروش مستقیم

قیمت عمده گشنیز ایرانی دارای عدم ثبات نرخ و در ایام گذشته پر نوسان بوده است. از کانون تولید و کشت گشنیز ایران و از طریق فروش عمده گشنیز به صورت مستقیم، این گیاه دارویی اصیل و ارزنده را برای خریدارها در تمام شهرها و شهرستان های دور و نزدیک ارسال می نماییم.
استان همدان و منطقه نهاوند، تولید کننده افزون بر 70 درصد از تخم گشنیز مرغوب ایرانی می باشند. که در طول سال هزاران تن از آن را به دیگر استان ها و خارج از مرزها صادر می نمایند.

 قیمت عمده گشنیز قیمت عمده گشنیز

قیمت عمده گشنیز ایرانی

در صورتی که بخواهیم در ادوار مختلف دو سال گذشته بررسی و تحلیلی پیرامون قیمت خرید عمده گشنیز ایران داشته باشیم، به ارقام متفاوتی بر می خوریم. در سال های اخیر دوره هایی که افزایش و کاهش تولید گشنیز اتفاق افتاد، تجربه شد. که ارتباط مستقیمی با قیمت ها داشته است.
نظیر قیمت 4500 تومانی گشنیز توپی در مقطعی از سال گذشته که پس از چند ماه به بالغ بر 10000 تومان و پس از یک سال به بیش از 12000 تومان نیز رسید. همچنان نیز که کمتر از سه ماه تا برداشت زمان باقی است، حتی به ثبات نسبی نیز نرسیده است.

قیمت عمده گشنیز

عرضه و فروش مستقیم تخم گشنیز

عرضه و فروش مستقیم هر محصول از کانون تولید مربوطه، دارای امتیازاتی نظیر قیمت مطلوب برای خریداران است. دُرگیاه نیز تخم گشنیز را با این روش به تمام نواحی کشور ارسال مینماید. کیفیت مورد انتظار در کنار بهای مورد نظر خریدارها، می تواند یک خرید خوشایند را در پی داشته باشد.
تغییر قیمت ها می طلبد که از طریق تماس با ما، نسبت به قیمت های روز آگاه شوید.

قیمت عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز درجه یک نهاوند

قیمت خرید گشنیز در اقسام درجه یک توپی و لپه ای تولید شهرستان نهاوند بازه …

گیاهان دارویی دُرگیاه