گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
سرخط خبرها
خانه / تخم گشنیز / فروش و عرضه تخم گشنیز به صورت عمده

فروش و عرضه تخم گشنیز به صورت عمده

عرضه تخم گشنیز مرغوب به طور سراسری و کشوری توسط مجموعه دُرگیاه انجام میشود. فروش مستقیم تخم گشنیز به صورت عمده و کلی، خدمتی است که به متقاضیان این محصول در کل ایران ارائه میگردد. ارسال محصولی که از لحاظ کیفیت، شایسته خریداران باشد، جزو اهداف این مرکز میباشد.

عرضه تخم گشنیز

عرضه تخم گشنیز عرضه تخم گشنیز

رضایت خریداران در عرضه تخم گشنیز با کیفیت و قیمت مطلوب

فروش عمده گشنیز ایرانی از محل کشت این گیاه صورت میگیرد. موضوعی که مجموعه ها و افراد زیادی در پی آن و خرید از مبدأ میباشند. عرضه تخم گشنیز به صورت مستقیم همراه با کیفیت و قیمت مطلوب در دستور کار مرکز دُرگیاه است تا از این طریق بتوان رضایت خریداران را جلب نمود.

عرضه تخم گشنیز

عرضه تخم گشنیز عرضه تخم گشنیز

معرفی و برخی خواص تخم گشنیز

این گیاه که بومی جنوب غرب آسیا و غرب تا شمال آفریقاست به طور گسترده ای در خاورمیانه، منطقه مدیترانه، هند، آسیای جنوبی، آمریکای لاتین، چین و آفریقا مورد مصرف قرار می گیرد. گشنیز علاوه بر دادن طعم و بوی مطبوع به غذا، دارای ارزش غذایی بالایی نیز هست.
تخم گشنیز نیرو دهنده قلب و نشاط آور است. خاصیت نیرو دهنده، هضم کننده غذا و بادشکن دارد. تخم گشنیز را پودر کرده و به نسبت مساوی با شکر یا عسل مخلوط کنید که برای تقویت بدن بسیار مفید است. همچنین برای نرم کردن سینه از جوشانده تخم گشنیز استفاده می کنند، بدین صورت که 10 تا 30 گرم از آن را در یک لیتر آب دم کرده و مانند چای با شکر بنوشید.
برای بر طرف کرن تب و سرماخوردگی مفید میباشد. برای این منظور یک سوپ رقیق از آب مرغ و گشنیز تازه تهیه کنید و پس از چند مرتبه مصرف، اثر معجزه آسای آن را مشاهده کنید. تخم گشنیز شیر مادران را زیاد می کند، برای این منظور باید 2 تا 5 گرم از آن را با کمی عسل تناول کنند.
تخم گشنیز قاعده آور و ادرار آور است. برای تسکین درد دندان تخم گشنیز بجوید. خوردن تخم گشنیز معده را تقویت می کند و به همراه غذا به هضم آن کمک می کند. معده و روده را ضد عفونی می کند و کرم کش است. برای این منظور 2 تا 5 گرم تخم بو داده آن مصرف شود. جوشانده تخم گشنیز یا خوردن تخم گشنیز بو داده، اسهال خونی و بیماری های عفونی روده مثل تب تیفوئید را بهبود می بخشد، چون شدیداً میکروب کش است.

عرضه تخم گشنیز

منبع: https://dorgiah.com

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت فروش گشنیز نهاوند در نوار جنوبی کشور

قیمت فروش گشنیز تولید نهاوند در نوار جنوبی کشور شامل استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، …

گیاهان دارویی دُرگیاه