گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایران / قیمت فروش خاکشیر در قطب خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در قطب خاکشیر ایران

قیمت فروش خاکشیر در قطب خاکشیر ایران با توجه به کیفیت این گیاه متفاوت است. نکته قابل توجه اختلاف قیمت چشمگیر و حدود دو برابری فروش خاکشیر عمده درجه 1 و زرین با زمان مشابه سال پیش است. اعداد 15000 الی 18000 تومانی به بیش از 33000 تومان در میانه زمستان 97 رسیده است.

قیمت فروش خاکشیر

قیمت خاکشیر عمده همدان

در طول 1 سال گذشته سرعت افزایش قیمت در خصوص خاکشیر، کم سابقه بوده است. معاملات خرید خاکشیر عمده همدان در ایامی نه چندان دور با اعدادی میانگین از 10000 تا 13000 تومان انجام می شد. اما در دوره 12 ماهی که پشت سر گذاشتیم، بازار شاهد ارقامی چند برابری نسبت به این عددها بوده است.
حتی در فصولی که سال 1397 مصرف این محصول به طور چشمگیری کاهش یافت، نرخ خرید خاکشیر همدان در ماه های مهر تا اسفند، کاملا برعکس با افت مصرف پیش رفت و جریانی دائماً صعودی داشت.

قیمت فروش خاکشیر قیمت فروش خاکشیر

قیمت فروش خاکشیر در بازار

در حال حاضر که در هفته های پایانی سال قرار داریم، انواع خاکشیر مرغوب کشور قیمت هایی بین 31000 تا بیش از 34000 تومان را داراست. تا پیش از برداشت محصول و ورود آن به بازار، روال فعلی ادامه خواهد داشت.
ورود محصولی که در سال 98 تولید خواهد شد به بازار، شاید بتواند تغییر دهنده وضعیت فعلی باشد. که آن هم به طور دقیق قابل پیشبینی نیست که طی ماه های آتی چه پیش می آید و میزان تولید به چه شکل است.

قیمت فروش خاکشیر

خرید از قطب خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از قطب خاکشیر در هر دوره و شرایط قیمتی، نسبت به بازار با بهای مناسب تری انجام می شود. اذعان خریداران مستقیم خاکشیر همدان، تأیید کننده این سخن است. نفعی که شامل تهیه کنندگان محصول از مرکز خاکشیر ایران می شود، دلیل خرید مداوم آنان از این منطقه است.
مجموعه دُرگیاه اساس یک فعالیت مطلوب تجاری را، رضایت مشتریان دانسته و در این راستا حرکت می نماید.

قیمت فروش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش خاکشیر

قیمت خاکشیر 98 در پایتخت تولید و خرید و فروش خاکشیر ایرانی

خرید و فروش خاکشیر در پایتخت تولید بهترین خاکشیر ایرانی با شرایط ویژه قیمت خاکشیر …

گیاهان دارویی دُرگیاه