گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
سرخط خبرها
خانه / دانه رازیانه / فروش دانه رازیانه سبز و تازه

فروش دانه رازیانه سبز و تازه

فروش دانه رازیانه به عنوان گیاه دارویی دارای ارزش غذایی بسیار خوب که نوع سبز و تازه آن با قیمت مورد انتظار مشتری ها از همدان توسط دُرگیاه صورت می گیرد به صورت عمده می باشد.

فروش دانه رازیانه

بررسی خرید رازیانه تازه توسط مشتریان

اکثریت متقاضی های خرید رازیانه تازه که قصد تأمین حجم عمده را دارند تمایل به خرید از تولید کننده رازیانه داشته و نسبت به شرایط این گیاه دارویی از لحاظ قیمت در بازارهای شهری و مقر تولید آگاه هستند.
مشتریان امروزه توسط سایت ها و شبکه های اجتماعی و سهولتی که در ارتباطات ایجاد شده است می توانند از وضعیت بازار اطلاعات مطلوبی کسب نموده و با اطلاعاتی جامع نسبت به زوایای مختلف، کارهای خود را پیش ببرند.

فروش دانه رازیانه

بازار فروش دانه رازیانه در نیمه دوم سال

با در پیش بودن نیمه دوم سال جاری که محصول تازه هم به زودی وارد بازار خواهد شد، می توان چگونگی و حال و هوای این محصول را در این مقطع از سال بررسی کرد.
فروش دانه رازیانه ایران را می توان با در نظر داشتن زمان برداشت، به دو بخش شش ماهه نخست و شش ماهه دوم تقسیم نمود.
در پاییز و زمستان فروش گیاه با رقم جدید صورت می گیرد. یعنی عدد قیمتی که با وارد شدن بادیان سبز جدید به حوزه خرید و فروش تعیین گردیده است.

فروش دانه رازیانه

قیمت رازیانه خشک در سال 98

اظهار نظرهای متعددی از سوی فعالین در مورد قیمت رازیانه خشک و مرغوب کشورمان در سال 98 صورت گرفته است. خصوصا اظهاراتی مبنی بر چگونگی بهای مربوطه در ایام پس از تولید در ماه های آینده که دوره های پیشین نشان داده که اعداد جدید ریالی محصول در بازار مشخص می شود.
سطح قیمتی این گیاه طی ایام گذشته از سال جاری طوری بوده است که روال صعودی تا آستانه فصل برداشت ادامه داشته و این مقطع می تواند سبب تغییر رقم فعلی نرخ رازیانه گردد.
هم اکنون قیمت عمده بادیان سبز ایران بیش از 12200 تومان است. که می بایست دید در هفته های آینده چه شرایطی در انتظار این گیاه نامدار می باشد.

فروش دانه رازیانه

شرایط تولید رازیانه سبز در چند دوره اخیر

تولید امری است که خصوصا از لحاظ حجم، در ادوار مختلف حتی طی سال های اخیر نیز تفاوت هایی اساسی را نشان داده است. سال 96 و 97 را برای این موضوع می توان مثال زد. که به ترتیب از افزایش و کاهش تولید رازیانه سبز برخوردار بوده اند.
دوره های ذکر شده به دلیل وضعیت تولید، اثرات قیمتی مستقیمی بر بازار و خصوصا قیمت ها داشتند. که افت قابل ملاحظه و افزایش چشمگیر، از تبعات آن بود.

فروش دانه رازیانه

خرید اینترنتی رازیانه، عرق رازیانه و دمنوش رازیانه

با ایجاد امکاناتی نظیر خرید اینترنتی رازیانه و فراورده هایی از این گیاه که برخی مشتریان آن ها را در حجم جزئی به صورت خرید آنلاین تهیه می کنند، در سال های اخیر شاهد بروز زوایای جدیدی از تجارت گیاهان دارویی نیز بوده ایم.
عرق رازیانه، روغن رازیانه، دمنوش رازیانه و … را می توان از جمله اقلامی دانست که به شکل اینترنتی هم به فروش می رسند. سهولت دسترسی یکی از عمده ترین دلایل برگزیدن اینگونه خریدهاست.

فروش دانه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان رازیانه

فروشنده رازیانه از تولید به سراسر کشور

فروشنده رازیانه یا فروشندگان رازیانه ایران که به طور تخصصی و از موقعیت تولید این …

گیاهان دارویی دُرگیاه