گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , آوریل 2 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز درجه یک / فروش گشنیز درجه یک از خطه تولید

فروش گشنیز درجه یک از خطه تولید

فروش گشنیز درجه یک از خطه تولید و مرجع کشت گشنیز کشور انجام می شود. قیمت خرید گشنیز مربوط به اقسام تخم گشنیز سورت در انواع توپی و لپه ای می بایست به گونه ای باشد که بتواند پاسخ انتظار متقاضیان خرید از پهنه تولید را بدهد.

فروش گشنیز

گشنیز در گستره تولید

مرغوب ترین تخم گشنیز تولیدی ایران مربوط به پهنه ای است که بالغ بر میزان هفتاد درصدی از این گیاه پر آوازه و پر کاربرد را مردمان این دیار کشت نموده و روانه بازار می کنند.
گشنیز در گستره تولید خود در استان همدان و شهرستان نهاوند در طول مراحل کاشت، داشت و برداشت توانسته سبب اشتغال جمعیت کثیری از مردم بومی شود. تولید و فروش گشنیز به عنوان شغل اصلی بسیاری از روستاییان این حیطه از غرب کشور می باشد.

فروش گشنیز

فروش گشنیز درجه 1 نهاوند

نامرغوب بودن محصول گشنیز ارتباط مستقیمی با غیر کاربردی بودن این گیاه دارویی از حیث عدم وجود خواص لازم، دارد. فروش گشنیز درجه 1 نهاوند در انواع آن، با هدف رضایت مشتری و بهره مندی حداکثری در مصارف مختلف از آن، صورت می گیرد.
خریداران دائمی این محصول دارویی، به نحو احسن می توانند کیفیت مربوطه را تشخیص داده و انواع مرغوب و نامرغوب را تفکیک نمایند. لذا در راستای ارائه بهترین خدمت به مشتریان، همواره در تلاش جهت ایجاد رضایت دائمی قیمتی و کیفی در خریداران محصولات دُرگیاه هستیم.

فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت فروش گشنیز نهاوند در نوار جنوبی کشور

قیمت فروش گشنیز تولید نهاوند در نوار جنوبی کشور شامل استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، …

گیاهان دارویی دُرگیاه