گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / بازار فروش خاکشیر در نیمه دوم سال 97

بازار فروش خاکشیر در نیمه دوم سال 97

بازار فروش خاکشیر در ابتدای نیمه دوم سال 97 شرایط متفاوتی را تجربه میکند. فعالان حوزه گیاهان دارویی همگی نسبت به حجم اندک خاکشیر 97 اذعان دارند. این کاهش حجم نسبت به سال و سالهای گذشته، تاثیر قیمتی خود را بر این گیاه دارویی گذاشته است. به طوری که در آغازین روزهای پاییز و پایان فصل گرم سال، شاهد افزایش قیمت خاکشیر هستیم.

بازار فروش خاکشیر

عدم تکرار شرایط قیمتی پارسال خاکشیر در نیمه دوم سال 97

به جز استانهای گرمسیر، در بقیه مناطق ایران مصرف خاکشیر در نیمه دوم سال به طور چشمگیری کاهش پیدا میکند. اما با این کاهش مصرف در پاییز و زمستان پیش رو نیز، شرایط قیمتی سال گذشته برای بازار خرید و فروش خاکشیر تکرار نخواهد شد. که دلیل این موضوع را می بایست در میزان اندک خاکشیر موجود در بازار جستجو کرد. در بررسی قیمت خاکشیر که در خبرهای قبلی انجام شد نیز به جزییات مربوطه اشاره کردیم.

بازار فروش خاکشیر

کشاورزان در انتظار سال آبی بهتر

در خبرهای قبلی به شرایط آب و هوایی خاص سال آبی 97-96 و نقش آن در کاهش حجم برداشت خاکشیر 97 اشاره کردیم. با آغاز سال آبی جاری، کشاورزان این حوزه در انتظار شرایط جوی بهتر از سال قبل هستند تا بتوانند محصول بیشتری را برداشت نموده و روانه بازار نمایند. جهت اطلاع از وضعیت روز خاکشیر، رازیانه و تخم گشنیز ما را دنبال کنید.

بازار فروش خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر همدان

فروش خاکشیر همدان از کانون تولید به کل کشور

فروش خاکشیر همدان یکی خدمات ماست. که همانند دیگر محصولات از کانون تولید خاکشیر ایران …

گیاهان دارویی دُرگیاه