گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / قیمت فروش رازیانه درجه یک در سال 97

قیمت فروش رازیانه درجه یک در سال 97

قیمت فروش رازیانه درجه یک در سال 97 وضعیت ویژه ای را تجربه می کند. این ویژگی از بابت تفاوت جالب توجه قیمت آن با سال گذشته می باشد. همچنین این تفاوت قیمت مربوط به مقایسه بهای رازیانه در نیمه دوم سال با روزها و هفته های آغازین سال نیز می شود.

قیمت فروش رازیانه قیمت فروش رازیانه

قیمت فروش رازیانه 97

بررسی قیمت این محصول در سال ذکر شده می بایست در دوره های مختلف سال صورت بگیرد. دلیل آن هم تفاوت قیمت در هر ماه می باشد.
در هفته های نخستین فروردین، رازیانه سورت با همان قیمت اسفند ماه 4800 الی 5500 تومان عرضه می شد. با نزدیک شدن به پایان فصل بهار سیر صعودی بهای آن آغاز گردید. به طوری که در پایان تابستان و روزهای منتهی به آغاز عملیات برداشت محصول، هر کیلو رازیانه عمده به 10000 تومان رسید. اوج قیمت 10 ماهه نخست سال در آبان ماه اتفاق افتاد. در مقطعی از این ماه قیمت رازیانه در همدان به 13000 تومان نیز رسید.

 رازیانه در همدانقیمت فروش رازیانه

قیمت رازیانه در زمستان 97

روزهای پایانی پاییز و آغازین زمستان همزمان بود با افت نسبی قیمت رازیانه. به طوری که از اواخر آذر ماه تا هفته آخر دی ماه، هر کیلو رازیانه درجه یک میانگین 12200 الی 12600 تومان عرضه گردیده است. شرایط پیرامون قیمت این محصول در ماه های پایانی سال و نیمه اول سال آینده، غیر قابل پیشبینی است.

قیمت فروش رازیانه

فروش رازیانه درجه یک

ارقام مذکور مربوط به فروش رازیانه درجه یک در مرکز تولید آن است. زیرا پایگاه دُرگیاه این گیاه دارویی را از قطب تولید این گیاه در همدان به سراسر شهرهای ایران ارسال می نماید. با توجه به نیاز مشتریان، نوع درجه 2 رازیانه نیز در صورت تقاضای خریداران عرضه می گردد. همچنین نوع اعلای این محصول یا اصطلاحا نوع دو سورت رازیانه هم به درخواست افراد یا مجموعه ها به فروش می رسد.

قیمت فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید رازیانه

شرایط قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98 به طور میانگین از هر کیلو 12500 تومان در فروردین …

گیاهان دارویی دُرگیاه