گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / قیمت خرید خاکشیر در سال 97

قیمت خرید خاکشیر در سال 97

قیمت خرید خاکشیر در ایران به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در سال 97 قیمت خاکشیر تحت تأثیر عامل مهمی چون کاهش حجم محصول قرار گرفته است. در بهار 97 با مشخص شدن حجم اندک خاکشیر نسبت به سال و سالهای قبل، روند افزایشی قیمت آن آغاز گردید.

قیمت خرید خاکشیر قیمت خرید خاکشیر

قیمت خرید خاکشیر 97

قیمت خرید خاکشیر با لحاظ انواع کیفی در روزهای ابتدایی سال به طور میانگین 13000 الی 18000 تومان بوده است. این ارقام در سه ماهه تابستان به 19000 الی 25000 رسید. با آغاز فصل پاییز سیر صعودی بهای خاکشیر ادامه یافت. در مهرماه قیمت هر کیلو خاکشیر درجه یک و اعلا از 30000 تومان عبور کرد.
عوامل عمده تاثیر گذار در قیمت خاکشیر عبارتند از:

  • میزان تولید
  • تاثیر شرایط سراسری بازار

قیمت خرید خاکشیر قیمت خرید خاکشیر

 خاکشیر در سال 97

خاکشیر در 9 ماهه ابتدایی سال 97 همانند سایر اقلام شامل افزایش قیمت بوده است. در واقع شرایطی کاملا متفاوت با سالهایی که تولید فراوان این محصول سبب افت قیمت آن می شد.
وضعیت نامناسب بارشی در سال آبی 97-96 نیز اثر نامطلوبی بر کیفیت خاکشیر گذاشت. خصوصا اینکه موجب کاهش تولید خاکشیر اعلا نسبت به دوره های قبل گردید.

قیمت خرید خاکشیر قیمت خرید خاکشیر

خرید خاکشیر

با تمام شرایط مذکور، خرید خاکشیر در بازارها به صورت کلی و جزئی در حال انجام است. محبوبیت و جایگاه خاکشیر در بین ایرانیان سابقه ای طولانی دارد. استفاده های عمومی و درمانی از آن از گذشته ها در بین مردم مرسوم بوده است.
مرکز دُرگیاه نیز خاکشیر همدان را مستقیماً از منطقه تولید آن به سراسر کشور عرضه می نماید. فروش خاکشیر توسط این مجموعه به صورت عمده انجام می گردد.

قیمت خرید خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر

فروش خاکشیر تازه در سال 98 با قیمت های جدید منطقه تولید

فروش خاکشیر تازه در سال 98 پس از اتمام دوره تولید، با قیمت های جدید …

گیاهان دارویی دُرگیاه