گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایران / خرید خاکشیر عمده از مرکز پخش عمده خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از مرکز پخش عمده خاکشیر ایران

خرید خاکشیر عمده از مرکز پخش عمده خاکشیر ایران و موضع تولید انبوه خاکشیر کشور در همدان، از گذشته های دور نیز توسط بازرگان ها و تجار انجام می شده است. خرید عمده خاکشیر از دُرگیاه، به طور مستقیم از مرکزیت و قطب خاکشیر ایران صورت میگیرد.

خرید خاکشیر عمده خرید خاکشیر عمده

خرید و فروش عمده خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر از قدیم در بین گیاهان دارویی ایران پر رونق و از جمله بخش های ثابت و دائمی بوده است. خصوصا طی دوره ای از ایام سال که مصرف بیشتر می گردد. زیرا این محصول، جزو پر مصرف ترین گیاهان دارویی و یکی از پر آوازه ترین انواع در کشور است.
خاکشیر یا خاکشی، در پهنه وسیعی از ایران می روید. اما در بعضی مناطق به صورت خودرو و در حجم انبوه وجود دارد. زحمت فراوان در برداشت این گیاه ارزشمند، یکی از نکات حائز اهمیت است.
طبق نظر فعالان حوزه گیاهان دارویی، بهترین خاکشیر ایران مربوط به استان همدان است. محصولی که می توان اذعان نمود گوهر ناب گیاهان دارویی غرب کشور می باشد. خاکشیر ممتاز همدان را به طور مستقیم خریداری نمایید.

 خرید خاکشیر عمده

قیمت خرید خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر کیلویی افزون بر 28000 تومان مربوط به متوسط قیمت در ماه های قبل است. طی سال گذشته قیمت خرید خاکشیر عمده روندی صعودی را پشت سر گذاشت. که در باب علل آن قبلا مطالبی ذکر گردید. بهای مذکور مربوط به نرخ محصول در گستره تولید است.
نیمه اول هر سال همزمان است با جنب و جوش در بازار خاکشیر و اوج خرید و فروش و مصرف این گیاه پر آوازه. قیمت نیز می تواند به تاثیر از این شرایط، دستخوش تغییراتی گردد.
مزیت ها و کاربردها و خواص خاکشی یا خاکشیر، از قدیم آن را تبدیل به یک گیاه دارویی نموده که در طول سال در بسیاری منازل موجود بوده و به طرق مختلف و علل گوناگون استفاده می شود.

خرید خاکشیر عمده

مرکز پخش عمده خاکشیر ممتاز کشور

حجم قابل توجهی از خاکشیر موجود در بازارها مربوط به همدان و تولید این استان است. البته استان هایی همچون خراسان و فارس نیز دارای خاکشیر هستند. اما از حیث حجم و کیفیت، خاکشیر این منطقه غالب می باشد. پس می توان همدان را مرکز پخش عمده خاکشیر ممتاز کشور دانست.
در بعضی مناطق کشورمان اقدام به تولید و برداشت خاکشیر می نمایند. اما به جهت اینکه دارای حجم اندکی می باشد، قابلیت توزیع کشوری را ندارد و در همان دیار مصرف می گردد. یا بعضا به دلیل حجم کم، به شکل محلی فروخته می شود.

خرید خاکشیر عمده

برتری کیفیت خاکشیر همدان

درجه کیفی و میزان مرغوبیت خاکشیر ایرانی با نوع خارجی آن متفاوت و غیر قابل مقایسه است. خاکشیر ممتاز ایران در امر کیفیت، موقعیت برجسته ای دارد.
این موضوع را مشتریان خارجی این محصول نیز به خوبی می دانند و به آن اذعان دارند. از این رو بسیاری در خارج از مرزها هر ساله پیگیر و خواستار خاکشیر ایرانی اند. صادرات خاکشیر به کشورهای منطقه و سایر کشورها هر ساله صورت میگیرد.

همدان از گذشته به دلیل دارا بودن حجم انبوه خاکشیر، به عنوان مرجع خاکشیر ایران مطرح است. قلمرویی که به نوعی تبدیل به بازار ابتدایی خاکشیر ایران شده است. این مسأله موجب گردیده بسیاری به دنبال تهیه این فرآورده صرفا از مبدأ اصلی آن باشند.

خرید خاکشیر عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش خاکشیر

خرید خاکشیر اعلا با قیمت رقابتی

خرید خاکشیر به صورت عمده امری است که نیازمند آگاهی از قیمت روز و آشنایی …

گیاهان دارویی دُرگیاه