گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / تخم گشنیز / تفاوت قیمت تخم گشنیز عمده در فروش مستقیم از نهاوند و بازار

تفاوت قیمت تخم گشنیز عمده در فروش مستقیم از نهاوند و بازار

قیمت تخم گشنیز عمده در توزیع و فروش گشنیز به صورت مستقیم از شهرستان نهاوند و استان همدان که پهنه تولید این محصول هستند توسط دُرگیاه با نرخی متفاوت و کمتر از بازار انجام می پذیرد.

قیمت تخم گشنیز عمده

قیمت فروش عمده گشنیز در شیراز و تهران

شهرهایی نظیر اصفهان، مشهد، تبریز جزو مراکزی هستند که می توان گفت بازار گیاهان دارویی این مناطق به عنوان مرجع عمل نموده و مقصد انبوهی از گیاهان دارویی به صورت تناژ می باشند.
اما در این میان تهران و شیراز از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. یکی به عنوان مرجع قیمتی و مطرح ترین بازار ایران و دیگری به عنوان یکی از پویاترین و پر اهمیت ترین بازارهای نیمه جنوبی کشور.
تخم گشنیز را در بازارهای نام برده فراوان می توان یافت. ارسال حجمی قابل توجه در طی سال از استان همدان که خاستگاه تولید می باشد، به این نقاط است.
قیمت فروش عمده گشنیز در دو شهر یاد شده بیش از 15 درصد بالاتر از موضع تولید است.
متوسط نرخ عرضه تخم گشنیز از محل تولید در اقسام توپی و لپه ای در هفته های اخیر افزون بر 10000 و 12000 تومان بوده است.

قیمت تخم گشنیز عمده

چگونگی قیمت گشنیز در نهاوند

با نگاهی بر چگونگی قیمت تخم گشنیز عمده در نهاوند و در کل اقلیم تولید این محصول، در می یابیم که می توان خرید عمده گشنیز را با بهایی دلخواه از آن ناحیه انجام داد. این امر به جهت مزایایی که توانسته برای مشتریان خرید بی واسطه داشته باشد، روش خرید جمع کثیری از فعالان می باشد.
آمادگی همیشگی فروشندگان گشنیز در استان همدان برای عرضه محصول در حجم های گوناگون در طول سال وجود دارد. تا همواره بتوان از خدمات مربوطه استفاده نمود. ظرفیت فراوان تولید سبب گردیده ورود این گیاه دارویی به طور مستمر به بازار داخل و خارج وارد شود.
اتمام مرحله برداشت، زمانی است که بهای جدید را می توان از قلب تولید استعلام نمود. زیرا در ایام مذکور معمولا رقم ها با قبل از این مقطع، تغییراتی خواهند داشت.

قیمت تخم گشنیز عمده

فروش گشنیز بدون واسطه از نهاوند به همه نواحی

روالی که مرکز دُرگیاه در خاستگاه تولید و پخش گشنیز ایران آن در پیش گرفته است؛ فروش گشنیز بدون واسطه از استان همدان و شهرستان نهاوند به همه نواحی می باشد.
ساماندهی مناسبتر حوزه تولید، فرآوری، توزیع و صادرات گشنیز می تواند سبب ارتقای رونق بازار خرید گشنیز توپی و این گیاه دارویی شود.
گشنیز با فواید منحصر به فردی که موجب شده آن را به محصولی پر شهرت تبدیل نماید، موجب گردیده به طور وسیعی وارد صنایع مختلفی شود. این موضوع یک امر جهانی است. تخم گشنیز یا coriander seeds در بسیاری کشورها مورد توجه و دارای موقعیتی ایده آل است.
چه بسا سالهای زیادی است که متقاضیان حجمهای متفاوت این گیاه دارویی از مراکز استان ها و دیگر شهرهای کوچک و بزرگ، روشی غیر از خرید از تولید کننده را انتخاب نمی کنند.

قیمت تخم گشنیز عمده

وضعیت متفاوت قیمت تخم گشنیز عمده

پیشتر در مورد اینکه قیمت متفاوت تخم گشنیز در موضع تولید آن با داخل بازارها ملاک گزینش محل خرید برای بسیاری مشتریان عمده می باشد، مطالبی ذکر شد. موضوع قابل توجه و مهم پیرامون این محصول در ماه ها و هفته های قبل، نوسان بهای آن بوده است.
اما در سال جاری شرایط تولید می تواند باعث بروز وضعیتی جدید در بازار گشنیز شود.
قیمت تخم گشنیز در برخی مناطق ایران به دلیل اینکه مشتریان بیشتری نسبت به سایر نقاط دارد، از اهمیت بیشتری برخوردار است. استان هایی نظیر سیستان و بلوچستان، فارس، تهران، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان، آذربایجان شرقی، از این دسته نواحی هستند.
تخم گشنیز جزو یکی از طعم دهندگان مطرح در صنایع غذایی و تولید کیک و شیرینی و شکلات است. این موارد مصرفی غیر از نقشی است که این دانه های ارزشمند در حوزه داروسازی دارند.

قیمت تخم گشنیز عمده

تأمین محصول از فروشندگان گشنیز عمده کشور

ارسال گشنیز به سورت سورت شده یا به شکل کمباینی و خرمنی توسط فعالان تولید برای کسانی که تأمین محصول را از فروشندگان مستقر در کانون توزیع عمده تخم گشنیز کشور انجام می دهند، در طول سال صورت می گیرد.
از مهمترین نکات که می بایست نزد عرضه کنندگان مهم بوده و در راستای پاسخی شایسته به خریداران لحاظ گردد، برآورده نمودن انتظاری است که خریدار از مرکز تولید گشنیز دارد.

قیمت تخم گشنیز عمده

دلایل شهرت تخم گشنیز ایرانی

تخم گشنیز نهاوند از گذشته ها تا به حال به عنوان مرغوبترین نوع این محصول مطرح بوده است. حجم انبوه تولید این گیاه بومی و کیفیت این گیاه دارویی ایرانی موجب شهرت و رونق بازار داخلی و خارجی آن است. علاوه بر کشورهای منطقه، همه ساله صادرات تخم گشنیز به سایر کشورها نیز صورت میگیرد.
استفاده از آن به عنوان دارویی موثر در پیشگیری و درمان بیماری ها، همیشه یکی از کاربردهای پرشمار تخم گشنیز بوده است. از خاستگاه اصلی آن می توان به نواحی مدیترانه ای و جنوب اروپا اشاره نمود.

قیمت تخم گشنیز عمده

بهترین روش خرید عمده گشنیز

برای اینکه بتوان حداکثر نفع ریالی را از معاملات گشنیز کسب کرد، می بایست مراکزی را برای خرید عمده گشنیز برگزید که به عبارتی دارای قیمت کف و سطح مرغوبیتی مناسب باشند. از این طریق می شود بهترین روش خریداری را به منظور تأمین عمده محصول انتخاب کرد.
برخی خریداران که اهداف دارویی دارند، بنا دارند از فواید تسکین و کاهش درد این گیاه دارویی بهره ببرند.
در کشور ما همانطور که افراد با تجربه در شهرستان های مختلف اذعان می کنند، زمان های قدیم نیز به طور زیادی از خواص تخم گشنیز استفاده می کرده اند.
تقاضای خرید گشنیز در شرایط مختلف بازار می تواند فرق نماید. فعالان، بیش از هر چیز دیگری خواهان گسترش ثبات در پیرامون داد و ستد این محصول هستند.

قیمت تخم گشنیز عمده قیمت تخم گشنیز عمده

قیمت خرید گشنیز در سال 98

پیش از پرداختن به قیمت خرید گشنیز در سال 98 یک نگاه گذرا به شرایط ریالی سال 97 می اندازیم. سالی که هر ماه آن با رقمی خاص و متفاوت همراه بود.
ابتدای سال 1397 نوع درجه یک گشنیز سالم (توپی) با عددی بین 4200 تا 4600 تومان عرضه می گردید. که در ادامه وضعیت نرخ زمستان قبل بوده است.
اما در هفته های پایانی بهار 97 روند تغییر و مسیر قیمت صعودی گردید تا جایی که در پاییز آن سال ارقام بیش از 13000 تومانی خودنمایی کردند.
سال 98 پس از پشت سر گذاشتن فصل بهار که نیمه اول آن شرایط قیمتی متأثر از سال قبل بوده است، پس از برداشت به صورت مقطعی نرخ محصول افت و به میانگین عددی 8500 تومان نیز رسید.
در ادامه مجددا بهای گشنیز دو رقمی گردید و به بالای 10 هزار تومان صعود کرد.

قیمت تخم گشنیز عمده قیمت تخم گشنیز عمده

بازار گشنیز توپی ایران در منطقه

از مشتریان برجسته گشنیز که در مناطق پیرامون ایران هستند، می توان از پاکستان، عراق و کشورهای حاشیه خلیج فارس نام برد.
گشنیز توپی تولید ایران از نظر سطح کیفی دارای موقعیت خوبی است. اما مسیر صادرات را می توان با اصلاح برخی روش ها بهبود بخشید.
بازار این محصول در منطقه به دلیل مصرف بالا توسط برخی کشورها از رونق مناسبی برخوردار است. که این مهم فرصت خوبی است برای بهینه نمودن روش های پیشین با هدف حضوری گسترده تر در بازار خارجی.

قیمت تخم گشنیز عمده قیمت تخم گشنیز عمده

اوج گیری جستجوی نرخ روز تخم گشنیز در برخی مقاطع

شرایطی که برخی مواقع حاکم بر بازار می شود و به طور مثال موجب نوسانی شدن قیمتها می گردد، زمانی است که جستجوی نرخ روز تخم گشنیز توسط فعالان به اوج می رسد.
در سالیان قبل از این دوره ها گاها بروز نموده اند و سبب پیگیری مداوم بهای قطعی و روز در بازار شده اند.
البته در خرید و فروش های عمده محصول این موضوع پیش می آید. در کل، ثبات شرایط می تواند سبب آرامش بیشتری در بازار گردد.

قیمت تخم گشنیز عمده قیمت تخم گشنیز عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت امروز گشنیز

قیمت امروز گشنیز در نهاوند

قیمت امروز گشنیز برداشت جدید سال 98 با گذر از رقم هر کیلو 7500 تومان …

گیاهان دارویی دُرگیاه