گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / شرایط قیمت رازیانه در سال 98

شرایط قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98 به طور میانگین از هر کیلو 12500 تومان در فروردین آغاز گردید و در ادامه از 13000 تومان نیز عبور نمود. نیمه اول سال جاری نمودار قیمتی این محصول صعودی بوده است. 

قیمت رازیانه در سال 98

ارتباط تولید با نرخ فروش عمده رازیانه

در مورد اینکه در طی یک دهه اخیر در هر دوره ای چگونه تولید با نرخ فروش عمده رازیانه در ارتباط مستقیمی بوده اند و تأثیر پذیری ارزش ریالی محصول در بازار از شرایط تولید آن چگونه بوده است، موارد متعددی را می توان مطرح نمود.
چندین عامل در میزان قیمت در بازار فروش رازیانه دخیل هستند. یکی از آن ها حجم تولید در حوزه کشت گیاه می باشد. این عامل را می توان اهم موارد نیز ذکر نمود. عاملی که در سال های اخیر تأثیر قابل توجهی در بهای بادیان ایرانی در بازار داشته است. نمونه بارز این مسئله در سال های 96 و 97 بوده است.
حجم فراوان تولید مربوط به کشت سال 96، افت چشمگیر قیمتی را در پی داشت. در خصوص نقطه مقابل این موضوع نیز می توان به تولید محصول در سال 97 اشاره نمود.

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98 و 97

روند قیمتی رازیانه سبز ایرانی در اواخر سال 97 در ایام ابتدایی سال 98 نیز ادامه داشته است. پیش بینی دقیق شرایط پیرامون نرخ این فرآورده در ماه های آتی امکان پذیر نیست. همانطور که تجربه اختلاف قیمت 2/5 برابری در عرض 7 ماه در سال گذشته، در ایام پیش از آن به طور دقیق قابل پیشبینی نبوده است.
در ماه های منتهی به سال 1397 و دو ماه ابتدایی سال مذکور رازیانه سورت در حجم عمده به با رقم میانگین 4600 تومان نیز عرضه گردید. با اتمام فصل بهار، اما این رقم رو به فزونی گذاشت و سیر افزایشی آن که در پاییز 97 به اوج خود رسید، عدد 12500 تومان را هم پشت سر نهاد.
قیمت رازیانه در سال 98 نیز طی فصل بهار و تابستان به طور میانگین 13000 تومان بوده است. همانطور که ذکر گردید، همواره ظرفیت تولید گیاهان دارویی نظیر رازیانه، نقش مهمی را در بازار ایفا نموده است.
به طور مثال گیاه دارویی رازیانه به علت تعدد خواص بی نظیری که دارد می تواند در حوزه داخلی و خارجی، وضعیتی به مراتب بهتر از حالت فعلی را داشته باشد.

قیمت رازیانه در سال 98

بهای مطلوب خرید رازیانه تازه از جایگاه تولید

خصوصیت بهای ارزان در حوزه تولید گیاه رازیانه، مشخصه ثابت و همیشگی محصول در همدان است. عرضه رازیانه مرغوب از اقلیم تولید آن توسط مرکز دُرگیاه، زیر قیمت موجود در بازارها بوده و شهرهای کل کشور را شامل  می شود.
بهای مطلوب و مورد انتظار خرید رازیانه تازه از جایگاه تولید یکی از دلایل مهم تهیه بادیان از محوریت تولید است. زیرا برای تأمین از دیگر نقاط می بایست هزینه ای بیشتر را متقبل شد.
در طی سال تحلیل قیمتی رازیانه موضوعی است که می تواند به دو بخش پیش از برداشت محصول و پس از آن، تقسیم شود. در سال های گذشته نیز فصل برداشت، یک نقطه عطف برای نرخ خرید و فروش گیاه رازیانه بوده و تغییر قیمت پس از اتمام عملیات برداشت، کاملا مشهود بوده است.
قیمت روز محصولات را از طریق تماس با ما جویا شوید.

قیمت رازیانه در سال 98

قیمت بادیان سبز در همدان

عرصه تولید را می توان یکی از مهمترین نقاط از نظر نرخ محصول دانست. بهای کالا در بازار نیز بر مبنای ارزش جنس در خاستگاه تولید تعیین می شود.
قیمت بادیان سبز در همدان و بازار تهران یکسان نبوده اما از لحاظ مسیر کلی قیمتی با هم در ارتباط می باشند. هم اکنون در فصل تابستان این محصول در حجم عمده و در محل تولید دارای بهایی بالغ بر 13000 تومان است.
خریداران در اقصی نقاط کشور می توانند به طور مستقیم نسبت به تهیه رازیانه مرغوب همدانی اقدام نموده و از مطلوبیت کیفی و قیمتی بهره مند شوند.

قیمت رازیانه در سال 98

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید دانه رازیانه با قیمت ویژه

خرید دانه رازیانه از مرکزیت تولید بادیان سبز کشورمان با قیمت ویژه حیطه کشت محصول …

گیاهان دارویی دُرگیاه