گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
سرخط خبرها
خانه / دانه گشنیز / قیمت روز دانه گشنیز در فروش از منطقه تولید

قیمت روز دانه گشنیز در فروش از منطقه تولید

قیمت روز دانه گشنیز در فروش از منطقه تولید این گیاه دارویی، موضوعی است که از سوی خریداران، خصوصا خریداران عمده این محصول، دارای اهمیت می باشد. زیرا در صورت خرید عمده دانه یا تخم گشنیز از خاستگاه تولید این گیاه دارویی، نفع قیمتی مناسبی شامل حال خریدار می گردد.

قیمت روز دانه گشنیز

پایینترین و بالاترین قیمت گشنیز

در طول سال 97 قیمت این گیاه از اواخر فصل بهار روند صعودی خود را آغاز نمود. کمترین قیمت مربوط به روزها و هفته های ابتدایی فروردین بوده که بهای عمده هر کیلو از این محصول کمتر از 4000 تومان بود. بیشترین میزان قیمت نیز در مقطعی از آبان ماه اتفاق افتاد که قیمت افزون بر 14500 تومانی شامل این محصول گردید. در ابتدای چهارمین فصل سال نیز هر کیلو گشنیز توپی درجه یک به طور میانگین 12400 تا 13100 تومان به فروش می رسد.

قیمت روز دانه گشنیز قیمت روز دانه گشنیز

قیمت روز دانه گشنیز

قیمت محصول  گشنیز در ایام گذشته و ایام جاری در سال 97 دارای عدم ثبات بوده است. از این رو بسیاری فعالان این حوزه در پی اطلاع از بهای روز آن بوده و هستند. تا با جستجوی خود خصوصا در اینترنت بتوانند از قیمت روز گشنیز آگاه شوند. قیمت تخم گشنیز درجه یک یا گشنیز توپی در طول سال 97 به دفعات تغییر نموده و گاهی این تغییرات روزانه اتفاق افتاده است. بالاتر به قیمت تخم گشنیز در چند مقطع از سال اشاره نمودیم.

قیمت روز دانه گشنیز

فروش گشنیز از منطقه تولید

موضوعات مطرح شده در خصوص قیمت و سایر مطالب پیرامون این محصول، مربوط به خاستگاه تولید آن است. فروش گشنیز توسط مرکز دُرگیاه از استان همدان که یکی از قطبهای مطرح گیاهان دارویی کشور می باشد، انجام می گردد. حدود 65 درصد گیاه دارویی تخم گشنیز در این استان و شهرستان نهاوند کشت می گردد.

قیمت روز دانه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز درجه یک نهاوند

قیمت خرید گشنیز در اقسام درجه یک توپی و لپه ای تولید شهرستان نهاوند بازه …

گیاهان دارویی دُرگیاه