گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / قیمت رازیانه در سال 97 و 98

قیمت رازیانه در سال 97 و 98

قیمت رازیانه در سال 97 در ابتدای سال 4500 و در انتها 11500 تومان و در سال 98 در آغاز میانگین 11800 و در ماه های بعد بیش از 12500 تومان بوده است. بهای یاد شده اختصاص به کانون تولید بادیان سبز ایرانی دارد.

قیمت رازیانه در سال 97

نرخ خرید رازیانه تازه و خشک همدانی

انواع رازیانه در بازار عرضه می گردد. از تنوع کیفی گیاه گرفته تا اقسام بسته بندی ها را می توان مشاهده نمود. از این رو مشتریان علاوه بر دسترسی ها که نسبت به قبل بسیار راحت تر شده، در انتخاب هم با تنوع بیشتری مواجه هستند.
رازیانه تازه نیز در این بین طرفداران زیادی دارد. نرخ خرید رازیانه تازه و خشک همدانی پس از اینکه به بازارها آورده می شود تعیین گردیده و محصول آماده توزیع به صورت کلی و جزئی به مصرف کنندگان و یا فعالان می باشد.
نوع تازه گیاه دارویی بادیان یا رازیانه را نیز جمع کثیری از فعالین بازار از مقر تولید تأمین نموده و روش مستقیم را برای تهیه آن بر می گزینند.

قیمت رازیانه در سال 97

خرید مستقیم رازیانه از مرجع تولید

با توجه به اشاره ای که شد، مرجع تولید رازیانه ایرانی محل خرید بسیاری از شرکت ها، اشخاص و دیگر مراکز و مجموعه هایی است که به نوعی در عرصه گیاهان دارویی یا داروهای گیاهی و همچنین در حوزه فراوری ها فعالند.
خرید مستقیم که ویژگی هایی جذاب دارد صرفا به طور عمده از محدوده تولید صورت می گیرد. دُرگیاه همانند همیشه سعی در هر چه بهتر ارائه دادن خدماتی را دارد که خریداران انتظار آن را از تولید کنندگان دارند. زیرا تنها رضایتمندی مشتریان است که می تواند ارتباطی بلند مدت را رقم بزند.

قیمت رازیانه در سال 97

بررسی قیمت رازیانه در سال 97 و 98

یکی از مواردی که می توان در خصوص این مبحث مطرح نمود، مسیر قیمتی طی شده در دو سال مذکور می باشد. همچنین می توان ارقام و اعداد مربوط به هر دوره را نیز بیان نمود.
بازار رازیانه در آغاز سال 97 یا به عبارتی قیمت رازیانه در سال 97 تحت تأثیر تولید انبوه و فراوان سال 96 بود. این تأثیر در ارقام موجود در بازار و کانون تولید کاملا خودنمایی می کرد. رویه ذکر شده تا پایان بهار بود.
در واقع کاهش میزان کشت سال 97 محصول برای بسیاری محرز گردید و اثر آن در صعودی شدن اعداد بهای رازیانه که از تیر آغاز و تا پایان سال ادامه داشت مشاهده گردید.
شروع سال 98 و در واقع نیمه اول این سال هم متأثر از افت تولید سال قبل بوده و روند صعودی در پنج شش ماهه بهار و تابستان ادامه داشته است. در نیمه نخست سال 1398 مرداد ماه را می توان زمان اوج قیمت محصول دانست.

قیمت رازیانه در سال 97

جایگاه گیاه دارویی رازیانه در حوزه های گوناگون

جایگاه مطلوب گیاه دارویی رازیانه در صادرات، طب سنتی، مصارف عمومی، استفاده های صنعتی در بخش های متعدد و … بر کسی پوشیده نیست.
سهم هر ساله از بازار خارجی در این بین حائز اهمیت است. در کل، حوزه های گوناگونی از این گیاه خوش طعم و معطر که قابلیتهای زیاد آن زبانزد است، بهره می برند.
افراد قدیمی تر این محصول را با نام های مختلفی می شناسند. حتی اگر لهجه های مختلف را نیز در نظر بگیریم، آن را به نام های متعددی یاد می کنند. مصرف آن در تهیه خوراکی های محلی از قدیم در خیلی از منطقه های ایران مرسوم بوده است.

قیمت رازیانه در سال 97

قیمت فروش عمده رازیانه همدان در بازار

خریداران در همه شهرها جهت خرید به بازار گیاهان دارویی مراجعه می نمایند. در بین مراجعه کنندگان به بازارهای شهری هم خریداران عمده و خریداران جزئی وجود دارند.
اما در مورد بهای محصول می توان گفت قیمت فروش عمده رازیانه همدان در بازار متفاوت با فروش خُرده آن است. ماه های قبل متوسط قیمت عمده هر کیلو از آن در سطح کشور ارقامی فراتر از 13500 تومان بوده است. که همیشه این عدد با عدد مربوط به محل تولید تفاوت دارد.
بازارهای مطرحی چون تهران، مشهد، اصفهان، شیراز را می توان جزو خریداران مطرح رازیانه از همدان دانست.

قیمت رازیانه در سال 97 قیمت رازیانه در سال 97

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید دانه رازیانه با قیمت ویژه

خرید دانه رازیانه از مرکزیت تولید بادیان سبز کشورمان با قیمت ویژه حیطه کشت محصول …

گیاهان دارویی دُرگیاه