گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , می 25 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز توپی / قیمت روز گشنیز توپی در بازار تهران و نهاوند

قیمت روز گشنیز توپی در بازار تهران و نهاوند

قیمت روز گشنیز توپی در بازار تهران و نهاوند در روزهای اخیر متأثر از هم بوده اند. تأثیر شرایط پیرامون این گیاه دارویی در منطقه تولید، خصوصا از لحاظ قیمت، بر نرخ محصول در بازار تهران همیشه تأثیر داشته است. بهای تخم گشنیز در هفته های اخیر بیشتر از 8000 تومان بوده است.

قیمت روز گشنیز توپی

خرید گشنیز ارزان از جایگاه تولید

گستره ای وسیع از استان همدان به کشت و تولید گشنیز اختصاص دارد. سالانه تولید هزاران تنی این گیاه دارویی و ورود محصول به بازار و عرضه به مقصدهای مختلف تکرار می شود. مهمترین مزیت را می توان خرید گشنیز ارزان از جایگاه تولید عنوان نمود.
به جز استان مذکور، می توان از استان کرمانشاه نیز به عنوان دومین تولید کننده تخم گشنیز ایران نام برد. برخی کشورهای همسایه مشتریان ثابت و دائمی این فرآورده نفیس و ارزشمند می باشند. خرید عمده گشنیز توسط تجار این کشورها از کشورمان، قدمت طولانی دارد.

قیمت روز گشنیز توپی

قیمت روز گشنیز توپی عمده ای

قیمت روز گشنیز را می توان از فعالان مطلع استعلام نمود. تا با آگاهی کامل نسبت به معاملات اقدام کرد. گشنیز توپی و همچنین نوع شکسته گشنیز را می توان در حجم عمده در تمام طول ایام سال تهیه نمود.
برترین نوع کیفی محصول، نوع توپی آن است. که بعد از عملیات سورت و بسته بندی، روانه بازار می گردد تا مورد استفاده متقاضیان قرار بگیرد.

قیمت روز گشنیز توپی

تنوع محصول و تناسب قیمت با کیفیت

با توجه به نوع نیاز خریداران و تنوع در محصولات، تخم گشنیز در انواع سورت شده (توپی)، کمباینی و همچنین شکسته (لپه ای) به صورت مستقیم به سراسر ایران عرضه می گردد.
در خصوص قیمت گشنیز، تناسب بین کیفیت و قیمت یکی از مهمترین موارد می باشد. گشنیز نهاوند با توجه به مرغوبیت و کشت انبوه، دارای شهرت جهانی است. همه ساله حجم قابل توجهی از آن به کشورهای مختلف صادر میگردد.
تخم گشنیز اعلا از لحاظ مرغوبیت، نوع ممتاز محصول محسوب می گردد. با سورت کامل می باشد.
به منظور اطلاع از قیمت قطعی می توانید با این مجموعه ارتباط بگیرید.

قیمت روز گشنیز توپی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز تازه در نیمه اول سال

قیمت خرید گشنیز که به تازگی تولید شده و وارد بازار خرید و فروش گردیده …

گیاهان دارویی دُرگیاه