گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز همدان / قیمت روز گشنیز در استان همدان

قیمت روز گشنیز در استان همدان

قیمت روز گشنیز و اطلاع از بهای آن در مرکز تولید این گیاه دارویی برای فعالان این حوزه مهم است. خصوصا در شرایطی که همانند سال 97 نوسان قیمتی در پیرامون این محصول می باشد. قیمت تخم گشنیز در استان همدان ارزان تر از سایر استان هاست. این موضوع یک امر طبیعی در خاستگاه تولید هر محصولی می باشد.
جهت مطلع شدن از قیمت قطعی و روز، با دُرگیاه تماس بگیرید.

قیمت روز گشنیز قیمت روز گشنیز

قیمت روز گشنیز

قیمت روز بسیاری کالاها بیش از پیش در بازر مهم شده است. قیمت گشنیز توپی درجه یک در نیمه اول دی ماه 97 هر کیلو 12000 الی 13200 تومان بوده است. با گذشت 6 ماه از زمان برداشت، نوسان قیمتی این گیاه همچنان ادامه دارد. از طرفی تفاوت بیش از سه برابری قیمت تخم گشنیز با اوایل سال جاری و اواخر سال 96 جالب توجه است. لازم به ذکر است میزان کشت آن در سال 97 کمتر از سال قبل بوده است. تغییر عدد قیمتی گشنیز در اغلب مواقع طی سال جاری روزانه بوده است.
تأثیر منفی این موضوع در بازار کاملا مشهود است.

قیمت روز گشنیز قیمت روز گشنیز

قیمت گشنیز در همدان

قیمت گشنیز در استان همدان، مبنای ریالی آن محسوب می شود. ارقام مطرح شده توسط پایگاه دُرگیاه نیز مربوط به قیمت گشنیز در همدان است. که بیش از 65 درصد گشنیز کشور را تأمین می نماید. شرایط بازار و شرایط موجود در خاستگاه این گیاه، در خصوص مشخص شدن قیمت آن، بسیار تاثیر گذارند. سال پیش که ایام فراوانی این گیاه بود، تخم گشنیز با بهایی بسیار کم خرید و فروش می شد. این موضوع سبب نارضایتی کشاورزان بود.

قیمت روز گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در نهاوند و بازارهای جنوب کشور

قیمت دانه گشنیز امسالی در حیطه کشت و تولید شهرستان نهاوند و بازارهای نیمه جنوبی …

گیاهان دارویی دُرگیاه