گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت امروز گشنیز در نهاوند

قیمت امروز گشنیز در نهاوند

قیمت امروز گشنیز برداشت جدید سال 98 با گذر از رقم هر کیلو 7500 تومان در نهاوند به عنوان مرکزیت تولید و محوریت تعیین نرخ فروش گشنیز در سطح کشور در مقایسه با سال قبل دارای ویژگی های خاص خود است.

خرید عمده گشنیز برداشت جدید از بازار اولیه محصول

اگر بازارهای خرید و فروش گیاهان دارویی در تمامی شهرها را محل ثانویه داد و ستد کالاهای این حوزه بدانیم، خاستگاه تولید را می شود به عنوان بازار اولیه مطرح کنیم که دارای مزیت های بسیار خوبی برای خریداران عمده از بابت مسأله قیمت می باشد.
خرید عمده گشنیز برداشت امسال از استان همدان و شهرستان نهاوند آغاز شده و با شرایط تازه قیمتی نسبت به دوره قبل از برداشت، در حال انجام می باشد.
در مطالب قبلی به نوع مصرف و استفاده های گسترده از تخم گشنیز که در داخل و خارج از کشورمان صورت می گیرد، اشاره نمودیم.
این مرکز نیز به عنوان تولید کننده محصول، آن را از خاستگاه کشت انبوه، به کل نواحی ارسال می نماید.

قیمت امروز گشنیز

وضعیت بازار خرید و فروش گشنیز در سال 98

امیدواری بسیاری از جانب مراکز و افراد دخیل در حوزه کشاورزی و تولید تا بازار و خرید و فروش، در مورد وضعیتی بهتر از سال قبل در بازار گشنیز سال 98 وجود دارد.
سال قبل به علل گوناگون از جمله نوسانات قیمتی، گاها شاهد نارضایتی هایی در روند معاملات از سوی فعالین بودیم.
یکی از نکاتی که باعث ایجاد تفاوت در تخم گشنیز سه سال اخیر می باشد، اختلاف در حجم برداشت بوده که به علتهای مختلفی، در حجم های گوناگونی در دوره مذکور انجام شده است.
ماه های آینده تا زمان آغاز مجدد امور مربوط به برداشت این گیاه ارزنده، می تواند رونقی بیشتر از قبل در بازار داشته باشد. که در این صورت رضایت فعالان را در پی داشته و نفع همه آنان را در بر خواهد داشت.

قیمت امروز گشنیز

قیمت گشنیز خشک به صورت توپی و لپه ای

این گیاه دارویی بعد از اینکه وارد چرخه عملیات سورت می شود، به دو صورت توپی و لپه ای بسته بندی گردیده و برای مشتریان ارسال می گردد.
قیمت گشنیز خشک شده که به اشکال توپی و لپه ای یا شکسته در بازارها عرضه می شود، دارای تفاوتی اندک می باشد. در روزهای قبل در بازار مستقر در حوزه تولید، عرضه عمده انواع گشنیز به ترتیب ذکر شده با ارقام میانگین 9500 و 8500 تومان بوده است.
جهت استعلام بهای روز از طریق راه های ارتباطی موجود، با ما در تماس باشید.

قیمت امروز گشنیز قیمت امروز گشنیز

قیمت گشنیز توپی در سال های 97 و 98

قیمت گشنیز توپی در سال 97 دارای فراز و نشیب زیادی بوده است. به طوری که در 12 ماهه مربوط به آغاز فروش محصول برداشت جدید در سال قبل تا روزهای منتهی به تولید در سال 98 شاهد نرخ هایی متغیر از 4000 تومان تا بالغ بر 13000 تومان بودیم.
یعنی در یک دوره 12 ماهه افزایش قیمت بیش از 3 برابری داشته است. در کل، بازار خرید و فروش تخم گشنیز در طی سال 97 شرایط خاصی را داشته است. نقش کاهش حجم برداشت این محصول نسبت به سال قبل از آن در افزایش قیمت آن انکار ناپذیر است.
اما شواهد نشان می دهد که در سال 98 به دلیل اینکه حجم تولید بیشتر از سال قبل می باشد، احتمال بروز شرایطی متعادل تر از قبل وجود دارد.

قیمت امروز گشنیز قیمت امروز گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند طی سال جاری

قیمت گشنیز در نهاوند استان همدان مشخص می گردد. این منطقه به عنوان خاستگاه تولید گشنیز ایران مطرح است. از این رو نقش اساسی را در قیمت این گیاه دارویی پرخاصیت ایفا می کند.
استان همدان در حجم تولید چند گیاه دارویی از جمله گشنیز، بدون رقیب است. هفته های آغازین فروردین و اردیبهشت امسال، شرایط ریالی محصول گشنیز طوری بود که در ادامه روند افزایشی نشأت گرفته از تولید سال قبل قرار داشت. به طوری که هر کیلو نوع توپی این گیاه دارویی در مقطع ذکر شده به بیش از 12000 تومان هم رسید.
همچنین صادرات گشنیز نهاوند به آن سوی مرزها، بخش ثابتی از بازار خارجی گیاهان دارویی را شامل می شود. بهای گیاه دارویی گشنیز طی سال جاری نیز می تواند تحت تاثیر عواملی، شرایط خاص خود را داشته باشد.

قیمت امروز گشنیز قیمت امروز گشنیز

قیمت امروز گشنیز در منطقه تولید

عبارت “قیمت امروز گشنیز” یا “قیمت روز گشنیز” در طول یک سال گذشته زیاد جستجو شده است. این نشان از قیمت پر نوسان تخم گشنیز در ماه های گذشته دارد.
در روزهایی که پس از ورود گشنیز امسال به بازارها پشت سر گذاشته ایم، میانگین عددی 9000 تومان را برای انواع توپی و لپه ای سورت شده می توان ذکر نمود.
در صورتی که قیمت ها شرایط پر نوسان را تجربه نمایند، نارضایتی بسیاری از فعالان را به دنبال خواهد داشت.
خرید گشنیز در سراسر کشور به صورت مستقیم از استان همدان و جایگاه تولید انبوه محصول، به آسانی امکان پذیر می باشد.

قیمت امروز گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در نهاوند و بازارهای جنوب کشور

قیمت دانه گشنیز امسالی در حیطه کشت و تولید شهرستان نهاوند و بازارهای نیمه جنوبی …

گیاهان دارویی دُرگیاه