گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز ایران / قیمت گشنیز در پاکستان و ایران

قیمت گشنیز در پاکستان و ایران

قیمت گشنیز در پاکستان و کشور ایران از ابتدا نیز دارای اهمیتی ویژه بوده است. فعالان خرید و فروش عمده گشنیز در این دو کشور، به خوبی نسبت به اهمیت آن واقف هستند.

قیمت گشنیز در پاکستان

ارسال گشنیز از نهاوند به سراسر نقاط

اگر کمی اطلاعات درباره بازار خرید گشنیز داشته باشیم، متوجه خواهیم شد که نقاط مهم از لحاظ تولید، خرید و فروش و همچنین مصرف و در کل، تجارت تخم گشنیز، کدام ها هستند.
از جمله کشورهایی که در منطقه نقش اساسی در این بخش دارند، می توان ایران، پاکستان و هندوستان را نام برد. در داخل کشورمان، استان همدان به محوریت شهرستان نهاوند در عرصه تولید این گیاه دارویی رقیبی در میزان تولید ندارد.
ارسال انواع تخم گشنیز از این نقطه از کشورمان توسط مرکز دُرگیاه به مقصدهای مختلف داخلی و خارجی صورت می گیرد.

قیمت گشنیز در پاکستان

قیمت گشنیز در پاکستان چقدر است

مقصد بخش قابل توجهی از این محصول تولیدی کشورمان، کشور همسایه یعنی پاکستان است. که می توان از این کشور به عنوان مشتری دائمی نام برد. از جمله گیاهان دارویی پر مصرف در برخی کشورهای شرقی، گشنیز می باشد.
به طور مثال در هندوستان، این گیاه با توجه به عطر و طعم دلپذیری که دارد جزو مهمترین ادویه های مصرفی است.
قیمت گشنیز در بازار کشور پاکستان نیز می تواند متأثر از برخی عوامل دارای تغییراتی باشد. مراوده دائمی بین تجار ایرانی و پاکستانی باعث کسب آگاهی از چگونگی وضعیت حول این محصول در کشور مقابل گردیده است.

قیمت گشنیز در پاکستان

قیمت روز گشنیز

هم اکنون با ورود محصول برداشت امسال به بازار، موج جدیدی برای تهیه گشنیز تازه ایجاد شده و مشتریان ایرانی و همچنین غیر ایرانی قصد خرید مستقیم گشنیز را دارند.
سال قبل به جهت شرایط خاص ایجاد شده در بازار گشنیز، قیمت روز مبنای بسیاری از معاملات بود. با افزایش تولید که در سال 98 صورت گرفته و همچنین دیگر عوامل مثبتی که وجود دارد، می توان به دوره ای مطلوب تر از لحاظ ثبات بهتر، امیدوار بود.
درباره مزیت های خرید از موضع تولید، که شامل حال متقاضیان می گردد و سبب شده سال ها به این طریق محصول مورد نیازشان را تهیه نمایند، در مطالب قبل، توضیحات کاملی مطرح شد.

قیمت گشنیز در پاکستان

خرید و فروش گشنیز در ایران

با مراجعه به داخل بازارهای گیاه دارویی، خصوصا در بسیاری از مراکز استان ها مشاهده می نماییم که در چه حجمی این کالای گیاهی در حال خرید و فروش می باشد.
نواحی تولید را می توان مرکز فروش گشنیز در کشور دانست. لازم به ذکر است که در این نقاط، معاملات به شکل عمده هستند.
هم اکنون که با آغاز شدن ایامی جدید از حیث ورود محصول امسالی مواجهیم، تخم گشنیز با ارقام خاص این روزها در حال داد و ستد می باشد.

قیمت گشنیز در پاکستان

لیست کالاهای صادراتی ایران به پاکستان

منابع متعددی در مورد لیست کالاهای صادراتی به پاکستان، مواردی را منتشر می نمایند. در این بین اقلام متنوعی از بسیاری حوزه ها وجود دارد. این نشان دهنده ظرفیت های مطلوب موجود، در خصوص صادرات غیر نفتی می باشد
در لیست های منتشره؛ گیاهان دارویی، مصالح ساختمانی، انواع میوه و صیفی جات، آهن و فولاد، فرش و کفپوش، اقسام حبوبات، پلاستیک و مصنوعات، غلات و غیره مشاهده می گردد.

قیمت گشنیز در پاکستان

صادرات گشنیز نهاوند به پاکستان

مرجع اصلی تولید و خرید و فروش گشنیز در غرب ایران و در استان همدان می باشد. صادرات گشنیز نهاوند به کشور همسایه شرقی یعنی پاکستان با حجمی قابل توجه سالهاست که در جریان است.
مرغوبیت و درجه کیفی مطلوب گشنیز تولیدی کشور، می تواند موجب ایجاد رونقی بیش از پیش گردد. از چگونگی وضعیت تولید مشخص است که امسال انبارها شاهد حجم بیشتری نسبت به سال گذشته می باشند. البته نباید از یاد برد که سال قبل، افت قابل توجهی نسبت به دوره قبل از آن، متوجه محصول بوده است.

قیمت گشنیز در پاکستان

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز تازه در نیمه اول سال

قیمت خرید گشنیز که به تازگی تولید شده و وارد بازار خرید و فروش گردیده …

گیاهان دارویی دُرگیاه