گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت گشنیز در نهاوند و بازار تهران چقدر است

قیمت گشنیز در نهاوند و بازار تهران چقدر است

قیمت گشنیز در نهاوند و بازار تهران چقدر است؟ قیمتی که در قلب تولید در آغاز سال قبل کمتر از 4000 تومان بود، پس از چند ماه به بالای 9000 و در میانه پاییز به بیش از 12000 تومان نیز رسید. در ابتدای سال جاری نیز هر کیلو نوع توپی بالغ بر 130000 ریال بوده است. که پس از مقطع برداشت به رقمی نازلتر از 10500 تومان هم رسید. بازار بزرگ تهران و استان همدان به عنوان مرجع قیمتی این محصول مطرح هستند.

قیمت روز گشنیز در کشور

موضوع قیمت روز پیرامون این محصول در ایامی که پشت سر گذاشتیم مطرح بوده است. در واقع یکی از مواردی که خریداران خواستار آگاهی از آن بودند و آن را جستجو می کردند، قیمت روز گشنیز در کشور بوده است. نرخ فروش گشنیز در موضع تولید، از اهمیت ویژه ای برای خریداران عمده برخوردار بوده است.
مبنا نیز بهای روز در ناحیه ای است که مرکزیت عرضه محصول می باشد. در 1 سال گذشته بعضا در طول هفته نیز تغییرات قیمتی اتفاق افتاده است. در کل می توان اذعان نمود، قیمت قطعی و روز را می توان از طرق مختلفی به آسانی جویا شد.
جهت هرگونه مشاوره یا استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید.

قیمت گشنیز در نهاوند

چگونگی قیمت گشنیز در نهاوند

مرجع قیمتی گیاه دارویی تخم گشنیز، تولیدکنندگان آن هستند. که با ارزیابی که صورت می دهند و شرایط موجود در پیرامون محصول، ارزش آن را تعیین می نمایند. چگونگی قیمت گشنیز در نهاوند را می شود از منظرهای متعددی مورد تحلیل قرار داد.
بازار این محصول در برخی سالها توانسته فعالان را راضی نموده و برعکس این موضوع نیز اتفاق افتاده است.
امروزه کسب اطلاع از بهای تخم گشنیز در نهاوند با راه های ارتباطی که روز به روز گسترده تر می شوند، آسان است. می توان پس از استعلام و مقایسه اعداد قیمتی، نسبت به انتخاب محل خرید گشنیز تصمیم گرفت.
بازارهای گیاهان دارویی مکان هایی هستند که انواع گشنیز لپه ای و توپی را در طی سال به طور مستمر به فروش می رسانند.

قیمت گشنیز در نهاوند

بررسی ارزش ریالی خرید و فروش عمده گشنیز

به دلیل قیمت مناسب تر در خرید عمده گشنیز، عده فراوانی از خریداران ترجیح می دهند نیاز خود را به صورت کلی تأمین نمایند. بررسی قیمت خرید و فروش عمده گشنیز نشان می دهد که نفع ریالی مطلوبی در معاملات اینچنینی که به صورت تناژ می باشد، برای خریداران مطرح است.
معمولا ارقام قیمتی جدید پس از ورود بار جدید به بازار مشخص می شود. زمانی که عملیات برداشت توسط تولید کننده ها پایان یافته و پس از امور مربوط به سورتینگ، محصول وارد بازار شده است.
طی دوره های پیشین به طور مثال در 5 سال اخیر، عواملی موثر در شرایط بازار و ارزش ریالی محصول، در برخی ادوار بروز نموده و وضعیت هایی خاص را ایجاد نمودند.

قیمت گشنیز در نهاوند

تأمین گشنیز از مرکز خرید گشنیز ایران

ترجیح تعداد کثیری از خریدارها، خرید گیاه گشنیز از رأس می باشد. علت تأمین گشنیز از مرکز خرید گشنیز ایران را می بایست در مزیت هایی که نصیب مشتریان می شود جستجو نمود.
موضوع بهای مطلوب خاستگاه تولید، تنها یکی از مزیتهای تأمین محصول از عرصه تولید و کشت گیاه محسوب می گردد.
حجم عمده ای از گشنیز خریداری شده از مرکز آن برای بهره مندی مشتریان خارجی از این محصول ارزنده کشورمان، روانه آن سوی مرزها می گردد.

قیمت گشنیز در نهاوند

قیمت تخم گشنیز در نقاط مختلف کشور و خاستگاه آن

قیمت گشنیز در نهاوند و سایر نقاط مختلف کشور متفاوت است. از طرفی مشتریان این گیاه دارویی ارزنده نیز در پی قیمتی مناسب همراه با کیفیتی مطلوب هستند. از این رو محصولات این مجموعه مربوط به خاستگاه و محل کشت بوده و دارای کیفیت و بهایی مورد انتظار خریداران گرامی است.
در ماه گذشته به طور میانگین هر کیلو گشنیز نوع توپی و نوع لپه یا شکسته در خاستگاه این گیاه بالغ بر 10000 تومان بوده است. با توجه به روال هفته های اخیر، تغییر قیمت محتمل است. قیمت روز محصول را از طریق ارتباط با ما جویا شوید.

قیمت گشنیز در نهاوند

جایگاه داخلی و خارجی گشنیز اعلای ایرانی

عرضه تخم گشنیز عمده توسط این مرکز به صورت سراسری کل سطح کشور را شامل میگردد. گشنیز توپی یا تخم گشنیز اعلای ایرانی در بازار خارجی، علاوه بر کشورهای منطقه، در سایر نقاط نظیر برخی کشورهای اروپایی نیز دارای مشتریان خاص خود است.
این گیاه جزو قدیمی ترین گیاهان دارویی شناخته شده می باشد. به همین دلیل با توجه به خواص گوناگون عمومی و دارویی، از گذشته های دور جایگاه تثبیت شده ای در طب سنتی داشته است.
هدف دُرگیاه، عرضه محصولاتی مورد انتظار و پسند و همچنین شایسته مشتریان از قطب تولید آنان است.

قیمت گشنیز در نهاوند

نرخ خرید عمده تخم گشنیز در نیمه اول سال 98

طی شش ماهه مذکور در سال جاری نیز تغییرات اعداد مربوط به بهای گشنیز در کانون تولید و عرضه انبوه محصول وجود داشته است.
اگر بخواهیم این مدت را از لحاظ روند قیمتی به دو بخش تقسیم کنیم، می توان یک قسمت را فصل بهار در نظر گرفت و بخش دیگر را تابستان.
یا اگر دقیقتر بخواهیم ذکر نماییم می شود اینچنین مطرح نمود که دوره پیش از برداشت و ایام پس از برداشت گیاه دارویی گشنیز.
نرخ خرید عمده تخم گشنیز از نوع توپی در استان همدان در مقطعی از بهار سال 98 به ارقامی فراتر از 13500 تومان نیز رسید. که میانه اردیبهشت را می توان زمان اوج قیمت دانست. اما این روند در سومین ماه و در روزهای پایانی خرداد تغییر کرد.
در آغاز تیر و در روزهای ابتدایی این ماه اقسام لپه ای و توپی گیاه به ترتیب بیش از 8000 و 10000 تومان عرضه گردید.

قیمت گشنیز در نهاوند

بهای گشنیز توپی خشک ایرانی طی سال جاری

باید در نظر داشت که بهای گشنیز توپی طی سال 1397 تقریبا به طور مداوم نوسانی و دارای تغییرات بوده به نحوی که گاه در یک هفته چند بار اعداد ریالی عوض می شد.
اما در سال 98 کمتر شاهد این وضعیت بوده ایم و با گذشت حدود 7 ماه از سال اگر مقایسه ای نماییم، به خوبی متوجه این موضوع خواهیم شد.
خرید گشنیز توپی با نرخ میانگین 4600 تومانی در ایام آغازین سال 97 معامله می شد و این رقم در تابستان همان سال به بیش از 7500 تومان رسید. در حالی که طی سال جاری در زمان های مشابه ارقام بالاتری را شاهد بودیم اما با نوسان کمتر.
مقطعی از پاییز را می توان اوج این ارقام در سال 97 دانست. زمانی که هر کیلو نوع توپی گشنیز به بالاتر از 13500 تومان هم رسید.
اما در سال 98 متوسط ارزش این محصول در فصل گرم سال رقمی افزون بر عدد 12000 تومان بوده است. فعالن امیدوارند در ماه های باقی مانده از سال جاری بازار دارای آرامش بوده تا روند بهتری را شاهد باشیم.
گشنیز  ایرانی در گستره تولید استان همدان از نظر بها ارزان تر از دیگر مراکز می باشد. جمع زیادی به همین دلیل تخم گشنیز مورد نیاز را از این منطقه تأمین می نمایند.

قیمت گشنیز در نهاوند

فروش گشنیز نهاوند به کدام نواحی بیشتر است

بعضی از شهرهای کشور این محصول معطر و پر فایده را بیشتر از بقیه مناطق مصرف می نمایند. در نتیجه فروش گشنیز نهاوند دارای بازاری پر رونق تر در برخی نقاط است.در کل، صنایع غذایی از جمله مقصدهای استفاده گشنیز مرغوب کشورمان است.
نواحی چون بوشهر، خوزستان، سیستان و بلوچستان، یزد، هرمزگان و … جزو نقاط خریدار عمده و پر استفاده تر از این گیاه دارویی می باشند. مصرف در قالب ادویه و طعم دهنده، بخشی مهم از نوع مصرف است.
عرضه گشنیز از نهاوند به استانهای نیمه جنوبی، به عنوان امری که سابقه ای طولانی دارد انجام می شود. البته نظر به خواص سرشار نهفته در این گیاه پر آوازه، کاربرد در حوزه دارو و دیگر صنایع قابل توجه است. در نقاط مختلف دنیا، می توان به فراوری های صورت گرفته در مورد تخم گشنیز اشاره نمود.
بازارهای مطرحی مانند بازار تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، اهواز، زاهدان و غیره، از بازارهای فعال پیرامون خرید و فروش تخم گشنیز بوده و هستند.
فروش بذر یا تخم گشنیز نهاوندی با قیمت جدید به استان های پر مصرف جنوبی و همچنین نواحی دیگر کشور آغاز گردیده و ادامه دارد.

قیمت گشنیز در نهاوند

نرخ روز دانه گیاه گشنیز در بازار چه تغییراتی داشته است

مرکز استانها همواره از پویایی بیشتری در سطح بازار برخوردار می باشند. خصوصا که در حوزه گیاه دارویی می توان برای شهرهای بزرگ جایگاه و موقعیتی ویژه تر از لحاظ حجم داد و ستدها قائل شد.
قیمت روز تخم گشنیز در بعضی مکانها مثل بازار شیراز، تهران، تبریز، اهواز، مشهد، یزد، زاهدان، اصفهان، بوشهر، بندرعباس، همدان و … از اهمیتی برخوردار می باشد که سبب گردیده در این مکانها شاهد پیگیری بیشتر و جدی تری در مورد بهای روز گیاه باشیم.
همچنین خاستگاه مربوطه در غرب کشور یعنی نهاوند که نقشی بسیار مهم در کشت و میزان آن و همچنین نرخ گذاری مربوطه دارد را نیز نمی شود در این بین به عنوان نقطه ای دارای نقش محوری، مطرح نکرد.
قیمت روز محصول تخم گشنیز امسالی در نقاطی مثل همدان و بازار تهران که در فروش گشنیز موقعیت ویژه ای دارند، در برخی مقاطع به موضوع مهمی تبدیل گردیده که جمع زیادی خواهان مطلع شدن از آنند.

قیمت گشنیز در نهاوند

ارزش گشنیز در پاکستان

مقصد حجمی فراوان از محصول تولیدی کشور، همسایه شرقی یعنی پاکستان است. می توان این کشور را یکی از مشتریان دائمی دانست. از انواع گیاه دارویی پر مصرف در کشورهای شرقی گشنیز است.
در هندوستان، اگر چه سطح کیفی پایین تری را نسبت به محصول ایران شاهد هستیم، اما عطر و طعم دلپذیر از علتهای مهم مصرف به عنوان ادویه است.
قیمت داد و ستد گشنیز در بازار پاکستان می تواند متأثر از برخی عوامل دارای تغییرهایی باشد. مراوده زیاد بین تجار ایرانی و پاکستانی موجب کسب آگاهی از وضعیت این محصول در کشور دیگر است.
قیمت گشنیز در پاکستان و کشور ایران از ابتدا نیز دارای اهمیتی ویژه بوده است. فعالان خرید و فروش عمده گشنیز در این دو کشور، به خوبی نسبت به اهمیت آن واقف هستند.

قیمت گشنیز در نهاوند

وضعیت بازار گشنیز در نیمه دوم امسال

با فرا رسیدن نیمه دوم سال بازارها دوره ای جدید را آغاز می نمایند. وضعیت بازار گیاهان دارویی نظیر گشنیز هم در نیمه دوم سال می تواند متفاوت از شش ماهه نخست باشد.
از نظر قیمت و یا حجم خرید و فروش می توان بررسی های مختلفی را برای زمان مشابه دوره های قبل انجام داد. در ماه های گذشته بر خلاف سال قبل، آرامش نسبی پیرامون بازار این گیاه برقرار بوده و افت و خیز آنچنانی بروز نکرده است.
برخی پیش بینی ها هم حکایت از ادامه این شرایط در ایام آتی دارند.

قیمت گشنیز در نهاوند

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در نهاوند و بازارهای جنوب کشور

قیمت دانه گشنیز امسالی در حیطه کشت و تولید شهرستان نهاوند و بازارهای نیمه جنوبی …

گیاهان دارویی دُرگیاه