گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز توپی / قیمت گشنیز توپی در محل تولید

قیمت گشنیز توپی در محل تولید

قیمت گشنیز توپی در محل تولید آن در استان همدان مناسب تر از سایر مناطق کشور می باشد. خریداران بسیاری به دلیل بهای ارزان تر، گشنیز مورد نیاز خود را از این دیار خریداری می نمایند. مرکز دُرگیاه نیز این محصول را از خاستگاه تولید آن با قیمت و کیفیتی مطلوب و مشتری پسند، به تمام استان ها عرضه می کند.

قیمت گشنیز توپی

قیمت گشنیز توپی

قیمت گشنیز توپی طی سال جاری مدام در نوسان بوده است. به نحوی که به صورت هفتگی و بعضاً روزانه دچار تغییر می شود. فروش گشنیز توپی با قیمت میانگین 3500 تومان در ابتدای سال صورت می گرفت. این رقم در سومین فصل سال با معدل 12700 تومان معامله می شد. این محصول در مقطعی از پاییز بهای بیش از 14000 تومان را نیز تجربه نمود. در روزهای آغازین زمستان نیز قیمت این گیاه دارویی از 12400 الی 13100 در نوسان بوده است.
نظر به تغییر مداوم قیمتها در ایام فعلی، به منظور آگاهی از بهای روز، تماس بگیرید.

قیمت گشنیز توپی قیمت گشنیز توپی

فروش عمده گشنیز توپی

فروش عمده گشنیز توپی یا تخم گشنیز اعلا یکی از فعالیتهای اصلی ماست. عرضه محصولات به صورت کشوری می باشد. فروش عمده گشنیز جزئی از فعالیتهای بازار گیاهان دارویی است. که همانند سایر اقلام، در 9 ماهه ابتدایی سال 97 شرایط پیرامون آن برای فعالان راضی کننده نبوده است. اثرات بی ثباتی قیمت ها تأثیر منفی خود را بر رونق بازار گذاشته است. پیشبینی های متفاوتی در خصوص ایام منتهی به پایان سال و شرایط بازار مطرح است.

قیمت گشنیز توپی قیمت گشنیز توپی

خرید گشنیز توپی از محل تولید

تولید تخم گشنیز ایران عمدتا در دو استان انجام می شود:

  • همدان
  • کرمانشاه

بیش از 65 درصد از این محصول ارزشمند در استان همدان و شهرستان نهاوند تولید میشود. خرید این گیاه دارویی توسط مشتریان نیز از استان همدان و مرکز تولید آن صورت می گیرد. مرکز دُرگیاه محصولات خود را به تمام نقاط کشور ارسال میکند.

قیمت گشنیز توپی قیمت گشنیز توپی

منبع: دُرگیاه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در نهاوند و بازارهای جنوب کشور

قیمت دانه گشنیز امسالی در حیطه کشت و تولید شهرستان نهاوند و بازارهای نیمه جنوبی …

گیاهان دارویی دُرگیاه