گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه ایران / محل فروش رازیانه مرغوب ایران

محل فروش رازیانه مرغوب ایران

محل فروش رازیانه مرغوب ایرانی همدان است. تولید افزون بر 90 درصد این گیاه دارویی پر خاصیت را این استان بر عهده دارد. بسیاری خرید خود را از محل تولید رازیانه ایران انجام می دهند. خریداران با این کار از مزایای خرید مستقیم محصول خود، بهره مند می گردند.

محل فروش رازیانه محل فروش رازیانه

محل فروش رازیانه

مرکزیّت فروش رازیانه مرغوب ایرانی در سطح کشور، استان همدان می باشد. کشاورزان زیادی کشت این گیاه در خطّه مذکور را بر عهده دارند. هر ساله حجم فراوانی از رازیانه همدان وارد بازار داخلی و خارجی می شود. در داخل کشور استان هایی نظیر فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان، تهران، کردستان، البرز، مرکزی، آذربایجان غربی، اردبیل، خوزستان و کرمان در صدر خریداران رازیانه همدان هستند.

محل فروش رازیانه

فروش رازیانه ایران

عرضه این گیاه دارویی علاوه بر داخل کشور، بازار خارجی را نیز شامل می شود. چندین کشور در منطقه مشتریان ثابت رازیانه ایران هستند. فروش رازیانه اغلب به صورت سورت بوده و عده کمی نیز نوع سورت نشده (بحال خود) را خریداری می نمایند.
با توجه به اینکه خواص دارویی گیاهانی نظیر رازیانه و برتری آنها نسبت به داروهای شیمیایی، بیش از پیش مشخص شده است، در صورت اندیشیدن تمهیداتی، رونق بیشتری شامل بازار این گیاه دارویی می شود. صنعت داروسازی می تواند بهره بسیار بیشتری از این گونه گیاهان ببرد.

محل فروش رازیانه

محل فروش رازیانه و قیمت آن

قیمت ارزان تر محل تولید، نسبت به سایر مناطق و استان ها، بارزترین مشخصه محل فروش رازیانه ایران است. قیمت انواع کیفی رازیانه سورت شده در همدان در اواخر پاییز و اوایل زمستان 97، بین 11500 الی 12600 تومان می باشد. بهای عمده این محصول در بازار سنتی داخل شهرها، 20 الی 30 درصد بالاتر از این ارقام می باشد.

محل فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز رازیانه

فروشندگان رازیانه با قیمت ارزان در ایران

فروشندگان رازیانه با قیمت ارزان در ایران را به طور متمرکز در منطقه تولید آن …

گیاهان دارویی دُرگیاه