گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه صادراتی / فروش عمده رازیانه صادراتی با سورت عالی

فروش عمده رازیانه صادراتی با سورت عالی

فروش عمده رازیانه از لحاظ حجم، قیمت، کیفیت، نوع و محل فروش، می تواند دارای شرایط مختلفی باشد. عمدتاً قیمت رازیانه صادراتی و درجه کیفی آن، کمی بالاتر از رازیانه معمولی سطح بازار بوده و دارای یک سورت عالی می باشد. کشورهای زیادی طالب این محصول سبز و معطر ایرانی می باشند.

فروش عمده رازیانه فروش عمده رازیانه

فروش رازیانه صادراتی

برخی مشتریان خارجی رازیانه را با بالاترین خلوص دانه های آن می پسندند. که محصولی با این مشخصه، می بایست خروجی یک فرایند سورتینگ صحیح و اصولی باشد. دُرگیاه محصول رازیانه را با توجه به کیفیت مد نظر مشتریان ارائه می نماید. بنا بر استفاده های متنوع از گیاه دارویی رازیانه، درجه بندی کیفی آن نیز می تواند متنوع باشد. فروش رازیانه صادراتی نیز یکی از خدمات ماست.

فروش عمده رازیانه

فروش عمده رازیانه

رازیانه را از مرکز تولید آن در همدان، صرفاً به صورت عمده می توان خریداری نمود. اما به منظور کسب رضایت مشتری ها و اینکه تعداد بیشتری از افراد و مجموعه ها بتوانند از مزایای خرید مستقیم با قیمت مطلوب، بهره مند گردند، دُرگیاه در مقدار حجم فروش عمده، تلاش می نماید، هر میزان خرید مورد نظر متقاضیان را ارائه نماید.

فروش عمده رازیانه فروش عمده رازیانه

قیمت رازیانه در سال 97

رازیانه سال 97 طی هر ماه، با قیمتی متفاوت به فروش رسیده است. هم اکنون در میانه زمستان 11000 الی 12300 تومان رقم قیمتی هر کیلو رازیانه سورت به صورت عمده می باشد. فروردین ماه زمانی بوده است که محصول رازیانه دارای کمترین قیمت (4500 الی 5500) طی این سال بوده و آبان نیز اوج بهای رازیانه با اعدادی بیشتر از 12800 تومان بوده است.

فروش عمده رازیانه

قیمت خرید رازیانه

قیمت های مختلفی در بازار پیرامون گیاه ارزشمند رازیانه مطرح می گردد. نرخ خرید گیاه رازیانه با توجه به عوامل متعددی در نقاط مختلف مشخص می گردد. اما مبنای دُرگیاه، بهای این فراورده در منطقه تولید است. زیرا ارسال آن نیز از قطب تولید به صورت کشوری صورت می گیرد.

فروش عمده رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید رازیانه

شرایط قیمت رازیانه در سال 98

قیمت رازیانه در سال 98 به طور میانگین از هر کیلو 12500 تومان در فروردین …

گیاهان دارویی دُرگیاه