گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه عمده / فروش عمده رازیانه از حوزه کشت و تولید

فروش عمده رازیانه از حوزه کشت و تولید

فروش عمده رازیانه از حوزه کشت و تولید و قلمرویی که هزاران تن از محصول توسط کشاورزان روانه بازار می گردد، توسط دُرگیاه انجام می شود.

فروش عمده رازیانه

خرید رازیانه از حوزه تولید

رازیانه همدان به صورت فراگیر در سطح ایران پخش می شود، در واقع از بسیاری مراکز می شود آن را خریداری و تأمین نمود. حتی در حجم عمده نیز از مراکزی خارج از استان همدان می توان این گیاه را تهیه نمود. اما امتیازات خرید رازیانه از حوزه تولید، باعث تشویق و ترغیب نسبت به خرید از اقلیم کشت انبوه می شود.
برترین رازیانه سبز منطقه را ایران به مرکزیت همدان تولید می نماید.

فروش عمده رازیانه

قیمت فروش عمده رازیانه

در خصوص قیمت فروش رازیانه عمده و نرخ آن در نقاط مختلف و همچنین نوسان ماه های گذشته محصول در مطالب پیشین هم مواردی ذکر گردید. عرضه رازیانه سورت شده، در هفته هایی که گذشت دارای قیمتی بین 11000 تا 12200 تومان بوده است.
در مقطعی از سال جاری بهای رازیانه به مرز 13000 تومان نیز رسیده بود.
قطعا خریدارانی که قصد تهیه رازیانه از مرکزیت و حوزه تولید و فروش آن را دارند، با توقع نرخی مطلوب و زیر قیمت موجود در سایر نقاط، اقدام می نمایند. تلاش ما در راستای بهترین پاسخ به انتظار به جای این مشتریان است.

فروش عمده رازیانه

تولید و فروش رازیانه در همدان

گیاهان دارویی متعددی در غرب کشور تولید می شوند. اما از لحاظ وجود گیاهان دارویی گوناگون و فراوانی آن ها، استان همدان نقش برجسته و پر رنگی دارد. یکی از این اقلام گیاهی، رازیانه است. که از این اقلیم در طول سال راهی تمام بازارهای داخلی و همچنین بخشی نیز وارد بازار خارجی می شود.
رازیانه در همدان دارای نرخی ایده آل جهت خرید می باشد. علت اینکه تعداد فراوانی از خریداران، قطب تولید را به منظور خرید برگزیده اند، قیمت دلخواه و مورد نظرشان می باشد.

فروش عمده رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان رازیانه

فروشنده رازیانه از تولید به سراسر کشور

فروشنده رازیانه یا فروشندگان رازیانه ایران که به طور تخصصی و از موقعیت تولید این …

گیاهان دارویی دُرگیاه