گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , آوریل 2 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز عمده / فروش عمده گشنیز سال 98 با قیمت جدید در قطب تولید

فروش عمده گشنیز سال 98 با قیمت جدید در قطب تولید

فروش عمده گشنیز برداشت سال 98 با قیمت جدید قطب تولید در استان همدان آغاز گردید. مشتریان خرید گشنیز از نهاوند آماده تأمین محصول مورد نیاز خود می باشند.

فروش عمده گشنیز

عرضه تخم گشنیز با قیمت جدید در نهاوند

تولید کنندگان و خریداران محصول با فرا رسیدن دوره برداشت، همواره نیم نگاهی به قیمت ها دارند. از این حیث که قیمت های جدید چگونه خواهد بود. آیا بهای مورد انتظار و دلخواهشان در بازار حکمفرما خواهد شد؟ یا شرایط به گونه ای دیگر پیش خواهد رفت.
در کل، عواملی که بر روند بازار این گیاه دارویی موثر هستند، می توانند موجب بروز شرایطی مناسب یا غیر آن گردند. عرضه تخم گشنیز با قیمت جدید خرید گشنیز توپی و لپه ای در نهاوند آغاز گردیده و در حال انجام می باشد.
تغییر قیمتی، امری است که از روزها قبل نیز توسط برخی فعالان بخش تولید، اظهار می شد.

فروش عمده گشنیز

فروش عمده گشنیز برداشت جدید

کما فی السابق، فروش عمده گشنیز به مقاصد مختلف برای مشتریان خارجی و داخلی، از مبدأ کشت و تولید این محصول ارزشمند، صورت می گیرد. در برداشت اخیر این گیاه دارویی که حجم قابل توجهی از تخم گشنیز تولید گردیده است، تلاش بر عرضه محصولی مرغوب و با کیفیت می باشد.
تولیدکنندگان پس از اینکه مرحله برداشت را به اتمام می رسانند، پس از بسته بندی، آماده فروش گشنیز به متقاضیان و خریداران هستند. مرحله سورت محصول نیز با دقت تمام، به منظور بهترین خروجی، انجام می گردد.
شهرستان نهاوند، دارای گستره بسیار وسیعی از کشت تخم گشنیز می باشد که به غیر از مصرف داخل کشور، هزاران تن از آن راهی کشورهای دیگر و وارد بازار صادراتی می گردد.

فروش عمده گشنیز

آغاز خرید و فروش گشنیز برداشت 98

خرید و فروش تخم گشنیز ایرانی، در طول سال همواره در حال انجام می باشد. ظرفیت بسیار بالای این گیاه دارویی از لحاظ پرشمار بودن انواع فواید، باعث شده تا بسیاری از بخش های صنایع مختلف غذایی، دارویی و … و همچنین طب سنتی، از آن به طرق مختلفی استفاده نمایند.
اما در موعد ورود محصول به بازار خرید و فروش گشنیز می توان گفت آغازی بر عرضه محصول تازه برداشت شده شکل می گیرد. یعنی یک زمانی که بسیاری در انتظار آن بوده اند تا بتوانند محصول جدید را از پهنه تولید آن خریداری نمایند.

فروش عمده گشنیز

مقایسه نرخ گشنیز نهاوند در قطب تولید و بازار تهران

بازار تهران از آنجایی که در تمامی محصولات همه حوزه ها، به عنوان یک مرجع شناخته می شود، محلی مطلوب جهت مقایسه قیمت های مربوطه با دیگر مکان هاست.
بازار گیاهان دارویی تهران، یکی از مقصدهای ارسال محصول گشنیز توسط مراکز تولید است. در قیاس قیمت خرید گشنیز در نواحی تولید با این بازار در می یابیم که اختلاف قیمتی در میان است.
ویژگی مکان و خاستگاه های تولید محصولات کشاورزی و گیاهان دارویی، از لحاظ نرخ و ارزش ریالی، پایین بودن بهای آن کالا می باشد. در واقع قیمتی که پیش از ورود محصول به بازارهای ثانویه می توان مشاهده نمود.

فروش عمده گشنیز

چگونگی وضعیت تولید نسبت به دوره قبل و تأثیر آن در بازار

منابع متعددی را می توان یافت که به صورت مفصل پیرامون نقش تولید و موجودی یک محصول خاص بر قیمت های مربوطه در بازار پرداخته اند.
که نشان می دهد این بحث، یک موضوع کلی می باشد که برای تمامی کالاها از هر بخشی می تواند صدق نماید. از جمله عرصه گیاهان دارویی و موضوع بحث ما، یعنی تخم گشنیز.
سال قبل را می توان یک سال کم نظیر از حیث نوسان بها و تولید این محصول دانست. روندی را شاهد بودیم که در چندین مقطع افت و خیز قیمتی اتفاق افتاد و بر معاملات اثر منفی داشت.
حال و هوای وضعیت تولید نسبت به دوره پیشین، در حال حاضر شرایط به نسبت مطلوب تری را دارد. تاثیر مثبت ثبات یا ثبات نسبی در قیمت ها، آرامش بازار خواهد بود.

فروش عمده گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز درجه یک نهاوند

قیمت خرید گشنیز در اقسام درجه یک توپی و لپه ای تولید شهرستان نهاوند بازه …

گیاهان دارویی دُرگیاه