گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایران / قیمت خاکشیر عمده در قطب تولید خاکشیر ایران

قیمت خاکشیر عمده در قطب تولید خاکشیر ایران

قیمت خاکشیر عمده درجه یک همدان در نیمه اول سال جاری از میانگین قیمتی بیش از 35000 در فروردین به کمتر از 23500 تومان در تیرماه کاهش یافت. افزایش تولید را می توان بارزترین ویژگی محصول سال 98 دانست.

قیمت خاکشیر عمده

بهای خرید خاکشیر همدان در قطب تولید

خاستگاه و قطب تولید خاکشی یا خاکشیر در ماه های قبل شرایط جدیدی را از بابت قیمتها و میزان تولید تجربه کرد. بهای خرید خاکشیر همدان در فصل تابستان در انواع کیفی مختلف در روزهای قبل به طور متوسط از 19000 تا 23500 تومان بوده است.
خاکشیر که محصولی شناخته شده در بین مردم بوده و با خواص آن نیز آشنایی نسبتا خوبی وجود دارد، هر ساله در نیمه اول سال دارای بازاری بهتر از نیمه دوم می باشد.
تولیدکنندگان آن را در چند نقطه از ایران می توان یافت. اما همدان از برجستگی بیشتری از لحاظ مرغوبیت و تجارت خاکشیر برخوردار بوده و هست.
جایگاه این گیاه دارویی در خانواده ها نسل به نسل حفظ شده و به همین علت بسیاری مردم نیز خاکشیر مرغوب را تشخیص می دهند. برای خرید نوع اعلای این دانه های زرین می بایست بهایی بیشتر پرداخت.

قیمت خاکشیر عمده

قیمت خاکشیر عمده در بازار

بازار شهرهای کشور نیز به تأثیر از بهای محصول در نواحی تولید و شرایط دگرگون شده حجم تولید امسال، شاهد وضعیتی نو و جدید در حوزه قیمتها بوده اند.
هم اکنون که در نیمه اول سال جاری و در فصل مصرف خاکشیر قرار داریم، طی هفته های قبل میانگین 23000 تومانی مربوط به قیمت خاکشیر عمده در بازار اصلی آن واقع در استان همدان که قلمرو تولید محصول است می باشد.
بازار خاکشیر در سال جاری دارای تفاوتهایی آشکار از نظر نرخ محصول و مقدار موجود در بازار و انبارها بوده است که در مورد آن مفصلا در مطالب قبلی نیز توضیح داده شد.
بازار تهران و دیگر شهرهای بزرگ کشور که در حوزه خاکشیر تجارت گسترده تری دارند، به تاثیر از حیطه تولید، ارقام قیمتی را تغییر داده اند.

قیمت خاکشیر عمده

تولید خاکشیر در ایران

خاکشیر در بسیاری مناطق به شکل خودرو یافت می شود. اما گستره ای وسیع در غرب ایران و در استان همدان وجود دارد که دارای حجم انبوهی از محصول به طور خودرو بوده که این موضوع از گذشته های دور این منطقه را به تولیدکننده خاکشیر ممتاز ایرانی تبدیل کرده است.
استان های دیگری همچون فارس، خراسان و غیره را هم می توان از جمله نقاطی دانست که در بخش تولید نقش دارند. در کل، تولید خاکشیر در ایران به نحوی است که کاملا پاسخگوی نیاز داخل بوده و بخشی نیز سهم بازار خارجی و صادرات است.

قیمت خاکشیر عمده

نرخ فروش خاکشیر اعلا در سال 98

نوع ممتاز اقسام مختلف گیاهان دارویی به جهت اینکه از هر نظر دارای دارای تمایز با دیگر انواع هستند، در بازار مورد توجه می باشند.
در واقع نرخ فروش خاکشیر اعلا نه تنها در سال 98 بلکه در تمام ایام با انواع کیفی دیگر متفاوت بوده و هست. یکی از ویژگی های نوع اعلای گیاهان دارویی را می توان سطح اثردهی بهتر و بیشتر آنها در راستای درمانگر بودن و پیشگیری کننده بودن از بیماری ها دانست.
در سال جاری طی هفته های قبل خاکشیر زرین (سوپر) همدانی که نوع برتر خاکشیر ایرانی محسوب می گردد دارای رقم فروش افزون بر 24000 تومان بوده است.

قیمت خاکشیر عمده

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خاکشیر در تهران

قیمت خاکشیر در تهران شیراز مشهد اصفهان و مرجع تولید همدان

قیمت خاکشیر در تهران و شهرهای شیراز مشهد اصفهان و مرجع تولید این محصول در …

گیاهان دارویی دُرگیاه