گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر ایرانی / مرکز فروش عمده خاکشیر ممتاز ایرانی

مرکز فروش عمده خاکشیر ممتاز ایرانی

مرکز فروش عمده خاکشیر یا مراکز عرضه آن در کجا واقع شده اند؟ هستند کسانی که به دنبال یافتن اینگونه مراکز جهت خرید خاکشیر می باشند. خاکشیر ممتاز ایرانی در همدان تولید می گردد. محل های فروش خاکشیر نیز در تمام استان ها قرار دارند. اما مکان یا مکان هایی که خاکشیر را به صورت تخصصی عرضه می نمایند، در همدان واقع اند.

Major Hotspur Premium Sales Center

مرکز فروش عمده خاکشیر

همانطور که ذکر شد، علاقمندانی هستند که تمایل به تأمین نیاز خود از رأس تولید محصول مورد نظر می باشند. این امر در خصوص خاکشیر نیز وجود دارد. این گیاه دارویی به دلیل رونق مناسب خود در ایران، در تمام بازار های گیاهان دارویی سطح شهرها یافت می شود. حتی در بسیاری روستاها نیز امکان تهیه آن وجود دارد.
اما اگر بخواهیم خاکشیر را در حجم عمده و صرفاً از محل تولید و مرکز فروش خریداری نماییم، بحث دیگری است. در این صورت خرید مستقیم از خاستگاه تولید خاکشیر کشور، یعنی همدان، گزینه مناسبی است.

مرکز فروش عمده خاکشیر مرکز فروش عمده خاکشیر

فروش خاکشیر ممتاز ایرانی

خاکشیر ممتاز ایرانی علاوه بر درون کشور، در آن سوی مرز هم مشتریان فراوانی دارد. خریدارانی هستند که صرفاُ خواهان نوع ممتاز و اعلای خاکشیر می باشند. فروش این نوع خاکشیر ایرانی محدود به یک محل خاص نمی باشد. اما انواع خاکشیر از جمله نوع ممتاز آن را می توان از معدن خاکشیر کشور یعنی همدان، با قیمتی مناسب تر تهیه نمود.

مرکز فروش عمده خاکشیر

قیمت فروش عمده خاکشیر

خاکشیر نیز در فروش عمده دارای بهایی متفاوت از فروش جزئی است. در مراکزی هم که این محصول به صورت تخصصی و از منطقه تولید عرضه می گردد، فروش آن به شکل عمده می باشد. قیمت خاکشیر در ایام گوناگون سال متفاوت است. به طور کلی در نیمه اول سال، مصرف آن بیشتر از نیمه دوم می باشد. ایام گرم سال همراه با اوج مصرف خاکشیر و در ماه های سرد نیز استفاده از آن به حداقل می رسد.

مرکز فروش عمده خاکشیر مرکز فروش عمده خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر همدان

فروش خاکشیر همدان از کانون تولید به کل کشور

فروش خاکشیر همدان یکی خدمات ماست. که همانند دیگر محصولات از کانون تولید خاکشیر ایران …

گیاهان دارویی دُرگیاه