گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز توپی / فروش گشنیز توپی ممتاز نهاوند به صورت عمده

فروش گشنیز توپی ممتاز نهاوند به صورت عمده

فروش گشنیز در بازار گیاهان دارویی کشور به صورت توپی و لپه ای و با قیمت های مختلف صورت می گیرد. این محصول ممتاز به شکل عمده از نهاوند به مقصدهای داخلی و خارجی عرضه می گردد.

فروش گشنیز

خرید گشنیز درجه یک از استان همدان

با توجه به برآورده شدن انتظار قیمتی خریداران از تولید کنندگان محصول همواره شاهد خرید گشنیز درجه یک از استان همدان توسط مشتریان مستقر در تمام نواحی ایران هستیم.
علیرغم وجود نوسانات قیمتی مربوط به برخی ایام ماه های اخیر، اما معاملات مربوط به این گیاه صادراتی ایران در بازار صورت گرفته و استفاده های گسترده از تخم گشنیز در مراکز گوناگون که برخی صنایع را نیز شامل می گردد، انجام شده است.
با وجود اقلام نفیس و ارزشمندی همچون گشنیز در حوزه گیاهان دارویی کشور، می توان این گیاهان را جایگزین بسیاری داروهای شیمیایی نمود تا کمتر شاهد بروز عوارض منفی ناشی از مصرف گسترده از این داروها باشیم.

فروش گشنیز

فروش گشنیز توپی به قیمت روز

در دوره هایی از سال های اخیر فروش گشنیز توپی به قیمت روز انجام گردید.به نحوی که در قیمت گذاری خرید و فروش عمده محصول، نرخ روز مبنا قرار می گیرد.
البته می توان به اختلالاتی که این امر در داد و ستدها ایجاد می نماید نیز اشاره نمود. فعالان امیدوارند با حاکم شدن ثبات در بازارها، بتوان مسیر هموارتری را در بازار شاهد بود.
گشنیز توپی با توجه به ویژگی های کیفی، در بازار خارجی همواره مد نظر بوده و خواستاران زیادی در بین سایر کشورها داشته است. در عرصه صادرات گیاهان دارویی، حجم چند هزار تنی گشنیز در این حوزه، موقعیت مطلوبی به آن بخشیده است.

فروش گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند

قیمت گشنیز در نهاوند همواره نقش یک پایه و مرجع را داشته است. که مبنای بهای تعیین شده در دیگر بازارها می باشد. ارسال سراسری از این محدوده کشت عظیم و 70 درصدی تخم گشنیز کشور به همه نقاط موجب می گردد که خریداران عمده جهت مشخص نمودن نرخ محصول خود برای عرضه، دیار مذکور را به عنوان منبع قیمتی در نظر بگیرند.
اگر 6 ماه اخیر را به سه بخش دو ماهه تقسیم نماییم، ارقام 13000، 11000 و 12500 تومان مربوط به میانگین قیمت انواع این محصول در سه مرحله مذکور می باشند.

فروش گشنیز

بهای فروش عمده گشنیز در سال 98

تمامی دوره های گذشته در سال های متوالی دارای شرایط منحصر به خود از لحاظ بازار تخم گشنیز بوده اند. اعداد متفاوت مربوط به مقدار برداشت و همچنین قیمت محصول، در هر دوره ای متفاوت با قبل بوده است.
بهای فروش عمده گشنیز در سال 98 در داخل بازارهای شهری و همچنین در مقر تولید کننده ها، طی ماه های قبل تشابهی با سال قبل نداشته و حتی از حیث روند صعود و فرود ارزش ریالی، در برهه ایام قبل از برداشت، روزهای برداشت و روزهای ابتدایی بعد از برداشت، کاملا با سال قبل متفاوت بوده است.

فروش گشنیز

نرخ گشنیز در پاکستان

نرخ گشنیز در پاکستان که به عنوان یکی از وارد کنندگان مطرح تخم گشنیز ایرانی می باشد، همواره برای تجار فعال در این زمینه دارای اهمیت بوده و رصد می شود.
یک گیاه دارویی با عطر قوی و طعمی مناسب برای مصرف به عنوان ادویه، که در این کشور دارای مصرف بالایی است. مقدار قابل توجهی از گیاه گشنیز ایرانی هر سال وارد این همسایه شرقی می شود.

فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گشنیز

مرکز فروش گشنیز ایران مستقر در قطب تولید

مرکز فروش گشنیز در محدوده کشت هزاران تنی تخم گشنیز کشور که قطب تولید محسوب …

گیاهان دارویی دُرگیاه