گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه همدان / قیمت رازیانه عمده در همدان

قیمت رازیانه عمده در همدان

قیمت رازیانه در همدان به عنوان قلب تولید و مرکز فروش گیاه دارویی رازیانه در کشور به صورت عمده اعلام می شود. بهای 12000 تومانی ابتدای سال روند نسبتا صعودی را در ماه های نیمه اول سال در پیش گرفت.

قیمت رازیانه

خرید رازیانه تازه همدان

امروزه خریداران به راحتی می توانند محلی را که می تواند مناسب ترین مکان برای یک خرید ایده آل باشد را بیابند. هم از منظر قیمتی و هم از بُعد کیفی و هم از دیگر نظرها محل تهیه کالای خود را برگزیده و طبق نیاز خود اقدام به خرید می نمایند.
اگر بخواهیم در بخش گیاهان دارویی نیز این مسأله را مطرح کنیم، می توانیم اقلام زیادی را نام ببریم که می شود آن ها را از رأس و مرکزیت مربوطه تأمین کرد. برای نمونه، خرید رازیانه تازه همدان را شاید بتوان از نقاطی به غیر از این استان نیز خرید نمود، اما همانطور که ذکر شد، مشتریان در پی مطلوب ترین مکان هستند.
تا امتیازات خرید مستقیم آنان را منتفع کند. از این رو است که در فصل و مقطع مربوطه انبوه خریداران سفارش خود را به تولیدکنندگان محصول اعلام می کنند.

قیمت رازیانه

قیمت رازیانه عمده در سال 98

بازه قیمتی 12000 تا افزون بر 13500 تومان را می توان برای قیمت رازیانه عمده طی نیمه اول سال 98 عنوان کرد. مقایسه هایی هم در مطالب قبلی بین سال جاری و سال قبل در خصوص نرخ این گیاه انجام دادیم و مشخص شد که تفاوت هایی از هر نظر وجود داشته است.
اگر قیمت حدود 4500 تومانی این گیاه ناب را در ابتدای سال 97 یادآوری کنیم، یکی از تفاوت ها در این زمینه آشکار می شود. اما سال 98 می تواند با تفاوت در میزان تولید باعث عدم تشابه هایی با سال قبل گردد.
وقتی در بازار ایران برای تهیه گیاهان دارویی اقدام می کنیم عموما لیست قیمت به ما ارائه می دهند. ارزش ریالی رازیانه به صورت عمده در فروشگاه های مختلف ارزان تر است.
برخی پارامترهای مختلف تعیین نرخ این گیاه عبارتند از:

  • رنگ، عطر و خلوص دانه ها
  • محل فروش
  • وزن و حجم رازیانه
  • شرکت تولید کننده
  • نوع بسته بندی

قیمت رازیانه

فروش عمده رازیانه در محل تولید و بازار کل کشور

انواع گیاهان دارویی در بازار کل کشور موجودند. که با مراجعه به این بازارهای مستقر در شهرهای ایران می توان ضمن آشنایی کامل با قیمتها و کیفیتها و شرایط عرضه و دیگر جزئیات، برای خرید اقدام نمود.
اما در مورد رازیانه و حتی دیگر گیاهان دارویی بسیاری مشتریان به این حد بسنده نمی کنند و خواهان کسب اطلاعات کامل در خصوص محصول در منطقه تولید نیز هستند.
فروش عمده رازیانه ایرانی در محل و حوزه تولید یکی از خدماتی است که به علت مطلوبیتهایی که مورد توجه قرار گرفته است، حائز اهمیت می باشد.
با توجه به کارایی گسترده رازیانه در درمان بیماری ها و پیش گیری از آنها، نفوذ آن نیز در عرصه های مختلف طی چند صباح اخیر، بیش از پیش بوده است.
فروش عمده ای  که در قطب تولید این محصول با قیمتی ارزان تر از بازار صورت می گیرد، بسیار مورد اقبال قرار گرفته است.

قیمت رازیانه

بهای رازیانه خشک طی ماه های قبل

طی ماه های قبل نیز همانند یک سال و نیم گذشته، ارقام نسبتا مختلفی در بهای رازیانه خشک همدانی وجود داشته است. قیمت در محدوده تولید با توجه به حجم برداشت تحت تأثیر آن بوده است. می توان میانگین 12700 تومان را برای فصل بهار ذکر نمود.
در فصل تابستان هم دانه های معطر رازیانه با رقم بیش از 12800 تومان عرضه گردید. در ایام پیش رو که فصل برداشت می باشد تغییر قیمت روی خواهد داد. به همین دلیل این مجموعه آماده ارائه قیمت روز و قطعی محصول می باشد.
این گیاه ارزشمند از خانواده چتریان محسوب می گردد. طبع گرم و خشک این گیاه سبب شده در طب سنتی برای افراد دارای مزاج سرد نیز تجویز شود.
رازیانه دارای مواد معدنی مفیدی است که می تواند در قسمت های مختلف بدن تاثیر مثبت بگذارد. معرفی چند نمونه از مواد معدنی مورد نظر:

  • آهن
  • کلسیم
  • مس
  • سلنیوم
  • زینک

قیمت رازیانه

نگاهی به گیاه بادیان یا رازیانه

امکان خریداری رازیانه از همدان برای کلیه متقاضیان خرید مستقیم از تولید کننده، توسط دُرگیاه به آسانی فراهم است. رازیانه از جمله گیاهان دارویی معطر و پرخاصیت می باشد.
نام دیگرش بادیان یا بادیانه است. با توجه به خواص عالی و بی نظیر محصول، در زمینه های مختلفی مصرف می شود. این گیاه را می توان به دو شکل فله و بسته بندی شده تهیه کرد.
لازم به ذکر است که قیمت محصولات به صورت فله ارزان تر می باشد. بادیان در بازار های ایرانی به طور عمده و خُرده به فروش می رسد.
خرید جزئی چند مدتی است که به وسیله فروشگاه های آنلاین نیز صورت می پذیرد که مشتری در کمترین زمان نیاز خود تامین می کند.

قیمت رازیانه قیمت رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید دانه رازیانه با قیمت ویژه

خرید دانه رازیانه از مرکزیت تولید بادیان سبز کشورمان با قیمت ویژه حیطه کشت محصول …

گیاهان دارویی دُرگیاه