گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر همدان / قیمت خاکشیر در سال 97 و 98 در همدان و بازار تهران

قیمت خاکشیر در سال 97 و 98 در همدان و بازار تهران

قیمت خاکشیر در سال 97 و 98 در همدان به عنوان تولید کننده برترین خاکشیر ایرانی و بازار تهران به عنوان بازار اصلی گیاهان دارویی کشور، شرایطی خاص را تجربه نمود. نقش میزان تولید در این میان بسیار برجسته است.

قیمت خاکشیر در سال 97 قیمت خاکشیر در سال 97

قیمت خاکشیر در همدان و بازار تهران

قیمت گیاه دارویی خاکشیر در استان همدان و همچنین در بازار تهران همواره پر اهمیت و تعیین کننده بوده است. این دو بازار از حیث میزان قیمت ارتباط مستقیمی دارند. هر ساله با فرا رسیدن زمان برداشت خاکشیر، خریداران عمده در انتظار ورود آن به بازار و نهایی شدن قیمت هستند.
وجود تفاوت قیمتی در نواحی مختلف نیز امری همیشگی بوده و هست. بسیاری از فعالان در تمام استان ها خرید خاکشیر را از پهنه تولید آن انجام می دهند. که این امر به موجب مزایای این روش خرید است.

قیمت خاکشیر در سال 97

قیمت خاکشیر در سال 97

هر از چندی بروز عواملی باعث تاثیر بر روی قیمت برخی محصولات می گردد. عواملی که از اراده فعالان بازار و بخش تولید، خارج است. نظیر شرایط جوی. قیمت فروش خاکشیر در سال 97 افزایش داشت. که به دلیل اصلی آن نیز اشاره شد.
بعضا وضعیت پیرامون نرخ و خرید و فروش محصولات اینچنینی، با وضعیت سال قبل و بعد از خود، می تواند کاملا متفاوت باشد. فروشندگان و خریداران عمده خاکشیر و حتی مصرف کنندگان آن، در جریان شرایط قیمتی سال قبل می باشند. که دارای بهایی متفاوت با سال های پیش از آن بود.

قیمت خاکشیر در سال 97

قیمت خاکشیر 98

سال 98 از حیث تولید خاکشیر در سطح کشور دارای وضعیتی متفاوت با سال قبل می باشد. افزایش تولید این گیاه دارویی موجب تغییر شرایط بازار خاکشیر شده است. پیشبینی دقیق میزان قیمت خاکشیر 98 در طی ماه ها آینده امکان پذیر نیست. اما با توجه به تاثیر همیشگی چگونگی تولید بر قیمت ها، می توان متفاوت بودن وضعیت را پیشبینی کرد.

قیمت خاکشیر در سال 97

قیمت خاکشیر کیلویی

در هفته های ابتدایی سال گذشته قیمت پخش عمده خاکشیر کیلویی 16000 الی 17500 تومان به طور میانگین و در حجم عمده بوده است. که یک سال پس از آن تاریخ، تفاوت قیمتی کاملا قابل مشاهده است. چه بسا بازار حوزه گیاهان دارویی شاهد حالت های اینچنینی در یک محصول خاص بوده است.

قیمت خاکشیر در سال 97

قیمت خاکشیر اعلا

قیمت خاکشیر اعلا نیز به نسبت دیگر انواع این گیاه دارویی در ماه های قبل تغییرات داشته است. هر کیلو نوع اعلای خاکشیر در طی این ایام بهایی بیشتر از 20000 تومان را دارا بوده است. با توجه به احتمال تغییر قیمت ها، جهت اطلاع از قیمت روز، با ما در تماس باشید.
خاکشیر زرین همدان با کیفیت منحصر به فرد خود انبوه متقاضیان را نسبت به خرید بدون واسطه ترغیب نموده است.

قیمت خاکشیر در سال 97

شرایط جوی و قیمت خاکشیر

فعالان حوزه تولید خاکشیر هر ساله نسبت به یک شرایط جوی مناسب که موجب رونق کسب و کار آنان شود، امیدوار هستند. این موضوع به جهت ارتباط بین شرایط جوی و قیمت خاکشیر می باشد. انواع شرایط آب و هوایی و تاثیر آن بر بازار این محصول، در دوره های قبل، تجربه شده است.
مقاطعی که تولید کم و یا تولید زیاد خاکشیر، عامل اصلی تعیین قیمت بوده است.

قیمت خاکشیر در سال 97 قیمت خاکشیر در سال 97

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

فروش خاکشیر

فروش خاکشیر عمده همدان از مرکز تولید با قیمت ویژه سال 98

فروش خاکشیر از مرکز تولید در همدان با قیمت ویژه سال 98 آغاز گردیده است. …

گیاهان دارویی دُرگیاه