گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه ایران / بازار رازیانه ایران طی سال 97

بازار رازیانه ایران طی سال 97

بازار رازیانه ایران طی سال های گذشته شرایط گوناگونی را گذرانده است. در این خصوص می توان به موضوع قیمت محصول، میزان تولید و حتی به ارتباط این دو اشاره نمود. همواره شرایط بازار رازیانه ایرانی تحت تاثیر شرایط کلی بازار و موارد ذکر شده بوده است.

بازار رازیانه ایران

رازیانه سال 97

همزمان با پایان ایام کاشت رازیانه در سال 97 مشخص گردید بسیاری با توجه به وضعیت سال 96، نسبت به کاشت اقدام ننموده اند. طولانی شدن فصل بهار طی این سال نیز کم و بیش بر روی این محصول تاثیر داشت. نهایتا حجم تولید کمتر از سال قبل و همچنین افزایش قیمت سراسری و بالا رفتن هزینه های کشت محصول، سبب گردید قیمت رازیانه سیر صعودی بگیرد. به نحوی که اواسط فصل پاییز، در برهه ای نرخ آن بالغ بر 125000 ریال بود.

بازار رازیانه ایران بازار رازیانه ایران

بازار رازیانه ایران

طی یک دهه گذشته بازار رازیانه، هم در حوزه داخل ایران و هم در حوزه خارجی رونق بیشتری داشته است. گسترش اطلاعات و اخبار مربوط به کاربردهای متعدد این گیاه بی نظیر، در این رونق نقش پررنگی داشته است. هر سال هزاران تن محصول رازیانه از همدان روانه بازار های داخلی و خارجی می شود.
افزایش تولید و نهایتا فزونی خرید رازیانه توسط مشتریان ایرانی و غیر ایرانی، کمک شایانی به رونق هر چه بیشتر بازار این گیاه نفیس و صنعت کشاورزی از نوع کم آب بر می کند.

بازار رازیانه ایران بازار رازیانه ایران

فروش رازیانه توسط دُرگیاه

مرکز دُرگیاه اقدام به فروش رازیانه به صورت مستقیم از همدان به کل سطح کشور می نماید. این مرکز می کوشد با این روش و ارائه محصولی ارزان و با کیفیت، موجبات رضایت و خشنودی مشتریان از خرید بدون واسطه را فراهم آورد. این مجموعه در تلاش است با تنوع قیمت و کیفیت این فرآورده، درصد بیشتری از مشتریان را از سراسر استان ها جذب نماید.
امکان اطلاع از قیمت روز، از طریق تماس با ما به آسانی فراهم است.

بازار رازیانه ایران

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com
گیاهان دارویی دُرگیاه