گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه ایران / بازار فروش رازیانه در ایران

بازار فروش رازیانه در ایران

بازار فروش رازیانه در ایران از لحاظ منطقه ای، همدان است. همچنین از لحاظ میزان داد و ستد نیز، می توان گفت؛ با افزایش آگاهی مردم در خصوص فواید بی نظیر این گیاه دارویی، خرید و فروش آن می تواند رونق بیشتری داشته باشد. این گیاه دارویی پتانسیل بسیار بالایی در خصوص گوناگونی استفاده در حوزه های مختلف و نوع مصرف دارد.

خرید رازیانه به منظور استفاده در صنایع گوناگون نظیر صنعت داروسازی، بخشی از بازار این محصول را شامل می شود. خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی آن سبب استفاده های گوناگونی به غیر از مصارف شناخته شده رازیانه شده است.

بازار فروش رازیانه بازار فروش رازیانه

بازار فروش رازیانه

فروش رازیانه در مرجع تولید آن فقط به صورت عمده انجام می شود. رازیانه سبز ایرانی این قابلیت را دارد تا با تمهیداتی، در بازار داخلی و خارجی بخش بزرگتری را از آن خود نماید. قیمت فروش عمده رازیانه در بازار سال 97 نسبت به سال گذشته، به دلیل کاهش حجم محصول، افزایش داشته است.

بازار فروش رازیانه بازار فروش رازیانه

رازیانه در ایران

رازیانه در ایران جزو گیاهان دارویی نسبتاً شناخته شده می باشد. از دلایل این موضوع می توان به قدمت جایگاه آن در بین مردم اشاره نمود. که این امر نسل به نسل منتقل گردیده است. این گیاه معطر و پرخاصیت از گذشته های دور تا به حال در طب سنتی نیز دارای جایگاه ویژه ای بوده و است. به استفاده های مختلف از آن در روستاها و شهرها نیز می توان اشاره نمود.

بازار فروش رازیانه بازار فروش رازیانه

فروش سراسری رازیانه

رازیانه توسط مرکز دُرگیاه به صورت سراسری در کشور عرضه می گردد. این محصول از همدان و محل تولید آن به تمام استان ها ارسال می گردد. جهت اطلاع از قیمت قطعی و روز این محصول با ما در ارتباط باشید.

بازار فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز رازیانه

فروشندگان رازیانه با قیمت ارزان در ایران

فروشندگان رازیانه با قیمت ارزان در ایران را به طور متمرکز در منطقه تولید آن …

گیاهان دارویی دُرگیاه