گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , جولای 8 2020
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / مرکز فروش رازیانه با انواع قیمت و کیفیت

مرکز فروش رازیانه با انواع قیمت و کیفیت

مرکز فروش رازیانه یا مراکز عرضه عمده آن، نقاطی هستند که در منطقه تولید این گیاه دارویی مستقر می باشند. این محصول در خاستگاه تولید خود، دارای تنوع در قیمت و کیفیت نیز می باشد. خرید رازیانه از مرکز دُرگیاه دارای مزایای تأمین این فراورده به صورت مستقیم می باشد.

مرکز فروش رازیانه مرکز فروش رازیانه

مرکز فروش رازیانه

مراکزی با این عنوان، در واقع در تمام ایام سال رازیانه را در حجم های مختلف به سراسر نقاط عرضه می نمایند. با توجه به اینکه کشت این محصول در همدان صورت می گیرد، مراکز اصلی که به صورت ذکر شده فعالیت می نمایند، در این استان قرار دارند. بازار رازیانه سبز همدان سالهاست محدود به داخل مرزها نبوده و سایر کشورها نیز از آن بهره مند می گردند. بالغ بر 90 درصد بادیان یا رازیانه کشور در منطقه تاریخی همدان تولید می شود.

مرکز فروش رازیانه

فروش انواع کیفی رازیانه

به طور کلی، گیاهان دارویی در انواع کیفی متنوعی در بازارها به فروش می رسند. که از این طریق میزان مرغوبیت و درجه کیفی شان مشخص می گردد. رازیانه نیز از این قاعده مستثنی نیست. مشخصات ظاهری گیاه، نظیر رنگ، عطر و میزان خلوص دانه ها، میتواند تعیین کننده میزان کیفیت باشد. لازم به ذکر است، گاهاً نظرات و نوع پسند و سلیقه افراد در مناطق مختلف در خصوص کیفیت رازیانه متفاوت است.

مرکز فروش رازیانه

تنوع قیمت رازیانه

این محصول نیز همانند سایر اقلام حوزه گیاهان از نوع دارویی، با قیمت های متنوعی به فروش می رسد. همچنین ایام سال نیز اغلب در میزان قیمت مؤثر می باشد. در بازار شهرهای مختلف سطح ایران نیز قیمت این گیاه متفاوت می باشد. به طور کلی مناسب ترین قیمت برای خریداران، که می تواند انتظار آنان را برآورده کند، در خرید رازیانه از محل تولید اتفاق می افتد.
این مرکز می کوشد تا همواره مشتریان خود را از حیث کیفیت و قیمت محصولات، خشنود سازد.

مرکز فروش رازیانه مرکز فروش رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز رازیانه

فروشندگان رازیانه با قیمت ارزان در ایران

فروشندگان رازیانه با قیمت ارزان در ایران را به طور متمرکز در منطقه تولید آن …

گیاهان دارویی دُرگیاه