گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه همدان / قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97 و 98

قیمت خرید رازیانه همدان در سال 97 و 98

قیمت خرید رازیانه در طی سال های 97 و 98 با عدد هر کیلو میانگین 4600 آغاز و تا بیش از 2/5 برابر یعنی افزون بر 12500 تومان هم رسید. همدان را محل مبنای قیمتی گیاه می دانند زیرا مرجع تولید و عرضه محسوب می گردد.

قیمت خرید رازیانه

بهای رازیانه در سال های 97 و 98

در سال های مذکور به غیر از یک مقطع چند هفته ای که افت نسبی در خصوص بهای رازیانه سبز ایرانی اتفاق افتاد، در دیگر ایام روندی نسبتا صعودی بر نرخ محصول حاکم بوده است.
در بازه 1/5 ساله آغاز سال 97 تا پایان نیمه نخست سال 98 دو مقطع را در هر سال می توان ایام اوج وضعیت ریالی این محصول دانست. یکی میانه پاییز سال 97 و دیگری میانه تابستان سال 98.
که در مهر و آبان سال 97 عددی بیش از 12000 تومان و در ابتدای شهریور 98 رقمی بیشتر از 13000 تومان را می توان یادآوری کرد.
در پاییز و زمستان سال 1398 نیز همانند دوره های پیشین، شاهد تأثیر تولید در بازار بادیان ایرانی هستیم.

قیمت خرید رازیانه

خرید و فروش عمده رازیانه تازه

حجم زیادی از رازیانه مورد نیاز کشور در نیمه دوم سال معامله می گردد. در واقع اندکی بیش از تابستان و بهار شاهد خرید و فروش عمده رازیانه تازه همدانی در پاییز و زمستان هستیم.
از بین گیاهان دارویی انبوهی که در ایران وجود دارد برخی از آنها به دلایلی مختلف مانند کاربرد گسترده و فواید زیاد، برای مردم از گذشته تا بحال شناخته شده تر بوده و از مصرف بیشتری نیز برخوردارند. به طوری که محدود به یک یا دو نوع استفاده نیستند.
در این خصوص همواره می شود به بادیانه یا رازیانه مرغوب ایرانی اشاره نمود که جایگاهی مناسب را با نامهای مختلفی که مردمان آن را می خوانند، از قدیم داشته است. خرید و فروش جزئی و عمده این گیاه بخش همیشگی و دائمی بازار است.

قیمت خرید رازیانه

قیمت خرید رازیانه همدان

در این خصوص ارقام مختلفی را در بازارها شاهد هستیم که با محل تولید همیشه متمایز می باشند. قیمت خرید رازیانه در استان همدان که مرکزیت این محصول بوده و هست از سایر نقاط ارزان تر ارائه می شود.
هم اکنون که بهای عمده آن در این خطّه بیشتر از 13000 تومان است، اما در بازارهایی مانند تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد و غیره دارای نرخی بالاتر می باشد.
طی سه سال اخیر در برخی مقاطع بازار این گیاه دارویی تغییرات قیمتی را تجربه نموده است.

قیمت خرید رازیانه

خرید بادیان عمده از پایگاه بزرگ تولید

اگر به چگونگی خریدهای مشتریان و محل هایی که بدین منظور انتخاب می شود نگاهی بیندازیم، مسیرهای مختلفی را مشاهده می کنیم که برای خرید بادیان عمده انتخاب می شود.
بسیاری پایگاه بزرگ تولید را با هدف خرید مستقیم و بهره مندی از مزیت های اینگونه خرید بر می گزینند. برخی هم نزدیکترین بازار شهری و یا شرکت های فعال در این زمینه را انتخاب می کنند.

 قیمت خرید رازیانه قیمت خرید رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید دانه رازیانه با قیمت ویژه

خرید دانه رازیانه از مرکزیت تولید بادیان سبز کشورمان با قیمت ویژه حیطه کشت محصول …

گیاهان دارویی دُرگیاه