گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه ایران / تولید کننده رازیانه در همدان پایگاه رازیانه ایران

تولید کننده رازیانه در همدان پایگاه رازیانه ایران

این مجموعه تولید کننده رازیانه و فروشنده عمده رازیانه می باشد. استان همدان پایگاه بزرگ خرید و فروش گیاه دارویی رازیانه با قیمت مورد نظر خریداران مستقیم است.

تولید کننده رازیانه

فروش عمده رازیانه به کل ایران

هستند خریدارانی که علیرغم اینکه خواهان دریافت رازیانه از منطقه تولید می باشند، اما به دلایل مختلف مانند عدم اطلاع از مناسب ترین روش های خرید یا تصور عدم دسترسی آسان، نتوانسته اند این محصول گیاهی ارزنده را مستقیماً تهیه نمایند.
اما در جایگاه کشت انبوه بادیان یا رازیانه مرغوب ایرانی شرایطی مهیاست که فروش عمده رازیانه به کل ایران صورت می گیرد. تمامی نقاط می توانند از بهره مندی های این روش استفاده نموده و از مزیت های نرخ مطلوب و مرغوبیت مناسب رازیانه منتفع گردند.
اگر چه وجود و استقرار مراکز و بازارهایی فعال نیز در بسیاری شهرها در بخش گیاهان دارویی باعث سهولت در دسترس پذیری به بسیاری اقلام شده، اما در حجم عمده بسیاری فعالان، خرید از تولید کنندگان را ترجیح می دهند.

تولید کننده رازیانه

تولید کننده رازیانه سبز ایرانی

از جمله گیاهانی که به صورت انبوه در کشور ما و به محوریت گستره ای وسیع در غرب ایران تولید می گردد رازیانه است. این نوع که به رازیانه سبز ایرانی معروف بوده و در همدان کشت و تولید می شود، سالانه سهمی نیز از بازار خارجی را در اختیار داشته و به دیگر کشورها هم صادر می گردد.
تولید کننده رازیانه و همچنین تولید کننده بخشی از فراورده های متنوع آن، محصولات خود را به جای جای ایران عرضه می نماید. میزان مصرف و خرید و فروش دانه های معطر رازیانه در کشور یکسان نبوده و شاهد اقبال بیشتری در برخی عرصه ها نسبت به آن هستیم.

تولید کننده رازیانه

قیمت خرید رازیانه عمده از بازار و همدان

در 1 سال اخیر که نسبت به دوره قبل تر شاهد افت نسبی تولید این محصول در کشور بوده ایم، اعداد ریالی مربوطه نیز با سال قبل متفاوت بوده است.
در اصل، مسیر صعودی را در خصوص قیمت خرید رازیانه عمده از بازار و همدان در دوره 12 ماه اخیر شاهد بودیم. این بازه که شامل فصل های مختلف سال نیز می شود رقم فروش 7500 تومانی به بیش از 13000 تومان نیز رسید. اعداد مربوط به توزیع عمده هر کیلو نوع سورت محصول از محل تولید است.
در حالی که در سال قبل از آن حجم انبوه تولید باعث شد تا این گیاه ارزشمند در مقطعی به رقم 4500 تومان نیز برسد.

تولید کننده رازیانه

خرید گیاه رازیانه تازه از گستره کشت

گیاهان دارویی تازه به دلیل طراوتی که دارند، همواره مورد توجه بخشی از بازار و جمعی از مشتریان بوده اند. بخش بزرگی از بازار نیز اهمیتی به این موضوع نمی دهند. زیرا خریداران با توجه به نوع مصرف و استفاده ای که دارند، نسبت به چگونگی محصول مورد نیاز تصمیم می گیرند.
خرید گیاه رازیانه تازه نیز یکی از بخش های تجارت بادیانه ایرانی است. رجوع بخشی از متقاضیان آن برای خرید در موعد مقرر صورت می گیرد. جمع کثیری نیز در طول سال بنا به نیاز، جهت تهیه رازیانه خشک و مرغوب همدانی اقدام می کنند.

تولید کننده رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com
گیاهان دارویی دُرگیاه