گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه صادراتی / قیمت رازیانه صادراتی در همدان

قیمت رازیانه صادراتی در همدان

قیمت رازیانه صادراتی در مرجع تولید این گیاه دارویی در همدان طی ماه گذشته بیش از 110000 ریال بوده است. فروش رازیانه سبز ایرانی در بازار خارجی به دلیل آگاهی مشتریان از کاربردهای متنوع و ارزش بی نظیر گیاه، رونق مطلوبی دارد.

قیمت رازیانه صادراتی قیمت رازیانه صادراتی

قیمت عمده رازیانه در همدان

قیمت عمده رازیانه در همدان و در بازار مرکزی این محصول در ایران، تعیین می گردد. از دیگر نواحی حائز اهمیت در خصوص گیاه رازیانه، می توان به بازار تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز و سایر مراکز استانهایی که بازاری فعال در بخش گیاهان دارویی دارند اشاره نمود.
قیمت فروش گیاه معطر رازیانه درجه یک در 4 ماهه ابتدایی سال جاری بالغ بر رقم 10500 تومان بوده است. اما در سال قبل، تقریبا در هر ماه، شاهد قیمتی متفاوت برای این محصول صادراتی بوده ایم.
نمی توان پیرامون بادیان ایرانی سخن گفت و از تاثیر مستقیم افت و خیز حجم تولید در 5 سال گذشته نکته ای به میان نیاورد.

قیمت رازیانه صادراتی قیمت رازیانه صادراتی

خرید عمده رازیانه از بازار بزرگ تهران و همدان

برای خریدارانی که دسترسی آسانی به بازار بزرگ تهران دارند، یکی از گزینه های محل خرید عمده رازیانه می تواند این مکان باشد.
در این سال ها، افراد یا شرکت ها قبل از اقدام به خرید، نگاهی به اینترنت و حال و هوای بازار انواع گیاه دارویی همچون رازیانه داشته اند.
فضای مجازی به خوبی توانسته تسهیل کننده بسیاری معاملات بوده و دسترسی به تولیدکنندگان را نیز آسان نماید. استان همدان عرصه ای است که می توان با انواع روش ها رازیانه ممتاز را از آنجا خریداری نمود.
امکان دسترسی به تولیدکنندگان و فروشندگان بادیان ایرانی در این قطب تولید، بسیار آسان تر از قبل است.

قیمت رازیانه صادراتی

قیمت رازیانه صادراتی در محور تولید انبوه

قیمت رازیانه صادراتی و مرغوب ایرانی در محور تولید انبوه، دارای بهای مناسبی جهت خرید است. این موضوع را متقاضیان این کالای گیاهی ممتاز کشورمان به خوبی می دانند.
در صورتی که نوع اعلای این محصول را به عنوان نوع صادراتی در نظر بگیریم، بهای آن درصدی نسبت به نوع معمولی بالاتر است.
شرکت های زیادی در کشور در زمینه تجارت داخلی و خارجی این گیاه فعال هستند. که این گیاه دارویی را جهت امور تجاری خود در زمینه خرید و فروش تخم رازیانه و یا اقلام فراوری شده آن، از همدان تآمین می کنند.

قیمت رازیانه صادراتی

فروش عمده رازیانه همدان

رازیانه همدان از گذشته های بسیار دور، پر آوازه است. این شهرت از خواص بی نظیر بادیان خوش عطر و طعم ایرانی است که شامل داخل و خارج از کشور می باشد. حجم عظیم تولید و مرغوبیت آن در محور کشت، بی نظیر است.
بیش از 90 درصد از این محصول پرخاصیت در همدان تولید می گردد. که بخشی از آن سهم بازار داخل و بخشی نیز سهم بازار خارجی است.
پسند مشتریان خارجی و کشورهای مقصد ارسال این گیاه دارویی ارزنده، سبب گردیده تا خریداران غیر ایرانی زیادی خواهان تأمین این کیاه با ارزش باشند.

قیمت رازیانه صادراتی

قیمت خرید رازیانه تازه

قیمت خرید رازیانه تازه به صورت عمده در سال قبل، همزمان با اتمام امور مربوط به عملیات برداشت، یک جهش قیمتی داشت. که در خصوص ارتباط این مسأله با حجم و شرایط تولید، قبلا اشاراتی انجام گردید.
صعود عدد قیمتی به بیش از 12000 تومان در مقطع یاد شده، یکی از مشخصه های محصول در آن دوره بود. مطالب ذکر شده مختص محور تولید و کشت گیاه است.
فروش کلی رازیانه درجه یک همدان توسط مرکز گیاهان دارویی دُرگیاه به صورت مستقیم از پهنه تولید انجام می شود. این مجموعه در پی پاسخی شایسته به انتخاب و اعتماد مشتریان خود است. تا بتواند به صورت مستمر با تمامی متقاضیان رازیانه ممتاز همدان در ارتباط بوده و خدمات خود را به بهترین شکل ارائه کند.
جهت کسب اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید.

قیمت رازیانه صادراتی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید دانه رازیانه با قیمت ویژه

خرید دانه رازیانه از مرکزیت تولید بادیان سبز کشورمان با قیمت ویژه حیطه کشت محصول …

گیاهان دارویی دُرگیاه