گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز عمده / مراکز خرید و فروش گشنیز عمده در بازار

مراکز خرید و فروش گشنیز عمده در بازار

مراکز خرید و فروش گشنیز در حجم عمده شامل نواحی مربوط به تولید کنندگان و بازارهای دایر در شهرهای بزرگ می باشند که مرجع قیمت و اطلاع از چگونگی بازار هستند.

چگونگی خرید عمده گشنیز در شهرهای کشور

نسبت به ایام قدیم و چند دهه قبل، دسترسی ها به تهیه اجناس مورد نیاز، به مراتب آسان تر صورت می گیرد. این سهولت، با گذشت زمان در حال راحت تر شدن نیز می باشد.
وسعت بازار گیاهان دارویی همچون تخم گشنیز موجب شده تا نه تنها امکان خریدهای جزئی به راحتی فراهم باشد بلکه خرید عمده گشنیز در تمام شهرهای کشورمان نیز می تواند به روش های مختلفی انجام گردیده و بدون حضور خریدار نیز، کالا مستقیماً تهیه گردد.
با بررسی چگونگی انواع روش های تأمین این گیاه پرخاصیت دارویی، به خرید از قطب تولید می رسیم. روشی مطلوب از بابت بهای محصول برای خریدار که مرکز تولید را بدین منظور انتخاب کرده است.

مراکز خرید و فروش گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند و استان همدان ارزان تر از سایر نقاط

امری بدیهی است که قلمرو تولید از ارقامی پایین تر در مبحث قیمتی هر کالایی برخوردار باشد. در صورتی که امر دسترسی برای متقاضی این گیاه دارویی، فراهم باشد، اغلب خریداران تمایل به رجوع به حیطه تولید خواهند داشت.
ارزان بودن در صورتی برای مشتریان اهمیت دارد که کیفیت مد نظر را نیز به همراه داشته باشد. قیمت گشنیز در استان همدان که شهرستان نهاوند محوریت تولید را بر عهده دارد، از اعداد پایین تری برخوردار بوده و می باشد.
امروزه با جستجویی ساده در اینترنت، می توان نرخ محصول و مراکز معتبر فروش مستقیم را یافت. عرضه اقسام گشنیز به بازار داخلی و خارجی توسط این مجموعه در حالی صورت می گیرد که هدف برآورده نمودن انتظار مشتریان می باشد.

مراکز خرید و فروش گشنیز

مراکز خرید و فروش گشنیز در سطح ایران

بیش از 95 درصد تخم گشنیز ایران در استان های همدان و کرمانشاه تولید و به بازار عرضه می شود. همدان با سطح زیر کشت بسیار وسیع و تولید بالغ بر 70 درصدی، با عنوان قطب تولید این گیاه دارویی شناخته می شود.
در سطح کشورمان مراکز خرید و فروش گشنیز به تعداد زیادی در این زمینه فعالند. در خصوص نواحی که از فعالیت بیشتری در این خصوص برخوردار هستند می توان به شهرهایی نظیر تهران، اهواز، مشهد، شیراز، اصفهان و تبریز اشاره کرد.
بازار مربوط به نقاط یاد شده، به جهت پویایی خاصی که دارند، از بابت گیاهان دارویی مثل تخم گشنیز هم دارای داد و ستد در حجم های کلی و جزئی می باشند.
این عرصه ها در کنار موضع تولید، نواحی مطرح توزیع محصول را شامل شده و در سال حجمی هزاران تنی را جابجا می نمایند.

مراکز خرید و فروش گشنیز

قیمت گشنیز توپی در بازار

کم نیستند مواقعی که قیمت گشنیز توپی در بازار برخلاف آنچه پیش بینی گردیده بروز می نماید. عواملی بر بازار موثر واقع می گردند و موجب تغییر شرایط می شوند.
هم اکنون اگر به مجموعه های مختلف مربوط به تولید و فروش بنگریم، اندک تفاوت هایی را در ارقام اعلامی برای نرخ گشنیز توپی ملاحظه خواهیم نمود.
این گوناگونی ارقام می تواند از سطح کیفی محصول ناشی گردد. طی ماه های قبل و ایام فعلی بهای تخم گشنیز به جز دوره کوتاه پس از برداشت، تغییرات چشمگیری نداشته است.

مراکز خرید و فروش گشنیز

خرید تخم گشنیز از تولید کنندگان

تولید کنندگان همواره آماده توزیع محصول خود به اقصی نقاط می باشند. عرضه به صورت تناژ و یا حجم های کمتر، از خدمات ما به همه نقاط است.
خرید تخم گشنیز مرغوب ایرانی از بخش تولید، در سال های اخیر سبب شده تا به دلیل ویژگی های خرید مستقیم، حجم بیشتری از مشتریان این روش را انتخاب کنند.
از گیاهان چند منظوره و مملو از خواص درمانی می توان به گشنیز اشاره نمود. این گیاه تولید کنندگانی در چندین کشور دارد.
برخی تولید کننده های گشنیز در جهان عبارتند از:

  • بلغارستان
  • روسیه
  • پاکستان
  • هند
  • ایران

مراکز خرید و فروش گشنیز

گستردگی مراکز فروش گشنیز نهاوند

گشنیز پس از عملیات مربوط به تولید و بسته بندی در قطب تولید، راهی مراکزی در سراسر کشور شده و به عنوان گشنیز نهاوند عرضه می گردد. البته بخشی از محصول تولیدی مربوط به نقاطی همچون استان کرمانشاه است.
گستردگی مراکز فروش مربوطه نیز به جهت استفاده ایرانیان در بخش های وسیعی از کشور می باشد. جایگاه مطلوب و مصرف بالایی را می توان در برخی نقاط کشور در رابطه با دانه های خوش عطر و طعم گشنیز، حتی به صورت ادویه مشاهده نمود.
حوزه دارویی هم بهره زیادی از مزیتهای بی نظیر گشنیز می برد. این امر مربوط به بسیاری کشورها می شود.

مراکز خرید و فروش گشنیز

نرخ گشنیز در بازار چه تغییراتی داشته است

از ابتدای سال جاری تا ایام حاضر، صرفا در ایام برداشت و روزهای پس از آن یک کاهش نرخ در مورد گشنیز اتفاق افتاد، که این دوره دوام چندانی نداشت.
تغییرات را می توان اینگونه بیان کرد که افت بهای مذکور در زمان یاد شده سبب گردید تا به مدت کوتاهی رقم میانگین 8500 تومان را برای اقسام تخم گشنیز شاهد باشیم.
در ادامه اما با فرا رسیدن میانه تابستان متوسط قیمتی به بیش از 11000 تومان رسید. در نیمه دوم سال هم شرایط ریالی می تواند با روندی جدید ادامه یابد.

مراکز خرید و فروش گشنیز

 

مراکز خرید و فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت فروش گشنیز نهاوند در نوار جنوبی کشور

قیمت فروش گشنیز تولید نهاوند در نوار جنوبی کشور شامل استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، …

گیاهان دارویی دُرگیاه