گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , جولای 6 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز ایران / فروشندگان گشنیز ارزان و با کیفیت ایران

فروشندگان گشنیز ارزان و با کیفیت ایران

فروشندگان گشنیز مرغوب و با کیفیت ایران در قطب تولید این فراورده ارزشمند متمرکز هستند. شهرستان نهاوند و استان همدان خاستگاه این محصول صادراتی کشور می باشند. تمام خریداران در سطح کشور می توانند به طور مستقیم تخم گشنیز مورد نیازشان را از استان همدان و مرکز دُرگیاه با قیمتی ارزان تأمین نمایند.

فروشندگان گشنیز

فروشندگان گشنیز ارزان

قیمت ارزان گشنیز در محل تولید نسبت به بازارهای سطح کشور، سبب تمایل بسیاری از فعالان این حوزه جهت خرید گشنیز از استان همدان شده است. ارسال محصولات دُرگیاه که گشنیز توپی و گشنیز شکسته جزو اقلام اصلی آن هستند، به کل شهرها و شهرستان ها انجام می شود. فروشندگان عمده و تخصصی این گیاه دارویی آرامبخش هر ساله حجم عظیمی از تولید و محصول خود را علاوه بر بازار ایران، به بازار خارجی عرضه می نمایند.

فروشندگان گشنیز فروشندگان گشنیز

فروش گشنیز با کیفیت ایرانی

فروش گشنیز با کیفیت ایرانی، هر ساله به چندین کشور در منطقه و همچنین دیگر کشورها انجام می شود. خطّه تولید تخم گشنیز ایران هر ساله شاهد فعالیت کشاورزان پر تلاش در خصوص کشت این گیاه ارزنده می باشد. تا پس از عملیات برداشت و سورتینگ، محصول آماده فروش و توزیع جهت انواع مصارف و استفاده ها گردد. خرید دانه گشنیز از دُرگیاه دارای مزیت قیمت رقابتی بوده و خریدارها می توانند از این طریق منتفع گردند.

فروشندگان گشنیز فروشندگان گشنیز

قیمت فروش گشنیز

برای فروش گشنیز در بازار در درجه بندی های مختلف از لحاظ کیفیتی، قیمت های مختلفی نیز در نظر می گیرند. گشنیز توپی می تواند با انواع مرغوبیت عرضه گردد. همچنین گشنیز لپه ای یا شکسته نیز همین شرایط را دارد. هر چه میزان ناخالصی محصول کمتر باشد، بیشتر مورد پسند قرار می گیرد و می تواند نرخ متفاوتی نیز داشته باشد.

فروشندگان گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت فروش گشنیز نهاوند در نوار جنوبی کشور

قیمت فروش گشنیز تولید نهاوند در نوار جنوبی کشور شامل استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، …

گیاهان دارویی دُرگیاه