گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , می 27 2020
سرخط خبرها
خانه / دانه گشنیز / قیمت دانه گشنیز زیر نرخ بازار

قیمت دانه گشنیز زیر نرخ بازار

قیمت دانه گشنیز مرغوب استان همدان، که توسط دُرگیاه به کل ایران عرضه می گردد، زیر نرخ بازار است. این موضوع، بارزترین ویژگی محصولاتی است که از قطب تولید به فروش می رسند. خرید عمده گشنیز نهاوند از استان همدان، علاوه بر قیمتی کمتر از بهای بازار، اطمینان از اصالت محصول را به همراه دارد.

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز

قیمت فراورده هایی همچون تخم یا دانه گشنیز می بایست به گونه ای باشد تا مورد پذیرش بازار قرار گیرد. اما گاهاً عواملی سبب عدم یک ثبات قیمتی در خصوص این محصولات می گردند. به طور نمونه کاهش تولید یا به هر دلیلی کمبود یک کالا، اثر مستقیمی بر روی نرخ آن دارد.
قیمت دانه گشنیز در سال 97 در مقایسه با سال قبل از آن، افزایش نسبتا قابل ملاحظه ای داشته است. این تفاوت قیمتی را می توان بیش از دو برابر ذکر کرد. خرید گشنیز توپی و گشنیز شکسته در آذر ماه و دی ماه سال مذکور، دارای قیمتی ما بین 10500 الی 12800 تومان بوده است.

قیمت دانه گشنیز قیمت دانه گشنیز

فروش گشنیز زیر نرخ بازار

نرخ اجناس موجود در بازارها همواره درصدی بالاتر از ناحیه تولید است. در صورتی که خریداران امکان دسترسی و سهولت خرید از محل تولید را داشته باشند، می توانند به دلیل فروش با قیمت مطلوب در منطقه تولید، از این موضوع بهره مند گردند.
فروش گشنیز هم در استان هایی نظیر همدان و کرمانشاه، از این امر پیروی می نماید.
تأمین این محصول از مرکز گیاهان دارویی دُرگیاه، دارای امتیازات خرید مستقیم می باشد. تمام شهرها و شهرستان ها می توانند تخم گشنیز مورد نیازشان را از استان همدان دریافت نمایند.

قیمت دانه گشنیز قیمت دانه گشنیز

گشنیز با قیمت و کیفیت مطلوب

تمرکز صرف بر روی قیمت و بی توجهی به کیفیت محصول گشنیز، در روال کاری این مجموعه جایی ندارد. در این خصوص پسند مشتریان، ملاک قرار می گیرد. در انواع تخم گشنیز شکسته و توپی، پیوسته میزان مرغوبیت همراه با قیمت مناسب لحاظ می گردد.

قیمت دانه گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دانه گشنیز

قیمت دانه گشنیز در نهاوند و بازارهای جنوب کشور

قیمت دانه گشنیز امسالی در حیطه کشت و تولید شهرستان نهاوند و بازارهای نیمه جنوبی …

گیاهان دارویی دُرگیاه