گیاهان دارویی دُرگیاه
پنج‌شنبه , جولای 2 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز نهاوند / قیمت خرید گشنیز درجه یک نهاوند

قیمت خرید گشنیز درجه یک نهاوند

قیمت خرید گشنیز در اقسام درجه یک توپی و لپه ای تولید شهرستان نهاوند بازه 8000 تا بیش از 13000 تومانی در نیمه اول سال جاری داشته است. این ارقام مختص موضع تولید بیش از 9000 تنی تخم کشنیز کشور می باشد. لذا دیگر نقاط و بازارهای سطح کشور دارای ارقامی متفاوت با این ناحیه هستند.

قیمت خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز در نهاوند

از مهمترین موارد مد نظر خریداران در قیمت خرید گشنیز علاوه بر اینکه به چگونگی بهای آن تمرکز دارند، کیفیت محصول نیز می باشد. موضوعی که تولیدکنندگان و عرضه کنندگان می بایست در توزیع محصول همواره مد نظر قرار دهند.
چه عواملی توانسته اند طی سال های اخیر بر روی نرخ و ارزش ریالی تخم گشنیز در بازارها اثر بگذارند؟ در جواب این پرسش می توان زوایای مختلفی را از عوامل مربوطه مطرح نمود. در واقع می توان به طور کامل و جامع نیز به دلایل افت و خیر قیمتی محصول طی 5 سال گذشته پرداخت.
اما در بین علل این وضعیت می توان همواره شرایط و چگونگی تولید را مشاهده نمود. که صعود و فرود مقدار تولید در ادوار قبل، چگونه توانست اثر قیمتی مستقیمی را بر این گیاه دارویی بگذارد.

قیمت خرید گشنیز

بازار فروش عمده گشنیز در استان همدان

خریداران گشنیز از این دیار جزو متقاضیان حجم عمده محصول هستند. در واقع اگر بخواهیم وضعیت فروش عمده گشنیز در استان همدان را مورد تحلیل قرار دهیم، مقصود بازار توزیع و پخش عمده می باشد.
در سال جاری نمی توان بررسی دقیقی در این خصوص انجام داد. زیرا تا پایان سال و همچنین تا اتمام 12 ماهه منتهی به برداشت مجدد محصول زمان زیادی باقی است.
طی 4 سال قبل با حجم های مختلفی که این گیاه تولید گردید، بازارهای گوناگونی هم از لحاظ رونق و غیره بروز نمود.

قیمت خرید گشنیز

قیمت گشنیز توپی در سال جاری

قیمت گشنیز توپی در حالی به رقم افزون بر 13500 تومان نیز در هفته های ابتدای بهار گذشته رسید که به فاصله چند هفته و با فرا رسیدن روزهای برداشت، کاهش بیش از 3000 تومانی داشت. که البته این کاهش نیز کاملا مقطعی بود.
نیمه اول سال جاری را می توان از لحاظ بازار تخم گشنیز به سه بخش قیمتی تقسیم نمود. که به ترتیب شامل؛ صعود، فرود و مجددا صعود بهای محصول بوده است.
طی روزها و ماه های آینده باید دید آیا ثبات نرخ به سراغ این گیاه پر آوازه خواهد آمد و موجب ایجاد روندی کم تلاطم در بازار آن خواهد شد یا خیر.

قیمت خرید گشنیز

گستردگی فواید گیاه دارویی تخم گشنیز

گستردگی فواید و خواص این گیاه دارویی، باعث شده از قدیم علاوه بر مصرف های عمومی، از آن به منظور پیشگیری و درمان بیماری ها نیز استفاده شود.
عطر و طعم دلپذیر دانه های گشنیز موجب شده در بسیاری مناطق، به عنوان یکی از ادویه های محبوب و پر کاربرد استفاده گردد.

قیمت خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

خرید و فروش عمده گشنیز همزمان با کاهش قیمت ها

خرید و فروش عمده گشنیز در محدوده تولید انبوه تخم گشنیز کشور همزمان با روند …

گیاهان دارویی دُرگیاه