گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , می 26 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز همدان / قیمت فروش گشنیز در همدان و کرمانشاه

قیمت فروش گشنیز در همدان و کرمانشاه

قیمت فروش گشنیز در مرجع تولید و مرکز خرید تخم گشنیز یعنی همدان و همچنین در کرمانشاه پس از کاهش مقطعی مجدداً از 11000 تومان گذر کرده است. این رقم مربوط به هر کیلو گشنیز از نوع توپی در قلمرو تولید این گیاه دارویی ناب ایرانی در هفته های قبل است.

قیمت فروش گشنیز

نرخ خرید عمده گشنیز در سال 98

با وارد شدن به سال 98 و در روزهای ابتدایی این سال، مسیری که بهای گشنیز پس از اتمام عملیات برداشت در سال 1397 آغاز کرده بود، ادامه داشت.
یعنی سیر افزایشی عدد مربوطه را به وضوح می شد در هفته های ابتدایی سال و خصوصا نقطه اوج آن را در میانه اردیبهشت 98 با عدد بیش از 13000 تومان ملاحظه نمود. نرخ خرید عمده گشنیز در ابتدای فروردین سال جاری در انواع لپه و توپی به ترتیب بیش از 11000 و 12500 تومان بود.
در ایام برداشت ارقام دقیقی از ارزش این محصول مشخص نبود. پس از اتمام امور مربوطه و ورود محصول به بخش داد و ستد، به صورت مقطعی بازار شاهد نزول قیمتی بود. به طوری که در برهه مذکور گشنیز کمباینی به ارقام 6700 تا 7100 تومان هم رسید.

قیمت فروش گشنیز

بازار گشنیز در سال های 96، 97 و 98

بازار گشنیز در سال های 96، 97 و 98

تفاوت هایی که در حجم تولیدی تخم گشنیز طی این سال ها بوده است و دلایل این امر نیز در مطالب پیشین ذکر گردید، سبب شد تا بازار نیز تحت تاثیر این مسأله بوده و از طریق تعیین قیمتهایی متفاوت طی این سه سال، شرایطی خاص حاکم گردد.

قیمت فروش گشنیز نهاوند

در حال حاضر هر کیلو گشنیز کمباینی رقمی بیش از 8000 تومان و گشنیز توپی عددی بیش از 11000 تومان را در توزیع عمده از حوزه تولید دارا می باشند.
قیمت فروش گشنیز در نهاوند را با توجه به احتمال تغییرات قیمتی، به صورت عدد روز از ما به وسیله راه های ارتباطی موجود استعلام نمایید.
با وجود اینکه در بسیاری از استان های کشورمان مراکزی هستند که تخم گشنیز را به طور کی نیز عرضه می نمایند، اما اشتیاق موجود در جمع زیادی از متقاضیان جهت خرید مستقیم از تولیدکنندگان، قابل توجه است. که مشخص کننده تفاوت هایی در انواع مسیرها و روش های خرید می باشد.

قیمت فروش گشنیز

بازار توزیع گشنیز خشک لپه ای و توپی در کشور

از جمله مناطقی که بازار پر رونق تری را در خصوص گشنیز خشک در اقسام مختلف لپه ای یا شکسته و توپی دارا هستند، می توان به برخی مراکز استان و همچنین نواحی مستقر در نیمه جنوبی ایران اشاره کرد.
مقصدهای مهم ارسال و توزیع گشنیز از مبدأ استان همدان، به این شرح می باشند:

  • تهران
  • اصفهان
  • شیراز
  • مشهد
  • تبریز
  • اهواز
  • زاهدان
  • یزد
  • بوشهر
  • بندرعباس

قیمت فروش گشنیز

قیمت خرید گشنیز توپی از استان همدان و کرمانشاه

ارقام مربوط به قیمت خرید گشنیز توپی از استان های همدان و کرمانشاه برای خریداران محصول مناسب تر از دیگر مراکز می باشد. استان همدان با تولید انبوه 10000 تنی تخم گشنیز در سال و کرمانشاه نیز با حجم تولید حدود 2000 تنی، تولیدکنندگان برتر این حوزه می باشند.
در هفته های گذشته نرخ خرید عمده محصول گشنیز شکسته و توپی از پایگاه تولید، عددی فراتر از 9500 و 11500 تومان بوده است.
از تمام نقاط کشور می توان به آسانی جهت تأمین این محصول اقدام نمود. تا در اولین فرصت ارسال آن از مرجع بزرگ تولید صورت بگیرد.

قیمت فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت امروز گشنیز

قیمت امروز گشنیز در نهاوند

قیمت امروز گشنیز برداشت جدید سال 98 با گذر از رقم هر کیلو 7500 تومان …

گیاهان دارویی دُرگیاه